Rodina LIVINGSearch results (10): For rent » Flat » Prešov region

Flats for Rent in Prešov, centrum, district of Prešov

Estate agency GARANT REAL.SK s.r.o. with the seat in the municipality Prešov offers flats intended for rent located on the street Janka Borodáča in the municipality Prešov, district Prešov. Street Janka Borodáča. is located in the land register PRESOV. Region belongs to territorially administrative complex Prešovský kraj. The cost of the rent 500,00 EUR. This building is beeing rebuild. The schema of this flat is 3+1. Well, there are three rooms and isolated kitchen. The flat is from bricks. The flat is in the private ownership. The flat is half furnished. Floor area of the flat is 78 m2. The property is offered entirely by estate agency GARANT REAL.SK s.r.o.. Concerning reservation and visitations, please, contact our estate agent: Udičová Dagmar on the phone number +421907030623.

Add to My Living
Flats for Rent in Prešov, centrum, district of Prešov

Estate agency GARANT REAL.SK s.r.o. with the seat in the municipality Prešov offers flats intended for rent located on the street Janka Borodáča in the municipality Prešov, district Prešov. Street Janka Borodáča. is located in the land register PRESOV. Region belongs to territorially administrative complex Prešovský kraj. The cost of the rent 550,00 EUR. This building is beeing rebuild. The schema of this flat is 4+1. Well, there are four rooms and isolated kitchen. The flat is from bricks. The flat is in the private ownership. The flat is furnished and ready for move in.Floor area of the flat is 92 m2. The property is offered entirely by estate agency GARANT REAL.SK s.r.o.. Concerning reservation and visitations, please, contact our estate agent: Udičová Dagmar on the phone number +421907030623.

Add to My Living
Flats for Rent in Prešov, Sídlisko Šváby, district of Prešov

Estate agency GARANT REAL.SK s.r.o. with the seat in the municipality Prešov offers flats intended for rent located on the street Švábska in the municipality Prešov, district Prešov. Street Švábska. is located in the land register PRESOV. Region belongs to territorially administrative complex Prešovský kraj. The cost of the rent 310,00 EUR. This building is beeing rebuild. The schema of this flat is 1+1. Well, there is one room and isolated kitchen. The flat is panel. The flat is in the private ownership. The flat is half furnished. Floor area of the flat is 43 m2. The property is offered entirely by estate agency GARANT REAL.SK s.r.o.. Concerning reservation and visitations, please, contact our estate agent: Udičová Dagmar on the phone number +421907030623.

Add to My Living

[ID:RE0000712-17-000084]

1 week ago

Veľká Lomnica
350 EUR/month

Add to My Living

[ID:122696]

2 weeks ago

Poprad
500 EUR

Add to My Living

[ID:RE0004885-17-000617]

1 month ago

Veľká Lomnica
500 EUR/month

REINS GROUP ponúka na prenájom nadštandardný apartmán v katastri Veľká Lomnica – Vysoké Tatry, v apartmánovom dome na treťom nadzemnom podlaží s rozlohou 71,85 m2. Objekt bol postavený v roku 2008 a skolaudovaný v r. 2009. Apartmán pozostáva z priestranného vstupného priestoru, priestrannej kúpeľne, spálni, plnohodnotnej kuchyni, obývačky a balkóna. Obývačka s krbom je orientovaná na západ a sever. Z okien, resp. balkóna je krásny výhľad na Vysoké Tatry (Lomnický štít) aj Nízke Tatry, golfové ihrisko Black Stork (27 Jamiek). Z kuchyne je výhľad ten istý. Spálňa je orientovaná na východ. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, WC, bidet, pripojenie na práčku a plynový kotol na ústredné vykurovanie. Ku každému apartmánu prislúcha sklad športových potrieb - pivnička na prízemí objektu. Zároveň na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť pre cca 16 ľudí vybavená krbom a kuchynkou. Zo spoločenskej miestnosti je východ na rozsiahlu voľno časovú plochu (s udržiavaným trávnikom), a do samostatne stojaceho obmurovaného altánku so sedením pre cca 10-15 ľudí s možnosťou grilovania v krbe. Pozemok, na ktorom stojí apartmánový dom je kompletne oplotený s 20 parkovacími miestami. Celý objekt je monitorovaný a zabezpečený s pripojením na centrálny pult ochrany. Majitelia jednotlivých apartmánov sú z farmaceutického prostredia. O objekt a zeleň sa stará správca, ktorý je platený vlastníkmi apartmánov. V r. 2015 bude zahájená výstavba kúpaliska s termálnou vodou priamo v susedstve pozemku uvedeného objektu (z apartmánu výhľad z obývačky a kuchyne). Vzdialenosti: Poprad 7km, Kežmarok 11km, Tatranská Lomnica – lyžovanie 7km, golfová recepcia 1,5 km. Pozn. remeselné prevedenie stavebných prác je na veľmi slušnej úrovni. Cena: 500 €/mesiac. Možnosť dlhodobého prenájmu na rok a možnosť aj krátkodobého prenájmu na mesiace. bližšie informácie: batalik@reins.sk tel.: 0905140898

Add to My Living
PRENÁJOM bytu 2+1 v Poprade

trouble-free parking, central heating

Add to My Living

2-room, Letná, 67 m², new development [ID:231357-231357]

1 month ago

Gerlachov/Bardejov
300 EUR/month

One bedroom apartment, Rent, Poprad, Slovakia

floor:2/3, brick construction type

Add to My Living

[ID:RE0000712-17-000032]

5 months ago

Poprad
800 EUR/month

Add to My Living

[ID:RE0002915-16-000069]

Half year ago

Veľká Lomnica
250 EUR/month

Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadenú izbu v príjemnom prostredí v obci Veľká Lomnica. Izbička o ploche 22,90 m2 má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút ,automatická práčka), kuchynku a zimnú záhradu. Izba sa prenajíma zariadená a disponuje pohodlným, na mieru vytvorením zariadením, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu Vášho bývania. V izbe sa nachádza francúzska posteľ, nočné stolíky, priestranná skriňa, TV, wifi internet v celom objekte. Kuchyňa je kompletne zariadená elektrospotrebičmi s príslušenstvom. V objekte je možné využiť sedenie či už v zimnej záhradke alebo je aj k dispozícií vonkajšie sedenie na upravenej záhradke. Na vonkajšej upravenej záhrade s príjemným posedením v altánku s grilom a vlastnou chladničkou je možnosť grilovania, opekania. Možnosť parkovania na parkovisku pred objektom, ktoré je monitorovaný kamerovým systémom!! Veľká Lomnica – malebné mestečko na skok od najkrajšej slovenskej turistickej oblasti – Vysokých Tatier. Nádherná príroda okolia Veľkej Lomnice poskytuje nespočetný počet možností športového a rekreačného vyžitia. Apartmánová izba sa nachádza na tichej ulici 7 km od Popradu, Kežmarku a Tatranskej Lomnice. Veľká Lomnica má kompletnú občiansku vybavenosť. Ak máte v Tatrách prácu, alebo len hľadáte dlhodobý nájom v krásnej oblasti Veľkej Lomnice, ponúkame Vám nájom polročný, ročný či dlhší. Majiteľ ponúka plný upratovací servis v prípade záujmu. OBJEKT NIE JE VHODNÝ PRE RODINY S DEŤMI !!! OBJEKT JE VHODNÝ PRE MANAŽÉROV A FIRMY !!! VHODNÉ PRE JEDNU OSOBU!!

Add to My Living
All results displayed