Rodina LIVINGAdvertiser's offer (18): For rent » All categories » Trenčín region

For locality Trenčín region not results found, displaying real estates from Slovakia

[ID:RE0004592-18-000778]

Half year ago

Bratislava - Staré Mesto
2.182,95 EUR/month

Ponúkame vám na prenájom klimatizované administratívne priestory v administratívnej budove v Starom meste na Grösslingovej ulici o celkovej výmere 198,45m2 ( 6 kancelárií, 2 x WC, 2 x sklad, 2 x kuchynka). Priestor sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží a dá sa rozdeliť na dva menšie funkčné celky: 130,62 m2 ( 4 kancelárie, WC, sklad, kuchynka ) a 67,83m2 ( 2 x kancelária, sklad, WC, kuchynka ). Cena nájmu je 11€/m2/mesiac + cena služieb 4€/m2/mesiac + DPH. Cena parkovacieho garážového státia je 100€/mesiac + DPH.                    K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000473]

Half year ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
1.600 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom dva nebytové priestory na prízemí v objekte EcoHouse na Kazanskej ulici v Bratislave - Podunajských Biskupiciach. Menší priestor má rozlohu 282,47m² a pozostáva z komerčného priestoru o rozlohe 70,23m² a samostatnej garáže o rozlohe 212,24m² s 10 parkovacími miestami + ďalších 5 vonkajších parkovacích miest.   Cena 1600,- €/mesačne bez DPH a bez energií. Väčší priestor má rozlohu 318,6m² a pozostáva z komerčného priestoru o rozlohe 106,27m² a samostatnej garáže o rozlohe 212,33m² s 8 parkovacími miestami + ďalších 6 vonkajších parkovacích miest.  Cena 1900,- €/mesačne bez DPH a bez energií. Všetky priestory je možné prenajímať i predať aj samostatne, cena bude v tom prípade predmetom dohody. K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001085]

2 months ago

Bratislava - Staré Mesto
1.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v objekte Central pasáže na Laurinskej ulici. Výmera priestoru je 52,2 m2. Cena nájmu je 1000 EUR/mesačne bez DPH a bez energií. Cena za energie a ostatné služby spojené s nájmom je 7 EUR/m2/mesačne. K dispozícii od 1.1. 2019.   Provízia pre realitnú kanceláriu je vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku obchodného priestoru, celkový právny a poradenský servis, vypracovanie zmlúv a zabezpečenie odovzdania obchodného priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001025]

2 months ago

Bratislava - Petržalka
850 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 3-izbový byt v 2-ročnej novostavbe na Lužnej ulici v Bratislave-Petržalke. Moderne zariadený slnečný byt s plochou 72,5 m2 + 5,5 m2 balkón je na 3. poschodí 6-poschodovej novostavby bytového domu. Obývacia izba a kuchyňa je riešená formou otvoreného konceptu, kuchynská časť je moderne zariadená podľa talianskeho designu s kompletne vybavenou kuchynskou  linkou so spotrebičmi – indukčný sporák, elektrická rúra, odsávač, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, nové hrnce. V obývacej časti ladenej v kombinácii zelenej farby s bielou je veľká sedacia súprava, konferenčný stolík, veľký jedálenský stôl so stoličkami, z obývacej izby je vstup na balkón s výmerou 5,5 m2. Obývacia izba s kuchyňou sú orientované do Bosákovej ul. s výhľadom na hrad. V samostatnej spálni sú dve lôžka, vstavané skrine, ďalšia menšia izba je riešená ako pracovňa. V kúpeľni je sprchový kút so sklenou stenou, práčka Elektrolux, WC je samostatné, v predsieni sú vstavané skrine. V každej izbe sú zavedené prípojky na káblovú TV a internet. Byt je vhodný pre 2 až 3 osoby, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Byt je voľný od 1.1.2019. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti je škola, škôlka, obchody, reštaurácie, poliklinika, nákupné centrá Albero, TPD, Aupark, Lidl.  Výhodou  lokality je aj dobré dopravné spojenie MHD do centra a iných mestských častí – električka, autobusy a prístup na diaľničný obchvat. Cena: mesačný nájom  850 €/mesiac  Internet a TV signál na náklady nájomcu Provízia pre RK vo výške 1-mesačného nájomného. Pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca províziu, kauciu vo výške 1 mesačného nájomného a nájomne za prvý mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu vrátane odovzdávacieho protokolu.

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000760]

Half year ago

Bratislava - Staré Mesto
800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, na Zámockej ulici, v blízkosti Bratislavského hradu. Plocha: úžitková 6m2. Nachádza sa na 2. poschodí zo 4 s výťahom. Stav objektu: novostavba.  Byt pozostáva z troch obytných miestností, kuchynského kúta, chodby, kúpeľne, WC a loggie 4,8 m2. Stav bytu : Byt sa nachádza v novostavbe, vybavený plastovými oknami, plávajúca podlaha a dlažba, kuchynská linka, sprchovací box, bezpečnostné dvere, videotelefón pred vstupom do bytu, elektrická zabezpečovacia signalizácia, klimatizácia. V prípade záujmu možno prenajať aj garážové státie v podzemí domu na -2. podlaží. Cena za prenájom garážového státia je 100,- EUR/mesiac. K cene za prenájom bytu treba prirátať  náklady za spotrebované energie. Lokalita : Lokalita poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť – MHD, obchody, služby, stravovanie, škola a škôlka. Národná kultúrna pamiatka Bratislavský hrad sa nachádza 10 minút pešej chôdze. Byt aj garážové státie je k dispozícii ihneď. Cena prenájmu : 800,- Eur Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-19-000057]

1 week ago

Bratislava - Staré Mesto
790 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový presvetlený priestor na Drotárskej ceste v Bratislave - Staré Mesto vhodný ako kancelária, resp. sídlo firmy s možnosťou občasného prespatia. Priestor o celkovej úžitkovej ploche 100 m2 sa nachádza v rodinnom dome so samostatným vchodom. Pozostáva z dvoch miestností, 2 x WC, kúpeľne so sprchovým kútom, kuchyne s kuchynským kútom. Miestnosť o výmere 60 m2 je možné rozdeliť. Prenajíma sa nezariadený s možnosťou čiastočných úprav. Na podlahách sú koberce/dlažba a PVC. Orientovaný na juh. Parkovanie  pri objekte je zabezpečené. Priestor sa nachádza v čistom a tichom prostredí s výhľadom do záhrady. Priestor je napojený na PC sieť, Internet Chello, KTV, satelit, telefónnu linku. Výborná je dostupnosť do centra mesta aj okolitých častí mesta.   Mesačný nájom:               790 € / vrátane energie a služieb. Voľný od:                         ihneď Platba nájmu:                  1 mesačné nájomné vopred + kaucia 1 mesačného nájmu Doba nájmu:                    dohodou Poplatok:                         za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.  

Add to My Living

[ID:RE0004592-19-000058]

1 week ago

Bratislava - Lamač
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Bakošovej ul. v  Bratislava - Lamač. Byt o podlahovej rozlohe 94 m2 sa nachádza na 10. poschodí z 11 s dvoma výťahmi. Úžitková plocha bytu je 81,11 m2 (byt 94.17 m2 spolu s dvomi loggiami: 2x loggia spolu: 13.06 m2), pivnica: 1.68 m2 Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou s použitím nadštandardných materiálov, má plastové okná, interiérové žalúzie, dlažba je gresová príp. plávajúca  podlaha, bezpečnostné dvere zn. Adlo, kvalitné interiérové drevené dvere zn. Sapeli. Popis : vstupná chodba, 1 x zabudovaná vstavaná šatníková skriňa, spálňa a detská izba s loggiou, kúpeľňa, samostatné WC, obývačka spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, loggia z kuchyne. Byt je orientovaný na dve svetové strany J/Z, izby sú nepriechodné,každá má samostatný vstup. Kuchyňa je súčasťou otvorenej dispozície s obývacou izbou, ktorú je však v prípade potreby možné uzavrieť presklenými zasúvacími dverami. Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi: rúra na pečenie, plynová varná doska, digestor a zabudovaná chladnička s mrazničkou. Internetová zásuvka je v každej miestnosti vrátane kuchyne, TV zásuvka je v každej obytnej miestnosti. V obývačke je príprava pre domáce kino + osadenie data projektoru. Byt má samostatnú kúpeľňu a samostatné WC, ktoré sú vybavené nadštandardnými zariaďovacími predmetmi. Vo vstupnej chodbe sú zabudované vstavané skrine. V byte je kúpeľňa s jedným umývadlom a súčasťou je aj komfortná vaňa. Kúpeľňa je vybavená taktiež kotlom. Medzi obývačkou a spálňou je druhá spálňa (detská izba). Tento byt spĺňa požiadavky náročného klienta. Byt má samostatné vykurovanie pomocou plynového kotla. V celom byte je pre zvýšenie komfortu užívateľa inštalované podlahové vykurovanie. Cena prenájmu : 650 €/mesiac- vrátene energií Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu)..

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000659]

Year ago

Bratislava - Vrakuňa
648 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom tri obchodné priestory na prízemí v polyfunkčnom objekte Median House na Podunajskej ulici v Bratislave s rozlohou 108,6m², 136,2m² a 140,6m². Priestory je možné rozdeliť na menšie kancelárie/miestnosti. Súčasťou každého priestoru je kuchynka, WC, v niektorých priestoroch aj sprcha. Cena 6,- €/m2/mesačne bez DPH a bez energií. Parkovanie priamo pred objektom, prenájom vonkajšieho parkovacieho státia 25€/mesačne bez DPH. K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-16-000558]

3 months ago

Bratislava - Ružinov
600 EUR/month

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe RETRO na Nevädzovej ulici. Byt pozostáva z 2 obytných miestností, veľkej priestrannej chodby/predsiene, kúpeľne, WC, šatníka/komory a príslušenstva bytu. Nachádza sa na 5.NP, celková podlahová plocha 51,47 m2, loggia o výmere 3,02 m2, s pivnicou na -3.PP vo výmere 2,34m2. K dispozícii je aj parkovacie státie na -2.PP vo výmere 12,35 m2. Vo vchode sú 4 výťahy (3 osobné, 1 nákladný). Byt je kompletne zariadený. Kuchyňa je spojená s obývačkou. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru a je vybavená kvalitnými spotrebičmi. V obývacej miestnosti sa nachádza klimatizácia. Kúpeľňa je vybavená kvalitnou sanitárnou technikou vrátane hydromasážnej vane, toaleta je samostatná. Byt má orientáciu na juhozápad. V byte sú kvalitné plastové okná s hliníkovými klipmi. Vstupné dvere sú bezpečnostné, ovládanie videovrátnik. Kúrenie je možné regulovať pomocou termostatu. Byt sa nachádza v novostavbe OC RETRO na Nevädzovej ulici v obľúbenej bratislavskej lokalite Ružinov. V polyfunkčnom dome RETRO sa nachádza nákupné centrum (supermarket, drogéria, lekáreň, reštaurácie, banka, pošta, kaviarne a množstvo obchodíkov), športové centrum (tenisové kurty, squash, fitness, wellness) a detské centrum. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, vynikajúce napojenie na dialničný obchvat, v blízkosti Ružinovská nemocnica s poliklinikou. V pešom dosahu je ružinovské jazero „Rohlík" a "Štrkovec". Dom bol vyhlásený za Stavbu roka 2011. Bytový dom RETRO - novostavba skolaudovaná v r.2011, je tehlovou stavbou, na fasádach sú použité kvalitné materiály, zateplené kontaktným zatepľovacím systémom so samočistiacou omietkou. Cena 600 €/mesiac + 100 €/mesiac energie. Byt je voľný od 1.3.2019. Pre obhliadku, alebo bližšie informácie kontaktovať - Ing. Miroslav Bernáth - 0918 479 756, Omnireal Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000783]

Half year ago

Bratislava - Dúbravka
600 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby. Priestor o veľkosti 60 m2 pozostáva z troch miestností, toaleta – wc. Prístup z ulice a s výkladom. Priestor sa ponúka ako nezariadený, sú zhotovené stropné podklady, zavedená elektrina na 220 V aj 380 V. V priestore treba položiť podlahy a zariadiť podľa využitia klienta. V prípade obhliadky volajte: Lukáš Lipovský – 0905/314357 Cena: 600 €/mesiac plus energie K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living