Rodina LIVINGAdvertiser's offer (36): For rent » All categories » Trenčín region

For locality Trenčín region not results found, displaying real estates from Slovakia

[ID:RE0004592-18-000778]

4 months ago

Bratislava - Staré Mesto
2.182,95 EUR/month

Ponúkame vám na prenájom klimatizované administratívne priestory v administratívnej budove v Starom meste na Grösslingovej ulici o celkovej výmere 198,45m2 ( 6 kancelárií, 2 x WC, 2 x sklad, 2 x kuchynka). Priestor sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží a dá sa rozdeliť na dva menšie funkčné celky: 130,62 m2 ( 4 kancelárie, WC, sklad, kuchynka ) a 67,83m2 ( 2 x kancelária, sklad, WC, kuchynka ). Cena nájmu je 11€/m2/mesiac + cena služieb 4€/m2/mesiac + DPH. Cena parkovacieho garážového státia je 100€/mesiac + DPH.                    K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000473]

Half year ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
1.600 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom dva nebytové priestory na prízemí v objekte EcoHouse na Kazanskej ulici v Bratislave - Podunajských Biskupiciach. Menší priestor má rozlohu 282,47m² a pozostáva z komerčného priestoru o rozlohe 70,23m² a samostatnej garáže o rozlohe 212,24m² s 10 parkovacími miestami + ďalších 5 vonkajších parkovacích miest.   Cena 1600,- €/mesačne bez DPH a bez energií. Väčší priestor má rozlohu 318,6m² a pozostáva z komerčného priestoru o rozlohe 106,27m² a samostatnej garáže o rozlohe 212,33m² s 8 parkovacími miestami + ďalších 6 vonkajších parkovacích miest.  Cena 1900,- €/mesačne bez DPH a bez energií. Všetky priestory je možné prenajímať i predať aj samostatne, cena bude v tom prípade predmetom dohody. K dispozícii: ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu (klienta) je požadovaná: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestorov (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001051]

2 weeks ago

Bratislava - Nové Mesto
1.300 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestory,  Bratislava - Nové Mesto. Plocha: úžitková 130m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 3 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Kancelárske priestory na Kominárskej ulici, 130 m2, 2 priestory a 15 m2 terasa. - 4x kancelária, 2x sekretariát. Vybavenie: 2x toaleta, kuchynka, malý sklad.I internet grátis, štrukturovaná kabeláž. Výborná lokalita v širšom centre mesta, s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Cena 10,- € m2. Parkovací box k dispozícii- 50,- Eur/mes. Cena : 1.300,- € / mes. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000018]

Half year ago

Bratislava - Staré Mesto
1.300 EUR/month

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt Mudroňova, Staré Mesto  Ušľachtilé parkety z masívneho dreva – dub, orech, tropické dreviny/ Noble wooden parquet floor – oak, nut, tropical wood Hliníkové okná s vonkajšími žalúziami s automatickým ovládaním a kamenné parapetné dosky/ Aluminium windows and electrical roller blinds with stone parapet Drevené interiérové dvere/ Wooden interior doors Jedinečné keramické a mramorové obklady kúpeľní / Stylish bathrooms and toilets in ceramic and marble facing Kvalitné nemecké kuchyne vybavené MIELE spotrebičmi, kvalitné značkové chladničky s mrazničkou, práčky/ Modern top quality german kitchens equipment with MIELE electric devices, branded fridges including freezer, washing-machines Vstavané šatníkové skrine vo všetkých spálňach a na chodbách / Tailored made built-in-wardrobes within all bedrooms, hall and entrance areas Vysokorýchlostné pripojenie na internet, TV, satelit, a elektronický vrátnik/ High- speed internet, TV, satellite, electric door opener Exkluzívne terasy z teakového dreva/ Terrace made of exclusive teak wood Apartmány majú samostatný merač vody, samostatné plynové a elektrické hodiny, kúrenie /radiátory a fan coily/ a nezávislú klimatizáciu všetkých miestností // Apartments have its own timer for water, electricity and gas as well as individual heating /radiators and fan coils/ and AC Údaje o byte/ Summary information about the appartment Rozloha bytu/ Size of the appartment 92,7 m2 Balkón/ Balcony 3,7 m2 Počet spálni/ Bedrooms 1 Podlažie/ Floor 1NP/ 1st floor Výhľad / View Záhrada/ Garden Nájom/ Rental fee inc.  1 300 €/mesiac Garážové státie v cene nájmu /1 parkovacie miesto// Parking Fee included in Rental Fee /1 parking space/ Zariadenie bytu/ Additional appartment equipment dohodou podľa potreby vybavenia Mesačné preddavky na servisné poplatky vrátane energií s DPH / Monthly Service fee including energy incl VAT 350,00 € SUMA/ TOTAL 1 910,00 € Voľný od 1.2.2018 Cena prenájmu : 1300,- EUR  bez DPH vrátane garážového státia + mesačná záloha na energie. V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001025]

3 weeks ago

Bratislava - Petržalka
900 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 3-izbový byt v 2-ročnej novostavbe na Lužnej ulici v Bratislave-Petržalke. Moderne zariadený slnečný byt s plochou 72,5 m2 + 5,5 m2 balkón je na 3. poschodí 6-poschodovej novostavby bytového domu. Obývacia izba a kuchyňa je riešená formou otvoreného konceptu, kuchynská časť je moderne zariadená podľa talianskeho designu s kompletne vybavenou kuchynskou  linkou so spotrebičmi – indukčný sporák, elektrická rúra, odsávač, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, nové hrnce. V obývacej časti ladenej v kombinácii zelenej farby s bielou je veľká sedacia súprava, konferenčný stolík, veľký jedálenský stôl so stoličkami, z obývacej izby je vstup na balkón s výmerou 5,5 m2. Obývacia izba s kuchyňou sú orientované do Bosákovej ul. s výhľadom na hrad. V samostatnej spálni sú dve lôžka, vstavané skrine, ďalšia menšia izba je riešená ako pracovňa. V kúpeľni je sprchový kút so sklenou stenou, práčka Elektrolux, WC je samostatné, v predsieni sú vstavané skrine. V každej izbe sú zavedené prípojky na káblovú TV a internet. Byt je vhodný pre 2 až 3 osoby, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Byt je voľný od 1.1.2019. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti je škola, škôlka, obchody, reštaurácie, poliklinika, nákupné centrá Albero, TPD, Aupark, Lidl.  Výhodou  lokality je aj dobré dopravné spojenie MHD do centra a iných mestských častí – električka, autobusy a prístup na diaľničný obchvat. Cena: mesačný nájom  900 €/mesiac  Internet a TV signál na náklady nájomcu Provízia pre RK vo výške 1-mesačného nájomného. Pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca províziu, kauciu vo výške 1 mesačného nájomného a nájomne za prvý mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu vrátane odovzdávacieho protokolu.

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000891]

2 months ago

Bratislava - Nové Mesto
830 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Bajkalská. Plocha: úžitková 88m2. Nachádza sa na 9. poschodí z 22 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Moderne zariadený byt v novostavbe tri veže, orientovaný na mesto. K bytu prislúcha garážové státie. Byt je s klimatizáciou. Pozostáva zo vstupnej haly, kuchynského kútu s linkou so spotrebičmi ( sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou a mikrovlnka) a s jedálenským stolom so stoličkami, obývačky s pohovkou, konferenčným stolíkom a nábytkom, kúpeľne s práčkou a dvoma samostatnými izbami so vstavanými skriňami, nočnými stolíkmi a tromi posteľami. Prosím nie fajčiari, ani domáci miláčikovia. Cena prenájmu : 830,- Eur + 170,- Eur energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001035]

2 weeks ago

Bratislava - Ružinov
820 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3 izbový byt, v mestskej časti Ružinov, Mokráň Záhon. Krásny, slnečný byt, v novostavbe, prenajíma sa zariadený, alebo podľa dohody, je k dispozícii od  15.12.2018.  Súčasťou bytu je veľká terasa, k dispozícii je polovica veľkej pivnice, ktorú je možné využiť ako odkladaci priestor. V byte je podlahové kúrenie, vlastný kotol, bojler, klimatizácia. Byt má k dispozícii 2 privátne parkovacie miesta bezplatne, priamo pred nehnuteľnosťou. Areál je z hlavnej cesty uzavretý elektronickou bránou. Výborné vybavenie v okolí: škôlka, v blízkosti nákupné centrá -BILLA, Hej.sk, KORZO, IKEA,  AVION, LIDL, TESCO. Cena prenájmu: 820,- Eur/mes., + energie 30,- Eur/mes. Internet a TV - základný balík v cene prenájmu, náklady na elektrinu podľa skutočnej spotreby - mesačná záloha 30 €. Provízia RK vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania bytu(vrátane odovzdávacieho protokolu). Vratná kaucia vo výške 1-mesačného nájomného

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000760]

4 months ago

Bratislava - Staré Mesto
800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, na Zámockej ulici, v blízkosti Bratislavského hradu. Plocha: úžitková 6m2. Nachádza sa na 2. poschodí zo 4 s výťahom. Stav objektu: novostavba.  Byt pozostáva z troch obytných miestností, kuchynského kúta, chodby, kúpeľne, WC a loggie 4,8 m2. Stav bytu : Byt sa nachádza v novostavbe, vybavený plastovými oknami, plávajúca podlaha a dlažba, kuchynská linka, sprchovací box, bezpečnostné dvere, videotelefón pred vstupom do bytu, elektrická zabezpečovacia signalizácia, klimatizácia. V prípade záujmu možno prenajať aj garážové státie v podzemí domu na -2. podlaží. Cena za prenájom garážového státia je 100,- EUR/mesiac. K cene za prenájom bytu treba prirátať  náklady za spotrebované energie. Lokalita : Lokalita poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť – MHD, obchody, služby, stravovanie, škola a škôlka. Národná kultúrna pamiatka Bratislavský hrad sa nachádza 10 minút pešej chôdze. Byt aj garážové státie je k dispozícii ihneď. Cena prenájmu : 800,- Eur Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001036]

2 weeks ago

Bratislava - Ružinov
800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3 izbový byt, v mestskej časti Ružinov, Mokráň Záhon. Krásny, slnečný byt, v novostavbe, prenajíma sa zariadený, prípadne podľa dohody, je k dispozícii od  1.2.2019. Súčasťou bytu je veľká terasa, k bytu prislúcha polovica veľkej pivnice. Klimatizácia, smarthome – ovládanie svetiel a kúrenia: dotykovo/na diaľku cez mobil, podlahové kúrenie. Byt má k dispozícii 2 privátne parkovacie miesta bezplatne, priamo pred nehnuteľnosťou. Areál je z hlavnej cesty uzavretý elektronickou bránou. Výborné vybavenie v okolí: škôlka, nákupné centrá -BILLA, Hej.sk, KORZO, IKEA,  AVION, LIDL, TESCO . Cena prenájmu : 800,- Eur/mes., + energie 30,- Eur/mes. Internet a TV - základný balík v cene prenájmu, náklady na elektrinu podľa skutočnej spotreby - mesačná záloha 30 €. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu). Vratná kaucia vo výške 1-mesačného nájomného

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-001039]

2 weeks ago

Bratislava - Ružinov
770 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3 izbový byt, v lukratívnej mestskej časti Ružinov, Mokráň Záhon. Krásny, slnečný byt, v novostavbe, prenajíma sa zariadený, je k dispozícii od  1.2.2019. K bytu prislúcha predzáhradka a polovica veľkej pivnice. Klimatizácia, smarthome – ovládanie svetiel a kúrenia: dotykovo/na diaľku cez mobil, podlahové kúrenie. Byt má k dispozícii 2 privátne parkovacie miesta bezplatne, priamo pred nehnuteľnosťou. Areál je z hlavnej cesty uzavretý elektronickou bránou. Výborné vybavenie v okolí: škôlka, nákupné centrá -BILLA, Hej.sk, KORZO, IKEA,  AVION, LIDL, TESCO . K cene za prenájom je potrebné prirátať náklady za spotrebované energie, záloha vo výške 30,- Eur/mes. Cena prenájmu : 700,- Eur/mes., + energie 30,- Eur/mes. Internet a TV - základný balík v cene prenájmu, náklady na elektrinu podľa skutočnej spotreby - mesačná záloha 30 €. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu). Vratná kaucia vo výške 1-mesačného nájomného

Add to My Living