Rodina LIVINGAdvertiser's offer (37): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0004592-17-000487]

2 weeks ago

Bratislava - Rača
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Rača, Žitná. Plocha: úžitková 72m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 12 s výťahom. Konštrukcia objektu: zateplený panelový dom. Orientácia S/Z. Byt pozostáva - vstupná chodba, samostatné WC a samostatná kúpeľňa. Zo vstupnej chodby prechod do obývacej izby. Z izieb samostatný vstup do spálne, detskej izby a kuchyne. Na priestrannú loggiu je vstup z kuchyne. Byt je čiastočne zariadený ( VID. FOTO bez televízora, mikrovlnky, umývačky riadu ). Bezproblémové parkovanie priamo pri dome. Cena 650 €/mesiac/ vrátane E. PRENÁJOM MOŽNÝ LEN NEFAJČIAROM. Platba 1 mesiac dopredu + kaucia 1 mesačného najmú.    V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000488]

2 weeks ago

Bratislava - Ružinov
80 EUR/month

Ponúkame na prenájom samostatnú garáž cca 18 m2, nachádzajúcu sa v katastrálnom území Ružinov na ulici Tomášikova v novostavbe na -1.poschodí. Vstup do  priestorov  garáží  je na čip, garáž je samostatná s mechanickou bránou. Cena garáže: 80 €/mesiac Voľná ihneď. V obhliadky volajte – Lukáš Lipovský: 0905/314357   Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100,- € zo strany budúceho nájomníka. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku garáže, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garáže.

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000471]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
380 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garsónku na Gajovej ul. v Starom meste. Kompletne zrekonštruovaná a moderne zariadená garsónka s orientáciou na juh má rozlohu 24 m2. Nachádza sa na 4. poschodí päťposchodového tehlového bytového domu s výťahom. Garsónka je bez balkóna a pivnice, zariadená novým nábytkom; kuchynská linka s vybavením, chladnička, dvojplatnička, varná kanvica, práčka, televízor. Parkovanie je možné pred domom. Garsónka je vhodná pre 1 max 2 dospelé osoby. Prenajímateľ uprednostňuje pracujúce osoby, fajčenie ani domáce zvieratá nie sú povolené. Voľná ihneď. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Cena: mesačný nájom 380 €/mesiac + 83,- € energie. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sú obchody – Kamenné námestie, nákupné centrum Eurovea; nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia; pošta; v pešej dostupnosti nábrežie Dunaja, divadlá, ako aj úplné centrum a všetky pamiatky Starého mesta. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000468]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
790 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Ružinov, Liptovská. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Objekt má celkovo 3 poschodí Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová.  Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí (cca 2,5m nad zemou) v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Byt je kompletne zrekonštruovaný a zariadený. Zariadenie: kompletne vybavená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, automatická práčka, TV v spálni aj v obývačke, internet od Orange, vstavané skrine v izbe a v spálni, plávajúce podlahy, bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná so žalúziami. Orientácia na dve svetové strany – východ, západ a pozostáva z dvoch nepriechodných izieb so vstavanými skriňami, obývacej izby spojenej s kuchyňou a kúpeľne s vaňou spojenej s WC. K bytu prislúcha murovaná pivnica.    Parkovanie vo dvore.    V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: dostupnosť do centra, na obchvat, na autobusovú aj železničnú stanicu, služby aj obchody, banky, škola, škôlka, kúpalisko Delfín, MHD. Požiadavky:  - fajčiari: áno - zviera: áno - študenti: áno - dieťa: áno - max. počet ľudí: 4 osoby. K dispozícii: od 1.9.2017 - prípadne na dohode. Cena 790 €/mesiac + 220€ energie / 2 osoby Cena energií 3-4 osoby na dohode. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000451]

1 month ago

Bratislava - Petržalka
60 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie Bratislava-Petržalka, Vyšehradská. Plocha: zastavaná 14m2, pozemku 14m2.Stav objektu: pôvodný stav. Garážové státie sa nachádza v na prízemí garážovom dome "Byty Pegas". Vstup je zabezpečení vstupnou bránou na diaľkové ovládanie. K dispozícii: ihneď. Cena 60 €/mesiac. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 120€. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku garážového státia. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garážového státia (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000442]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na Jašíkovej ul. v Ružinove.  Moderne zariadený byt s plochou 68 m2 je na 3. poschodí 8-poschodového nového bytového domu. Obývačka je prepojená s kuchyňou, v ktorej je kompletne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi, sedacia súprava, v predsieni a spálni vstavané skrine. Postele v spálni budú doplnené podľa požiadavky nájomcov – oddelené alebo manželské dvojlôžko. Byt je vhodný pre 2 dospelé osoby, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Prenajímateľ uprednostňuje pracujúce osoby. Byt je voľný ihneď. Minimálna doba prenájmu 1 rok Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti sú školy, obchody, poliklinika, nemocnica, neďaleko je nákupné centrum Avion, oddychové zóny - park Andreja Hlinku, park Ostredky, Štrkovecké jazero,  zimný štadión.  Dobré dopravné spojenie MHD – električky, autobusy a prístup na diaľničný obchvat. Cena: mesačný nájom 650 €  vrátane energií Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000439]

1 month ago

Bratislava - Lamač

Ponúkame Vám na prenájom malé objekty, garáže Bratislava-Lamač, Heyrovskeho. Plocha: pozemku 14m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 110 €/mesiac. Cena 110eur/mesiac K dispozícii: ihneď V pripade záujmu kontaktujte 0905563400 Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 120Eur + nájomne za 1 mesiac.                           Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).                          

Add to My Living

[ID:RE0004592-16-000513]

1 month ago

Bratislava - Staré Mesto
500 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Povraznícka ul. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 5 Byt má dve neprechodné izby a veľkú kuchyňu. Prenajíma nezariadený. Novšia kuchynská linka, novšia kúpeľňa a WC osobitne, pôvodné drevené parkety, ostatné slušný pôvodný stav. Cena 500 €/mesiac+ 100,- €/mesiac energie. Možnosť parkovania vo dvore na čip v cene. Byt je voľný od 1.9.2017 V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie kontaktujte - Ing. Miroslav Bernáth, Omnireal - 0918 479 756 Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku bytu, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000419]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
900 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Ružinov, Na Križovatkách. Plocha: úžitková 120m2. Nachádza sa na 1. poschodí zo 6 s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: panelová. Cena 900 €/mesiac. Byt sa nachádza v 10 ročnom bytovom dome s vlastnou kotolňou. Orientácia východ - juh – západ. Dispozícia pozostáva z chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, troch izieb, kúpeľne, samostatného WC, komory a dvoch balkónov. Zariadenie: kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi/ vrátane umývačky riadu, plastové okná, vonkajšie rolety, vnútorne žalúzie / podlaha: plávajúca laminát, keramická dlažba / vstavaný šatník v rámci jednej izby. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: MHD, IKEA, nákupné centrum AVION, škola, škôlka, prípoj na diaľnicu. K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, 1 vonkajšie parkovacie miesto.  K dispozícii: ihneď Cena 900 + 200€ energie/mesiac / 4 osoby a vrátane  2 parkovacích státí. V pripade obhliadky kontaktujte 0905563400   Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac.                           Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).                                                       

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000403]

2 months ago

Bratislava - Petržalka
600 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plocha: úžitková 68m2, podlahová 63m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 10 s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová.  Požiadavky: - fajčiari: nie - zviera: nie - študenti: nie  - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby prípadne 2 dospelé osoby + 1 dieťa. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený: kuchynská linka, chladnička, gauč. V byte sa nenachádzajú žiadne postele a ani práčka. K dispozícii: na dohode. Cena 600 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living