Rodina LIVINGAdvertiser's offer (41): For rent » All categories » Trenčín region

For locality Trenčín region not results found, displaying real estates from Slovakia

[ID:RE0004592-18-000732]

2 months ago

Bratislava - Lamač
700 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Lamač, na Heyrovského ulici. Plocha: úžitková 68 m2. Nachádza sa na 4. poschodí zo 7 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Je kompletne zariadený, ( práčka, chladnička, sporák, mikrovlnka, myčka, vstavaná skriňa, kompletné kuchynské vybavenie, manželská posteľ, UPC TV + internet ). Súčasťou bytu je pivnica, aj garážové státie v hromadnej garáži v bytovom dome. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť , tiež dobrá dostupnosť MHD. Byt je vhodný pre dvojicu,  je ihneď voľný. V cene sú zahrnuté všetky energie + UPC TV + internet + Garáž . Cena za prenájom : 700,- Eur/mes. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000548]

Year ago

Bratislava - Dúbravka
120 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž, Bratislava-Dúbravka, Beňovského ul. č. 12. Plocha: úžitková plocha 13,5 m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Elektrika funkčná. Voľná a obhliadky možné od 1.10.2018. Cena 120 €/mesiac. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.  

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000922]

3 weeks ago

Bratislava - Ružinov
750 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt, Bratislava - Ružinov. Plocha: úžitková 56m2. Nachádza sa na 15. poschodí z 20 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Byt sa nachádza na Jégého ulici. Prenajíma sa spolu s garážou, kompletne zariadený. K nájmu je potrebné prirátať náklady za spotrebu energie, vo výške 60,-Eur/mes. Voľný : október 2018. Cena za prenájom : 690,- Eur/mes., +  60,- Eur, energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000360]

Half year ago

Miloslavov
2.000 EUR/month

Ponúkame na prenájom 8 izbový rodinný dom Miloslavov. Plocha: úžitková 1000m2, pozemku 2000m2, trávnatá plocha 400m2 v záhrade sa nachádza studňa.  Súčasťou rodinného domu je: garáž 2 autá, pred domom možnosť parkovania 3 áut. Dom má 8 izieb, 2 kuchyne, 3 kúpeľne. Prenájom rodinného domu je vhodný pre:- bývanie pre 2-3 rodiny Cena 2 000 €/mesiac bez energií /energie 150,-EUR mesačne/ V prípade obhliadky volať: 0905563400   Mail: gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného +  kaucia vo výške 3 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu(vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000708]

Half year ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
220 EUR/month

Ponúkame na prenájom zariadené kaderníctvo v novostavbe MEDIAN HOUSE, s jedným voľným miestom pre kaderníka/kaderníčku a jednu samostatnú miestnosť pre rôzne využitie, kaderníčka, manikúra, pedikúra. V samostatnej miestnosti sa nachádza umývadlo, úložný priestor a klimatizácia. Celý priestor sa skladá z dvoch miestností, wc, a malej kuchynky, priestor je klimatizovaný. Cena nájmu 220 €/mesiac na dobu troch mesiacov (následne po troch mesiacoch je cena 270€/mesiac) - za uvedenú cenu sa prenajíma jedno miesto pre kaderníčku/kaderníka alebo miestnosť pre rôzne využitie - manikúra - pedikúra. V prípade záujmu alebo obhliadky kontaktujte: Lukáš Lipovský – 0905314357 alebo lukas.lipo@gmail.com   Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100,- € zo strany budúceho nájomníka. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru.

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000760]

2 months ago

Bratislava - Staré Mesto
800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, na Zámockej ulici, v blízkosti Bratislavského hradu. Plocha: úžitková 6m2. Nachádza sa na 2. poschodí zo 4 s výťahom. Stav objektu: novostavba.  Byt pozostáva z troch obytných miestností, kuchynského kúta, chodby, kúpeľne, WC a loggie 4,8 m2. Stav bytu : Byt sa nachádza v novostavbe, vybavený plastovými oknami, plávajúca podlaha a dlažba, kuchynská linka, sprchovací box, bezpečnostné dvere, videotelefón pred vstupom do bytu, elektrická zabezpečovacia signalizácia, klimatizácia. V prípade záujmu možno prenajať aj garážové státie v podzemí domu na -2. podlaží. Cena za prenájom garážového státia je 100,- EUR/mesiac. K cene za prenájom bytu treba prirátať  náklady za spotrebované energie. Lokalita : Lokalita poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť – MHD, obchody, služby, stravovanie, škola a škôlka. Národná kultúrna pamiatka Bratislavský hrad sa nachádza 10 minút pešej chôdze. Byt aj garážové státie je k dispozícii ihneď. Cena prenájmu : 800,- Eur Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000763]

2 months ago

Bratislava - Karlova Ves
450 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestranný trojizbový byt na Majerníkovej ul. na Dlhých Dieloch v Bratislave. Byt je čiastočne zrekonštruovaný s rozlohou 71m2 + loggia 3,4m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí osemposchodového zrekonštruovaného bytového domu (nový výťah, fasáda, zateplenie). Má dve nepriechodné spálne orientované na juhozápad. Obývačka a samostatná kuchyňa sú orientované na východ. Prenajíma sa kompletne zariadený. V obývačke je rozťahovacia sedačka, stôl, stoličky a skrine. V spálňach sú postele a skrine. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s vybavením: chladnička s mrazničkou, plynový sporák, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka. Na chodbe sa nachádzajú tri rolldor skrine. V kúpeľni je vaňa a práčka. WC je samostatné. Parkovanie je možné pred domom. Byt je vhodný pre 2 max 3 dospelé osoby, prípadne rodinu s jedným dieťaťom. Prenajímateľ uprednostňuje pracujúce osoby, fajčenie ani domáce zvieratá nie sú povolené. Voľný ihned. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Cena: mesačný nájom 450 €/mesiac plus 200€ energie. V cene je zahrnutý aj internet. TV obsahuje základné programy. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sú obchody – potraviny Billa, Terno, Tesco, dm drogéria; pošta; banky; polícia; škôlka; ZŠ; autobusová zastávka – linka č. 32 a 33. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000919]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
140 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie,  Bratislava - Staré Mesto. Plocha: zastavaná 13m2, pozemku 13m2. Stav objektu: novostavba. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Garážové státie sa nachádza v podzemnej garáži na Jozefskej ulici , blízko hotela Tatra a Prezidentského paláca. Parkovacie miesto je na treťom podzemnom podlaží novopostavenej budovy Weinhauer. Nachádza sa hneď pri stene, v bezprostrednej blízkosti výťahu. Automatická garážová brána na diaľkové ovládanie. Prenájom je k dispozícii ihneď. Cena prenájmu : 140,- € mesačne vrátane energií Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000926]

3 weeks ago

Bratislava - Rača
490 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom domy a vily Bratislava-Rača, Alstrova. Plocha: úžitková 70m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Rodinný dom sa nachádza na Alstrovej ulici v spoločnom dvore  - Rači. K dispozicii dve izby, priestranná hala, kuchyňa, dve kúpeľne, dve wc, komora. Prosím nefajčiar, bez domácich zvierat. Cena prenájmiu : 490,- Eur/mes., vrátane energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000878]

1 month ago

Bratislava - Karlova Ves
1.125 EUR/month

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2 nachádzajúce sa v novostavbe na prízemí bytového domu ul. Kresánkova 1, Bratislava – Dlhé Diely. Kancelársky priestor má samostatný vchod z ulice, predsieň, zasadačku, miestnosť riaditeľa / vedúceho, samostatnú kuchynku, 2x WC, sprchu, miestnosť na odkladanie hygienických a upratovacích potrieb. Priestor je svetlý, orientovaný na juh, vybavený klimatizáciou, bezpečnostnými fóliami na sklách, elektricky ovládanými  vnútornými žalúziami. Nachádza sa v centrálnej časti Dlhých Dielov v blízkosti TERNO, Billa, Tesco, 5 bánk, v okruhu 100 m široká sieť reštaurácií, kaviarní, predajní. Možnosť parkovania priamo pred kanceláriou alebo za rampu na súkromnom pozemku (bezplatne). Súčasťou priestoru je recepcia vyrobená na mieru, vstavaná skriňa na odkladanie písomností, bezpečnostný trezor, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Kúrenie – z centrálnej kotolne prostredníctvom výmenníkov t.j. individuálne aj mimo vykurovacej sezóny. Cena nájmu 1 125 €/mesiac / m2 + energie cca 200,-€ / m2 + DPH Priestor je vhodný ako sídlo firmy (cca do 10 zamestnancov) alebo ako obchodný priestor. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1/2 nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living