Rodina LIVINGAdvertiser's offer (61): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0004592-17-000770]

Today 7:04 am

Bratislava - Staré Mesto
450 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestranný dvojizbový byt na Mýtnej ul. v Starom meste. Byt je kompletne zrekonštruovaný s rozlohou 78 m2. Nachádza sa na 3. poschodí štvorposchodového tehlového bytového domu s výťahom. Veľká obývačka s balkónom, o rozlohe 4m2, je orientovaná na Mýtnu ulici. Spálňa je orientovaná do tichého dvora. V byte sa nachádza nová kuchynská linka s vybavením: chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu. V kúpeľni je rohová vaňa a práčka. Byt sa prenajíma bez ďalšieho zariadenia. Parkovanie je možné pred domom. Byt je vhodný pre 2 dospelé osoby, prípadne rodinu s jedným dieťaťom. Prenajímateľ uprednostňuje pracujúce osoby, fajčenie ani domáce zvieratá nie sú povolené. Voľný od 1.12. 2017. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Cena: mesačný nájom 450,- € + 200,- € energie a správcovské poplatky. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sú obchody – potraviny, drogéria, trhovisko na Žilinskej ulici; Poliklinika Mýtna; divadlá; pošta; v pešej dostupnosti (cca 15-20 minút) úplné centrum a všetky pamiatky Starého mesta. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004592-17-000771]

Today 7:04 am

Bratislava - Ružinov
2.200 EUR/month

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor Bratislava-Ružinov, Mliekarenska.  Úžitková plocha: 117m2, + terasa 52. Priestor určený na kancelárie, ale možné využitie aj na iné účely. Vhodné na poisťovňa, offices, priestor je dostupný z ulice. Priestory sú plne klimatizované. K dispozícii je aj optický kábel.  Rezidenčný komplex Rozadol je multifunkčný a ponúka služby ako kaderníctvo, solárium, lekáreň, reštaurácie a fitness centrum. Neďaleko sa nachádza materská škôlka a trhovisko. Komplex má vynikajúcu polohu v rámci mesta s dobrým prístupom na diaľnicu a do centra.Lokalita ponúka komplexnú infraštruktúru pre aktívny život - zábavu, šport, kultúru a množstvo obchodov a služieb priamo v susedstve, výborné napojenie na dopravnú infraštruktúru a MHD..  Cena prenájmu je 2200,-€ za mesiac bez DPH + Energie. Parking dostupný v garážovom dome 100,-€ za mesiac za jedno parkovacie miesto.  V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004592-17-000762]

Yesterday 7:05 am

Bratislava - Ružinov
90 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž, Bratislava-Ružinov, Haburská ul. Plocha: zastavaná 20 m2, úžitková plocha 18 m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Garáž sa nadchádza vo vonkajšom rade - možnosť zaparkovania auta pred garážou. Zavedená funkčná elektrika. Ihneď volná. Cena 90 €/mesiac.  Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004592-17-000763]

Yesterday 7:05 am

Bratislava - Ružinov
80 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž, Bratislava-Ružinov, Haburská ul. Plocha: zastavaná 20 m2, úžitková plocha 18 m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Garáž sa nadchádza vo vonkajšom rade - možnosť zaparkovania auta pred garážou. Bez elektriky, vody a montážnej jamy. Volná od 1.12.2017 Cena 80 €/mesiac.  Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000747]

1 week ago

Bratislava - Nové Mesto
1.480 EUR/month

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor Bratislava-Nové Mesto, Račianska. Plocha: úžitková 141m2, 1NP. Reprezentačný priestor určený na prevádzku  – salón krásy. K dispozícii je aj optický kábel a štruktúrovaná kabeláž., server a DSL tel. linky neobmedzený počet. Priestory sú plne klimatizované. Priestor sa dá využiť aj na iné účely momentálne 6 menších miestností, ktoré je možné presunúť a vytvoriť aj open space.Vhodné na obchod, poisťovňa, zubár,  ale aj offices, priestor je dostupný z ulice. Cena prenájmu je 10,50-€/m2 + PN a Energie. V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000741]

1 week ago

Bratislava - Ružinov
450 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor Bratislava-Ružinov, Sedmokrásková. Plocha: úžitková 22m2, zastavaná 22m2. Nachádza sa na prízemí. Priestor je vhodný na ambulanciu lekára, masážny salón, kaderníctvo, salón zdravia alebo kanceláriu. Priestor je orientovaný zo strany jazera Rohlík a namiesto okien sa v ňom nachádzajú malé vetracie okná. K priestoru prislúcha sociálne zariadenie a kuchynka. V okolí sa nachádza obchodné centrum Retro. K dispozícii: ihneď. Cena 450 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000727]

1 week ago

Bratislava - Petržalka
2.048 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Bratislava-Petržalka, Námestie Hraničiarov. Plocha: úžitková 128m2. Nachádza sa na prízemí. Priestor je vhodný na predajňu alebo na kancelárie. Vchod do priestoru je priamo z ulice. V rámci priestoru sa nenachádza WC ale je možnosť využívania WC vo vedľajšom nebytovom priestore. Stav: položená dlažba, steny sú vymaľované umývateľnou farbou, klimatizácia a drevené okná. Parkovanie: verejné. K dispozícii: na dohode. Cena 2 048 €/mesiac  + energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000714]

2 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
1.100 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Landererova. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 26. poschodí s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná.  Orientácia na južnú stranu (v lete sa neprehrieva).  Byt sa nachádza v novostavbe Panorama City vo veži II. Byt má novú, kompletne vybavenú kuchyňu (zabudovaná chladnička s mrazničkou, el. rúra, mikrovlna rúra,umývačka riadu, sklokeramická indukčná varná doska a zabudovaný odsávač pár ), rozkladaciu gaučovu súpravu,  manželskú posteľ s úložným priestorom, TV, práčku a ďalší nábytok a vybavenie.  K bytu prislúcha pivnica a garážové státie (prenájom 50€ mesačne). Požiadavky: - fajčiari: nie - zviera: nie - študenti: áno - dieťa: nie - max. počet ľudí: 2 osoby. K dispozícii: január 2018. Cena 1 100 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií ( TV a internetu) / a vrátane parkovacieho státia/ 2 osoby. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-15-000796]

2 weeks ago

Bratislava - Devínska Nová Ves
550 EUR/month

Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt v novostavbe na Opletalovej ulici v Devínskej novej Vsi. Nachádza sa na 3/4 poschodí s výťahom o veľkosti 62 m2 obytná plocha bytu + 3,5 m2 loggia+ 1,5 m2 komora na poschodí. Byt pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou, spálne a kúpelne so sprchovým kútom spolu s WC. Byt je kompletne zariadený. Manželská postel, nočné stolíky, veľká skriňa, práčka, chladnička, veľká rohová sedačka, TV, stolík pod TV, konferenćný stolík, stôl v kuchyni. Byt je voľný od 26.12.2017 Byt je vhodný pre pár, alebo jednu osobu, bez detí, bez zvierat. Parkovisko je 50 metrov vzdialené od bytovky. V okolí bytového domu je dobrá občianska vybavenosť - lokalita Devínska Nová Ves ponúka možnosti pre relax v prírode, cyklistické trasy, turistika. V susednom dome sú potraviny Moja Samoška a Pizza Fragolino. Neďaleko sa nachádza nákupné centrum Bory Mall, priamo v Devínskej Tesco, sportoviská - fitness centrum, bazén, lekáreň, zastávka MHD. Výška prenájmu je 550Eur/mes vrátane energií, bez TV a internetu. Pri podpise zmluvy sa platí aj kaucia, ktorá sa vráti po ukončení prenájmu. Platí sa aj provízia pre RK ako odmena za sprostredkovanie služieb a všetkých právnych úkonov vo výške mesačného nájmu. Bližšie informácie v našej Realitnej kancelárií.

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000708]

2 weeks ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
220 EUR/month

Ponúkame na prenájom zariadené kaderníctvo v novostavbe MEDIAN HOUSE, s jedným voľným miestom pre kaderníka/kaderníčku a jednu samostatnú miestnosť pre rôzne využitie, kaderníčka, manikúra, pedikúra. V samostatnej miestnosti sa nachádza umývadlo, úložný priestor a klimatizácia. Celý priestor sa skladá z dvoch miestností, wc, a malej kuchynky, priestor je klimatizovaný. Cena nájmu 220 €/mesiac na dobu troch mesiacov (následne po troch mesiacoch je cena 270€/mesiac) V prípade záujmu alebo obhliadky kontaktujte: Lukáš Lipovský – 0905314357 alebo lukas.lipo@gmail.com   Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100,- € zo strany budúceho nájomníka. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru.

Add to My Living
Next page