Rodina LIVINGAdvertiser's offer (48): For rent » All categories » Trenčín region

For locality Trenčín region not results found, displaying real estates from Slovakia

[ID:RE0004592-17-000170]

Year ago

Bratislava - Ružinov
36 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom vonkajšie parkovacie státie Bratislava - Ružinov, Lanová ul. Parkovacie miesta sa nachádzajú za rampou s čipom na vstup pripadne uzamykateľnou parkovacou zábranou na kľuč. Aktuálne parkovacie státia sú zobrazené na fotkách. V prípade záujmu volajte: Lukáš Lipovský – 0905/314357 Voľné: ihneď. Cena 36,- € vrátane DPH/mesiac. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 70 € jednorázovo zo strany budúceho nájomcu. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku parkovacieho státia, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania parkovacieho státia (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000551]

Half year ago

Bratislava - Petržalka
70 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2x garážové státie ( č. 62 a 103 ), Bratislava-Petržalka, Rusovská cesta. Úžitková plocha 12m2. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: panelová. Cena 70 €/mesiac / za jedno miesto V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000393]

5 months ago

Bratislava - Rača
70 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž, Bratislava-Rača, za bytovým domom Jozefa Hagaru č. 13. Plocha podlahová 17,23 m2, Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. V garáži je zavedená elektrina. Volná ihneď. Cena 70 €/mesiac. Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000750]

2 weeks ago

Bratislava - Dúbravka
80 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3. parkovacie státia, Bratislava-Dúbravka, ulica Pri Hrubej lúke. Parkovacie státie sa nachádzajú v byt. komp. Tammi. Garážové státie sa nachádza na prízemí priamo za vstupom cez garážovú bránu na diaľkové ovládanie (č. 4 a 5). Ihneď volné  Cena 80 €/mesiac za jedno parkovacie státie. Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000656]

2 months ago

Bratislava - Petržalka
110 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž, Bratislava-Petržalka, Wolkrova ul. Úžitková plocha garáže: 16,73 m2 - rozmer šxd 2,89 x 5,79, brána šxv 2,44 x 2,09. Stav objektu: pôvodný stav.  Garáž sa nachádza v garážovom dome na prízemí. Vstup do garážového domu je zabezpečený vstupnou bránou na diaľkové ovládanie. Vstup do garáže je na manuálnu 2 krídlovú bránu. V garáži sa nachádza elektrická zásuvka a osvetlenie. K dispozícii: Ihneď. Cena 110 €/mesiac  Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000708]

Half year ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
220 EUR/month

Ponúkame na prenájom zariadené kaderníctvo v novostavbe MEDIAN HOUSE, s jedným voľným miestom pre kaderníka/kaderníčku a jednu samostatnú miestnosť pre rôzne využitie, kaderníčka, manikúra, pedikúra. V samostatnej miestnosti sa nachádza umývadlo, úložný priestor a klimatizácia. Celý priestor sa skladá z dvoch miestností, wc, a malej kuchynky, priestor je klimatizovaný. Cena nájmu 220 €/mesiac na dobu troch mesiacov (následne po troch mesiacoch je cena 270€/mesiac) - za uvedenú cenu sa prenajíma jedno miesto pre kaderníčku/kaderníka alebo miestnosť pre rôzne využitie - manikúra - pedikúra. V prípade záujmu alebo obhliadky kontaktujte: Lukáš Lipovský – 0905314357 alebo lukas.lipo@gmail.com   Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100,- € zo strany budúceho nájomníka. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru.

Add to My Living

[ID:RE0004592-16-000529]

Year ago

Bratislava - Ružinov
420 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory  Bratislava - Ružinov, Ružová dolina novostavba UNIVERSA. Plocha: úžitková 26m2. Kancelária sa nachádza v reprezentatívnej budove UNIVERSA v Ružovej doline na druhom poschodí, je dostupná troma výťahmi a troma schodiskami. Priestory sa radia do vysokého štandardu a svojím dizajnom reprezentujú dokonale firmu sídliacu v týchto priestoroch. Sú vybavené vzduchotechnikou, chladené klimatizačnými jednotkami, tienené vonkajšími žalúziami, slaboprúdovou sieťou, vstupným systémom ( audio vrátnikom ) pre návštevy. Objekt je monitorovaní profesionálnym kamerovým systémovom, chránený požiarnym systémom a 24 hodinovou súkromnou bezpečnostnou službou. Pohyb osôb v budove je obmedzený a monitorovaní kartovým systémom na otváranie dverí. V cene 420,- €/mesiac sú zarátané: prenájom kancelárie, upratovanie spoločných priestorov, náklady na elektrinu, kúrenie, vodné stočné, správa budovy, daň z nehnuteľnosti a poistenie. Bonus plus za príplatok 130,- €/mesiac: zariadenie štýlovým kancelárskym nábytkom, využívanie spoločnej zasadačky  pre 20 – 30 osôb vybavenej prezentačnou technológiou a kopírovacím strojom, využívanie vybavenej kuchyne, pevný internet Fibernet so serverom. Cena od 420,- €/mesiac plus DPH Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku kancelárskeho priestoru Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania kancelárskeho priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000772]

1 week ago

Galanta
450 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v bytovom dome na ulici Revolučná štvrť (centrum mesta) Galanta o veľkosti 70 m2 plus plocha loggia o veľkosti 8m2. Byt sa nachádza na 4 poschodí s výťahom. Dispozícia bytu: Byt pozostáva z troch izieb, samostatnej kuchyne, samostatná kúpeľňa a wc. Jedna izba je samostatná, druhá priechodná cez obývaciu izbu z ktorej je prístup na loggiu. Obývacia izba je kompletne zariadená nábytkom okrem TV, v izbách je dostatok úložného priestoru, pracovný stôl, postele podľa dohody vieme zabezpečiť. K bytu prislúcha špajza, komora a v suteréne bytového domu je k dispozícii pivničná kobka. V cene nájmu je pripojenie na internet a káblová televízia od Satro. V blízkosti sa nachádza všetka občianska vybavenosť, Jednota, Billa, Mierové námestie, Trhovisko, Vlaková stanica 5 minút. Byt je vhodný pre max 2 osoby. Cena: 450 € - vrátane energií, televízie a internetu. VOĽNÝ IHNEĎ K NASŤAHOVANIU. (FOTKY BYTU DOPLNÍME PRIEBEŽNE) V PRÍPADE ZÁUJMU PROSÍM KONTAKTOVAŤ  NA 0905 314 357, alebo lukas.lipo@gmail.com  Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného 450 € + 1 kaucia vo výške 200 € + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000718]

1 month ago

Bratislava - Dúbravka
500 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Dúbravka. Plocha: úžitková 36m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 12 s výťahom.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Byt sa nachádza v príjemnej časti Dúbravky, pod lesom na Hanulovej ulici. Je po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, vrátane elektrických rozvodov, vody, odpadu. Byt pozostáva z obývačky spojenej s kuchynským kútom, kúpeľne, samostatného WC, samostatnej spálne a komory. Byt je orientovaný na severovýchod. Je čiastočne zariadený, kvalitné podlahy v celom byte. Kuchynská linka s plynovým sporákom a elektrickou rúrou, digestorom, plastové okná, bezpečnostné dvere. Z obývačky aj zo spálne je výhľad do tichej ulice. V kúpeľni s vaňou sa nachádza umývadlo, zrkadlo s LED osvietením. Byt je okamžite voľný k nasťahovaniu. Bytový dom je zateplený a zabezpečený, v okolí detské ihriská, kompletná občianska vybavenosť, autobusové zastávky. Výborná dostupnosť do mesta a bezproblémové parkovanie pred domom. Cena prenájmu je 500€ vrátane energii. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000741]

3 weeks ago

Bratislava - Petržalka
500 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt Bratislava-Petržalka. Plocha: úžitková 44m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 6 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Byt pozostáva z obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC a vstupnej chodby. Byt je kompletne zariadený, kuchynská linka je vybavená spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, el. rúra, sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra. V kúpeľni je práčka. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sú viaceré nákupné centrá, poliklinika, nemocnica a veľa možností na relax (jazero Draždiak, hrádza). Výborná dostupnosť MHD a napojenie na diaľnicu (SK, AT, HU). Uvedená cena je vrátane energií, vysoko rýchlostného internetu a rozšírenej káblovej televízie. Byt je k dispozícií od 1.9.2018 Cena nájmu : 500,- Eur Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000752]

2 weeks ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
520 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Podunajské Biskupice, Bieloruskej ulici v novostavbe. Plocha: úžitková 50m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 8 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Je kompletne zariadený v dobrej lokalite, bezproblémové parkovanie pred domom. Ideálne pre pár. Cena je celková, vrátane energií a internetu. Žiadne domáce zvieratá. Cena prenájmu : 520,- Euro Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000724]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
569 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Ružinov. Nachádza sa na prízemí. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt je veľký, má 2 neprechodné izby, 2 balkóny, zariadený, na ulici Staré záhrady, v rodinnom dome. Prenájom pre 3 dospelé osoby, bez detí a bez zvierat. Voľný ihneď. Cena : 569,- Eur s energiami. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000725]

1 month ago

Bratislava - Karlova Ves
580 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Karlova Ves. Plocha: úžitková 42m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 7 s výťahom.  Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Byt je zariadený, nachádza sa  na ulici Ľudovíta Fullu. Voľný je  od 1.8.2018.  Súčasťou bytu je anglický balkónik. Izby majú samostatný vchod. Možnosť bývania 2 osoby v jednej izbe. Samostatná kuchyňa so spotrebičmi, samostatné wc a kúpeľňa. Cena je spolu s energiami.  Požiadavka, kaucia jednomesačné nájomné. Cena nájmu : 580,- Eur   Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000783]

1 week ago

Bratislava - Dúbravka
600 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby. Priestor o veľkosti 60 m2 pozostáva z troch miestností, toaleta – wc. Prístup z ulice a s výkladom. Priestor sa ponúka ako nezariadený, sú zhotovené stropné podklady, zavedená elektrina na 220 V aj 380 V. V priestore treba položiť podlahy a zariadiť podľa využitia klienta. V prípade obhliadky volajte: Lukáš Lipovský – 0905/314357 Cena: 600 €/mesiac plus energie K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000777]

1 week ago

Bratislava - Ružinov
630 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Ružinov. Plocha: úžitková 55m2. Nachádza sa na 8. poschodí z 16 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Veľmi pekný, novo zariadení byt sa nachádza na Kaštieľskej  ulici, v projekte Perla Ružinova, v bytovom dome Platinum s dvomi výťahmi a recepciou. K bytu je vyhradené podzemné garážové státie pre jedno auto, ktoré je v cene. Prenajíma sa kompletne zariadený, vrátane klimatizácie, kuchynského náradia a ektrospotrebičov – elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnka, kanvica, chladnička s mrazničkou, digestor, pračka, vysávač, TV+Magio, elektrické sťahovanie roliet, internet. V byte sa nachádzajú dve toalety. Jedna v kúpeľni a druhá v oddelenej toalete s práčkou. V obývačke je rozkladacia sedačka. Spálňa je zariadená pevnou manželskou posteľou s množstvom úložného priestoru, veľkou skriňou a písacím stolíkom. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. K bytu prislúcha aj spoločná kočikáreň, ktorú môže nájomca používať. Prízemie bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, banky, kaviareň, potraviny, obchody. Výborná je dostupnosť do centra mesta, ako aj na výjazd diaľnice D1. Zástavka MHD pri dome. K bytu je vyhradené podzemné garážové státie pre jedno auto, ktoré je v cene. Preferujem záujemcov o nájom na dlhšie obdobie.  Byt je voľný od 27. agusta 2018, obhliadky je možné realizovať skôr. K cene za prenájom, je potrebné prirátať náklady spojené s energiami + 150 Eur. Cena prenájmu : 630,- Eur Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000659]

Half year ago

Bratislava - Vrakuňa
648 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom tri obchodné priestory na prízemí v polyfunkčnom objekte Median House na Podunajskej ulici v Bratislave s rozlohou 108,6m², 136,2m² a 140,6m². Priestory je možné rozdeliť na menšie kancelárie/miestnosti. Súčasťou každého priestoru je kuchynka, WC, v niektorých priestoroch aj sprcha. Cena 6,- €/m2/mesačne bez DPH a bez energií. Parkovanie priamo pred objektom. K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000763]

2 weeks ago

Bratislava - Karlova Ves
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestranný trojizbový byt na Majerníkovej ul. na Dlhých Dieloch v Bratislave. Byt je čiastočne zrekonštruovaný s rozlohou 71m2 + loggia 3,4m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí osemposchodového zrekonštruovaného bytového domu (nový výťah, fasáda, zateplenie). Má dve nepriechodné spálne orientované na juhozápad. Obývačka a samostatná kuchyňa sú orientované na východ. Prenajíma sa kompletne zariadený. V obývačke je rozťahovacia sedačka, stôl, stoličky a skrine. V spálňach sú postele a skrine. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s vybavením: chladnička s mrazničkou, plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka. Na chodbe sa nachádzajú tri rolldor skrine. V kúpeľni je vaňa a práčka. WC je samostatné. Parkovanie je možné pred domom. Byt je vhodný pre 2 max 3 dospelé osoby, prípadne rodinu s jedným dieťaťom. Prenajímateľ uprednostňuje pracujúce osoby, fajčenie ani domáce zvieratá nie sú povolené. Voľný ihned. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Cena: mesačný nájom s energiami 650,- €. V cene je zahrnutý aj internet. TV obsahuje základné programy. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sú obchody – potraviny Billa, Terno, Tesco, dm drogéria; pošta; banky; polícia; škôlka; ZŠ; autobusová zastávka – linka č. 32 a 33. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004592-18-000795]

3 days ago

Bratislava - Ružinov
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt, Bratislava - Ružinov. Plocha: úžitková 65m2. Nachádza sa na 1. poschodí zo 6 s výťahom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.Byt sa nachádza na Martinčekovej ulici, na skok do centra mesta.  Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly, obývačky s preskleným balkónom, dvoch samostatných izieb, kuchyňou, kúpeľnou a samostatným WC. Okná v byte sú plastové, podlahy plávajúce. Bytový dom je zateplený. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť - Lekáreň, Tesco, reštaurácie, masáže, fitness, MHD, parkovanie ... K cene nájmu je potrebné prirátať náklady za spotrebované energie, vo výške 120,- Eur / 3 osoby. K dispozícií Tv, Internet. Domáce zvieratá - nie. Cena  nájmu : 650,-/mes + 120,- Eur energie. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000717]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Ružinov, na Čaklovskej ulici - Štrkovec. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 9 s výťahom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Byt  je orientovaný na západ. Pozostáva z 1 spálne, 1 obývacej izby, 1 menšej izby, samostatnej kuchyne, WC, kúpeľne, balkónu a loggie. Je nadštandardne zariadený, s klimatizáciou. Veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta, tichá lokalita a kompletná občianska vybavenosť. Byt je voľný ihneď. Pre nefajčiarov, bez zvierat. Cena prenájmu: 650€ / mesiac pre 2 osoby vrátane energii, KTV a optického internetu. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000773]

1 week ago

Bratislava - Karlova Ves
660 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Karlova Ves. Plocha: úžitková 65m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Objekt má celkovo 5 poschodí Stav objektu: novostavba. Byt sa nachádza v novostavbe v Karlovej Vsi, na ulici Jána Stanislava. Je kompletne zariadený a je k dispozícii od 1.9.2018. Súčasťou bytu je 10m2 balkón. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, komory, kuchyne a kúpeľne s WC. Priestranná kúpeľňa s vaňou je spojená s WC a vybavená práčkou. V chodbe sa nachádza vstavaný šatník. V kuchyni sú vstavané spotrebiče mikrovlnka a rúra, umývačka riadu, samostatne stojaca chladnička a jedálenský stôl so stoličkami. Obývačka je zariadená kvalitným obývačkovým nábytkom a sedačkou. V spálni sa nachádza vstavaný šatník, manželská posteľ a komoda. V byte sa nachádza aj šatník/komora, ktorá je vybavená policami a šatníkom na mieru. Parkovanie je bezproblémové vonku pred domom. Vo vedľajšom dome sa nachádza fitnesscentrum. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Cena je kompletná , vrátane energií, internetu a TV . Kaucia vo výške 1 nájmu. Cena prenájmu : 660,- Eur Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000780]

1 week ago

Bratislava - Ružinov
680 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Tomášikova. Plocha: úžitková 70m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 8 s výťahom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Byt pozostáva zo vstupnej chodby s veľkou vstavanou skriňou, kuchyne spojenej s obývačkou, kúpeľne s vaňou, samostatným WC, spálne so vstavanou skriňou, hosťovskej izby a priestranného balkónu. Je orientovaný na západ do tichého vnútrobloku. Prenajíma sa kompletne zariadený .  Byt je voľný od 1.9.2018. Cena prenájmu : 680,- Eur + energie 120,- Eur. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000739]

3 weeks ago

Bratislava - Ružinov
690 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Ružinov, na Prievozskej ulici. Plocha: úžitková 40m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 7 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Prenajíma sa kompletne a na novo zariadený. V byte sa nachádza vstavaná skriňa na chodbe, chodba je zabezpečená bezpečnostnými dverami, spálňa je zariadená manželskou posteľou s matracmi a vstavanou skriňou. Balkón je priestranný vo výmere 7,14 m2 dá sa naň dostať zo spálni ako aj z obývacej miestnosti, okná majú posuvné sieťky proti hmyzu. V obývacej miestnosti sa nachádza rozkladací gauč s nábytkom kde sa dá prejsť aj na terasu z bočnej strany ,v krásnom počasí sa dá aj posedieť a spríjemniť si deň. Krásna a priestranná kuchynská linka, ktorá spĺňa všetko čo v domácnosti treba elektrická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, zabudovaná chladnička s mrazničkou. Moderne zariadená kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou, toaletou a umývadlom. V byte sa nachádza klimatizácia, WIFI, TV pripojenie je &optika od UPC 75mb. A taktiež k bytu prislúcha aj pivnica o výmere 1,56 m2 a parkovacie miesto s rozlohou 13 m2. V blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenosť - super dostupnosť všade v rámci Bratislavy. Cena  nájmu je spolu s energiami a internetom. Pri podpise zmluvy sa hradí jeden nájom mesiac vpred. Cena nájmu : 690,-  € s DPH Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000732]

3 weeks ago

Bratislava - Lamač
700 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Lamač, na Heyrovkého ulici. Plocha: úžitková 68 m2. Nachádza sa na 4. poschodí zo 7 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Je kompletne zariadený, ( práčka, chladnička, sporák, mikrovlnka, myčka, vstavaná skriňa, kompletné kuchynské vybavenie, manželská posteľ, UPC TV + internet ). Súčasťou bytu je pivnica, aj garážové státie v hromadnej garáži v bytovom dome. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenoť , tiež dobrá dostupnosť MHD. Byt je vhodný pre dvojicu,  je ihneď voľný. V cene sú zahrnuté všetky energie + UPC TV + internet + Garáž . Cena za prenájom : 700,- Eur/mes. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004592-18-000793]

3 days ago

Bratislava - Ružinov
700 EUR/month

Prenajmeme 2,5-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii na Trenčianskej ul. v Ružinove. Parametre: celková výmera 71 m2 (64 m2 byt, 4 m2 balkón, 3 m2 murovaná pivnica v suteréne), 2. p./9 (pod bytom je ešte byt a pod nim ešte pivnice), bezbariérový výťah  VÝHODY: kompletná moderná rekonštrukcia dokončená v 8/2018 - sádrokartónové stropy so zabudovaným bodovým LED osvetlením v celom byte, nové vypínače a zásuvky - nové kúrenie (doskové radiátory s termostatickými ventilmi a pomerovými meračmi tepla)  - nová vodoinštalácia i odpad, v kúpeľni dlažba a obklad až po strop, kúpeľňový nábytok s umývadlom a zrkadlom, hydromasážna rohová vaňa obložená zrkadlovou mozaikou, murovaný sprchový kút, samostatné WC podomietkové - nové zvukovoizolačné plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu zn. Salamander - nové interiérové dvere s obložkovými zárubňami v odtieni dub sonoma - nové 9-bodové bezpečnostné vchodové dvere zn. Sherlock  - nové plávajúce podlahy 8 mm dub sonoma  - v obývačke moderný sádrokartónový panel s pripravenou kabelážou na závesnú TV, obložený interiérovým kameňom a podsvietený náladovým LED na diaľkové ovládanie - nanovo vystierkovaný, vymaľovaný - zrenovovaný balkón (zábradlie, nová mrazuvzdorná dlažba) Dispozícia upravená: veľká hala 7,3m2, obývacia izba 21.7m2 prepojená s kuchyňou 6.5m2, nepriechodná spálňa 14,3m2, samostatná detská izba 7m2, predsieň 1.1m2, kúpeľňa 5m2 a samostatné wc 0,9m2 (pôdorys vo fotogalérii).  K dispozícii sú- umývačka riadu, práčka, mikrvlnka, chladnička s mrazákom, digestor, elektricky sporák s rúrou. Ďalej LG ful hd smart televízor s bluthootom, wifi.. , vysávač, žehlička, v kuchyni komplet základne vybavenie, taniere, príbory, hrnce, a ostatné kuchynské potreby. Orientácia: juhozápad Siete: elektrina, optický internet a TV, elektronický domový vrátnik Bytový dom: zateplený (vrátane pivníc), zrekonštruované spoločné priestory, nové stúpačky, nový výťah, nová strecha, vstup na magnetický čip, kamerový systém, pivnica zabezpečená bezpečnostnými dverami, príjemní a bezproblémoví susedia Lokalita: Kompletná občianska vybavenosť, MHD, Lidl, polyfunkčný dom Rosum a Rosadol, reštaurácie, obchody, detské ihrisko, Štrkovec 5 min. pešo Ihneď volný. CENA: 700 €/mesiac vrátane energii / 2 osoby V prípade záujmu sa pri podpise nájomnej zmluvy platí: 2. mesačné nájomné, 1. mesačná kaucia, 1. mesačné nájomné za sprostredkovanie prenájmu. Prosím nevolať pokiaľ máte zvieratá alebo deti. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-16-000220]

3 weeks ago

Bratislava - Karlova Ves
700 EUR/month

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na ulici Staré Grunty na začiatku Karlovej Vsi v 7 ročnej novostavbe. Byt je na 2. poschodi, zo 7. Dom je tehlovy. Orientacia JV-JZ Byt je 3 izbovy, obývačka s kuchyňou, spálňa, pracovňa, veľká hala, kúpelňa,WC, sklad, loggia. Pred domom výhradene parkovanie pre rezidentov. Spolu s bytom sa prenajíma garáž v suteréne domu (výška stupu do garáže -  175 cm). Plocha bytu : 92m2, plocha loggie :16m2 Majiteť nechce domáce zvieratá. Cena bytu 700 e/mes + záloha na energie 150e  /kúrenie, voda, elektina, OLO, upratovanie spoločnych priestorov, internet./ Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living