Rodina LIVINGAdvertiser's offer (8): For rent » House » All localities

Nový inzerát [ID:RE0004592-18-000259]

Yesterday 7:07 am

Bratislava - Staré Mesto
1.200 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Staré Mesto, Pri Suchom mlyne. Plocha: úžitková 117m2, pozemku 800m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Dispozícia: - prízemie: chodba, 2 miestnosti, kúpelňa so sprchovacím kútom, samostatné WC a kuchyňa vybavená kuchynskou linkou. - poschodie: 2 samostatné izby, toaleta. K domu patrí záhrada s výmerou 319 m2, s terasou a krbom a tiež predzáhradka. Možnosť umiestnenia reklamných pútačov na fasáde domu alebo na plote. Možnosť využívať ako sídlo firmy, ambulanciu, detské centrum, priestory pre IT firmu, kozmetický salón. Nehnuteľnosť nieje vhodná na bývanie. Rodinný dom je momentálne využívaný a zariadený ako súkromná detská škôlka - možnosť odstúpenia aj zariadenia - inak sa prenajíma nezariadený. Parkovanie: možnosť parkovania pred rodinným domom. K dispozícii: na dohode. Cena 1 200 €/mesiac + energie podľa spotreby Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu(vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004592-18-000241]

4 days ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
1.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Podunajské Biskupice, Padlých hrdinov. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 135m2, pozemku 450m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kompletná rekonštrukcia 4 izbového rodinného domu bola ukončená v septembri 2016. Dispozícia: na dlhej chodbe sa nachádza samostatné wc, kúpeľna, nepriechodná obývačka, 3 nepriechodné izby, kuchyňa - vedľa kuchyne sa nachádza ďalšia kúpeľna s wc a výstup na terasu. Rodinný dom je čiastočne podpivničený. K domu prislúcha 150 m2 záhrady s prístreškom. Pred domom sa nachádza na chodníku parkovanie pre dve až tri osobné autá. Zariadenie - na dohode.  V okolí sa nachádza občianska vybavenosť a mhd. Požiadavky:  - fajčiari: áno - zviera: nie - študenti: nie  - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 4 - 5 osôb.   K dispozícii: od 1. apríla 2018. Cena 1 000 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií/ 3 osoby. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000178]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
1.250 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Staré Mesto, Matúšova. Plocha: úžitková 170m2, pozemku 571m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Dispozícia pozostáva z predsiene, obývačky a kompletne vybavenej kuchyne spojenej s jedálňou, 4 spální, kúpeľne, 2 samostatných WC, kotolne s plynovým kotlom. K bytu patrí terasa prístupná z obývačky a aj jedálne. Dom sa prenajíma zariadený: nábytok, kuchynské spotrebiče, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, chladnička na víno, práčka, 2 televízory so satelitom. K domu prislúcha garáž pre 1 auto. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: mhd, reštaurácia, Terno a rýchla dostupnosť do centra. Požiadavky:  - fajčiari: áno - zviera: na dohode - študenti: nie  - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby + 2 deti - min. doba nájmu: 1 rok K dispozícii: od 15.2.2018. Cena 1 250 €/mesiac - cena je uvedená vrátane poplatku za parkovanie v garáži + energie cca 150€/ 4 osoby. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000175]

3 weeks ago

Bratislava - Ružinov
990 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Ružinov, Bulharská. Plocha: úžitková 142m2, pozemku 265m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Možnosti využitia: priestory rodinného domu je možné využívať ako: kancelárske priestory, prípadne ako ambulancia psychológa, logopéda a pod. (nie je vhodný pre ambulanciu lekára alebo škôlky). Rodinný dom je určený na podnikateľské účely. Nehnuteľnosť nieje možné využívať len na účely bývania. Dispozícia: na prízemí sa nachádzajú 3 kancelárie, kuchynka, kúpeľňa a WC. Na poschodí sa nachádza 1 miestnosť (47m2)s klimatizáciou.  Rekonštrukcia: omietky, kompletná rekonštrukcia vodoinštalácie, elektroinštalácie, plynu a aj kanalizácie, plastové okná, na prízemí je dlažba, na poschodí je plávajúca podlaha a klimatizácia,  zrekonštruované podkrovie. V interiéry je zavedený bezpečnostný systém. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom. Rodinný dom je z časti podpivničený - pivnica o výmere 16m2, je vykurovaná. Vstup do pivnice - vchodom z dvora. Možnosť parkovania vo dvore - parkovanie pre 2 až 3 autá.  Dom sa prenajíma nezariadený.  Nájomcovia uzatvárajú vlastné zmluvy s dodávateľmi elektriny a plynu.  K dispozícii: od 15.3.2018. Cena 990 €/mesiac + energie / 2 osoby. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania domu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000167]

3 weeks ago

Bratislava - Ružinov
1.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Ružinov, Zvolenská. Plocha: úžitková 130m2, pozemku 485m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Čiastočná rekonštrukcia: zateplenie, nová strecha, nové plastové okná na dome a vonkajšej garáži, dom je vymaľovaný, zrenovované pôvodné dvere, vo WC a v chodbe sa nachádza nová dlažba, v chodbe a v jednej izbe je laminátová podlaha, v 3 izbách sa nachádzajú zrenovované parkety a v kuchyni je PVC. Dispozícia: z chodby je vstup do 4 samostatných izieb (obývacia izba, spálňa, 2 detské izby), kuchyne so špajzou a malého kumbálu. Podkrovie je neobývateľne s možnosťou využitia na sklad. Samostatné WC, kúpeľňa. Zariadenie: kuchyňa zariadená novou kuchynskou linkou (vrátane chladničky, umývačky, sporáka, mikrovlnky), špajza. K domu prislúcha vonkajšia garáž (cca 24m2) v ktorej sa nachádza elektrina. Vstup je zabezpečený vstupnou bránou na diaľkové ovládanie s možnosťou vstupu priamo z ulice. Pri vstupe do garáže sa nachádza aj vstup do kumbálu s možnosťou využitia dielne pre domácich kutilov. Celý rodinný dom je podpivničený v rámci ktorého sa  nachádza druhá garáž (cca 24m2) s elektrinou a vstupnou bránou na manuálne otváranie. K domu prislúcha záhrada. Dom sa prenajíma čiastočne zariadený - možnosť do zariadenia na dohode.  V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: Most Apollo, trhovisko Miletičova, MŠ, ZŠ. Požiadavky:  - fajčiari: áno  - zviera: nie - študenti: áno - dieťa: áno - max. počet ľudí: 8 osôb K dispozícii: na dohode. Cena 1 000 €/mesiac + 250€ energie / 4 osoby (bez poplatku za využívanie vonkajšej garáže) Cena 1 200€/mesiac + 250€ energie / 4 osoby (cena je uvedená vrátane poplatku za prenájom vonkajšej garáže) Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania domu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000158]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
3.950 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Staré Mesto, Červeňova. Plocha: úžitková 348m2, pozemku 628m2. Súčasťou rodinného domu je: letný domček z výmerou 46 m2, záhrada o výmere 280 m2 a 2 garáže.  Dom má 3 poschodia, 8 izieb, 4 kúpeľne, loggiu a terasu (68 m2) s výhľadom na Bratislavu. Prenájom rodinného domu je vhodný pre: - rodinu na bývanie - ambasádu - využívanie formou kancelárií Dom sa prenajíma nezariadený. K dispozícii: od 30.3.2018. Cena 3 950 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu(vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000159]

3 weeks ago

Bratislava - Nové Mesto
3.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Nové Mesto, Pod Klepáčom. Plocha: úžitková 160m2, pozemku 650m2. Rodinný dom je 10 - ročná stavba, v ktorej sa nachádza klimatizácia. K domu patrí záhrada. Dispozícia: Prízemie: hala, sklady a 1 veľká miestnosť. 1. poschodie: kuchyňa, 3 izby, kúpeľna a WC. 2. poschodie: kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa a WC. 3. poschodie: kuchyňa a 2 izby. Parkovanie: v rámci rodinného domu sa nachádza parkovanie pre 4 automobily. Nehnuteľnosť je vhodná pre: - rodinu s deťmi - možnosť využívania ako kancelárske priestory napr. pre firmu Cena 3 000 €/mesiac + energie podľa spotreby + poplatok za smeti. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000157]

3 weeks ago

Bratislava - Karlova Ves
1.800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Karlova Ves, Na Sitine. Plocha: úžitková 310m2, pozemku 450m2. Na prízemí sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, hosťovská izba, kúpeľňa a WC. Na 1.posch. sú 3 izby s balkónmi, kúpeľňa, sauna, WC. Obytné podkrovie je vykurované a disponuje strešným oknom. K domu prislúcha zastrešená terasa z obývačky, garáž (garáž má bránu na diaľkové ovládanie) pre 1 auto + 1 parkovacie miesto vo dvore. Rodinný dom sa prenajíma kompletne zariadený, možnosť dozariadenia podľa dohody. Dom je vhodný aj ako sídlo pre menšiu firmu. Servis záhrady zabezpečený.  V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: zastávka mhd,  CUBICONE, dobrá dopravná dostupnosť do centra BA ako aj pripojenie na diaľnicu. Požiadavky:  - fajčiari: áno  - zviera: áno - študenti: áno - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 8 osôb. K dispozícii: ihneď. Cena 1 800 €/mesiac + energie podľa počtu osôb a podľa spotreby Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living
All results displayed