Rodina LIVINGAdvertiser's offer (87): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0004592-18-000158]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
3.950 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Staré Mesto, Červeňova. Plocha: úžitková 348m2, pozemku 628m2. Súčasťou rodinného domu je: letný domček z výmerou 46 m2, záhrada o výmere 280 m2 a 2 garáže.  Dom má 3 poschodia, 8 izieb, 4 kúpeľne, loggiu a terasu (68 m2) s výhľadom na Bratislavu. Prenájom rodinného domu je vhodný pre: - rodinu na bývanie - ambasádu - využívanie formou kancelárií Dom sa prenajíma nezariadený. K dispozícii: od 30.3.2018. Cena 3 950 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu(vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-16-000543]

Year ago

Bratislava - Ružinov
3.640 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory  Bratislava-Ružinov, Technická. Plocha: úžitková 728m2. Voľný ihneď. Cena prenájmu: 5 €/mesiac Prevádzkové náklady:  1,50 €m2/mesiac (24 hod. SBS, upratovanie spoločných priestorov, daň z nehnuteľnosti, starostlivosť o zeleň a osvetlenie. Energie samostatne merateľné. Cena 3640 €/mesiac + energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: skladovacieho priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania skladovacieho priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000683]

3 months ago

Bratislava - Petržalka
3.500 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom ubytovacia jednotka Bratislava-Petržalka, Kopčianska. Plocha: úžitková 213m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 2. Rozloženie priestorov: 1. poschodie: priestor o výmere  79m2 + sklad o výmere 52,5m2 - SO08-14 : priestor vyhradený na ubytovanie, zariadená kuchyňa, sprchy, wc a sklad o výmere 52,5 m2 (SO04-13 ktorý je vhodný napr. na odkladanie náradia/ prípadne je možnosť ho zariadiť ako ďalšiu ubytovaciu jednotku). 2. poschodie: priestor o výmere 81m2 - SO08-14/2 - druhá časť ubytovacej jednotky ku ktorej prislúcha sociálne zariadenie (sprcha + 2x WC) Ubytovacie priestory sú zariadené komodami, posteľami, obliečkami a paplónmi. Maximálna kapacita: 14 - 18 ľudí. Priestory sú vhodné pre stavebné firmy a ich zamestnancov. Možnosť parkovania pred Raki penziónom.  Cena 3 500 €/mesiac - cena je uvedená bez DPH + energie podľa spotreby                                    + prípadne dohoda možná na cene Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000233]

Half year ago

Bratislava - Ružinov
3.360 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor Bratislava-Ružinov, Pestovateľská. Plocha: úžitková 240m2, zastavaná 240m2. Priestor sa nachádza na prízemí. Obchodný priestor je možné využívať aj ako showroom. Celková  výmera celého podlažia je 240 m2, ktorá sa dá podľa požiadaviek nájomcu pripraviť podľa jeho požiadaviek t.j. rozdelenie priestoru po dohode (SDK priečky, rozdelenie na back office - shoowroom, sklad a prípadne aj bočný otvor na priamy vstup do skladu pre zásobovanie).  K dispozícii sú aj kancelárske priestory na 1NP vo výmere cca 50m2. Možnosť prenájmu parkovacích miest: -8 parkovacích miest sa nachádza priamo pred vstupom do showroomu a 6 vedľa vstupu do budovy /  za 55 Eur/mesiac. K výmere priestorov bude pripočítaný aj add on faktor spoločných priestorov. Budova je napojená na optiku od Slovanetu a Benestry a môže byť napojená aj na optiku od Telekomu K dispozícii: na dohode. Cena 14 €/m2/mesiac + 3,50€ za služby. (cena je uvedená bez DPH)  -   resp. 4 200€/ mesiac / (cena za priestor o výmere 240m2) Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000159]

3 weeks ago

Bratislava - Nové Mesto
3.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Nové Mesto, Pod Klepáčom. Plocha: úžitková 160m2, pozemku 650m2. Rodinný dom je 10 - ročná stavba, v ktorej sa nachádza klimatizácia. K domu patrí záhrada. Dispozícia: Prízemie: hala, sklady a 1 veľká miestnosť. 1. poschodie: kuchyňa, 3 izby, kúpeľna a WC. 2. poschodie: kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa a WC. 3. poschodie: kuchyňa a 2 izby. Parkovanie: v rámci rodinného domu sa nachádza parkovanie pre 4 automobily. Nehnuteľnosť je vhodná pre: - rodinu s deťmi - možnosť využívania ako kancelárske priestory napr. pre firmu Cena 3 000 €/mesiac + energie podľa spotreby + poplatok za smeti. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku rodinného domu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania rodinného domu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000188]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
2.900 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Kráľovské údolie. Plocha: úžitková 186m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Orientácia: juh.  Byt má 360° výhľad. Nachádza sa v novostavbe rodinného domu na najvyššom podlaží (2.podlažie s výťahom) s výhľadom na Dunaj a Rakúsko. Rozloha bytu 126 m2, rozloha príslušenstva 15 m2, rozloha terás 45 m2. Celkom 186 m2. 4 – izbový byt: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa rodičov, detská izba, pracovňa, WC s umývadlom, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, WC. Byt má dve terasy s podlahou z tropického dreva (veľká južná terasa, malá terasa ). K bytu sú k dispozícii 2 garážové státia v spoločnej garáži. Byt sa ponúka ako čiastočne zariadený: Kuchynská linka z amerického orecha a s žulovou doskou, vybavená vstavanými spotrebičmi: práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, odsávač pár, indukčná varná doska (Siemens), samostatne stojaca americká chladnička značky LG, kozub, jedálenský stôl s 6 stoličkami, sedacia súprava so stolíkom, TV, TV stolík, skrine v spálni, detský nábytok a skrine v detskej izbe. Ďalšie vybavenie: internet / TV satelit, klimatizácia vo všetkých miestnostiach, alarm, kamerový systém, centrálny vysávač. vonkajšie elektrické žalúzie, svietidlá, interiérové dvere z amerického orechu, drevené dubové podlahy,siete proti hmyzu, veľkoformátové hliníkové okna s izolačným trojsklom, bezpečnostné vstupné dvere. Výhody bytu: slepá tichá ulica, výhľad na Rakúsko a Dunaj, vzdialenosť do absolútneho centra- 1,9 km, 2 zastávky k mostu SNP, 1 zastávka na Kapucínsku, vzdialenosť na zastávku mestskej dopravy 300 m, vzdialenosť k Dunaju 400 m, rýchle napojenie na diaľnicu, výťah, samostatné merače a samostatný vstup. K dispozícii 2 parkovacie státia. Požiadavky:  - fajčiari: áno  - zviera: nie - študenti: nie - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 4 osoby  K dispozícii: ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 2 900 €/mesiac - cena je uvedená vrátane 2 garážových státí a vrátane energií/ 4 osoby Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000211]

2 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
2.500 EUR/month

Ponúkame na prenájom luxusné priestory v Alizé na Hurbanovom námestí hneď vedľa Michalskej veže. Priestory s rozlohou 175,8m2 sa nachádzajú na 3. poschodí a sú vhodné na zriadenie klubu rôzneho zamerania. -        Cena nájmu: 2500 EUR/mesačne bez DPH a bez služieb spojených s nájmom. -        Cena služieb spojených s nájmom: 967 EUR/mesačne. Voľné ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + nájomné za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000224]

1 week ago

Bratislava - Staré Mesto
2.160 EUR/month

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt Mudroňova, Staré Mesto  Ušľachtilé parkety z masívneho dreva – dub, orech, tropické dreviny/ Noble wooden parquet floor – oak, nut, tropical wood Hliníkové okná s vonkajšími žalúziami s automatickým ovládaním a kamenné parapetné dosky/ Aluminium windows and electrical roller blinds with stone parapet Drevené interiérové dvere/ Wooden interior doors Jedinečné keramické a mramorové obklady kúpeľní / Stylish bathrooms and toilets in ceramic and marble facing Kvalitné nemecké kuchyne vybavené  spotrebičmi, kvalitné značkové chladničky s mrazničkou, práčky/ Modern top quality german kitchens equipment with  electric devices, branded fridges including freezer, washing-machines Vstavané šatníkové skrine vo všetkých spálňach a na chodbách / Tailored made built-in-wardrobes within all bedrooms, hall and entrance areas Vysokorýchlostné pripojenie na internet, TV, satelit, a elektronický vrátnik/ High- speed internet, TV, satellite, electric door opener Exkluzívne terasy z teakového dreva/ Terrace made of exclusive teak wood Apartmány majú samostatný merač vody, samostatné plynové a elektrické hodiny, kúrenie /radiátory a fan coily/ a nezávislú klimatizáciu všetkých miestností // Apartments have its own timer for water, electricity and gas as well as individual heating /radiators and fan coils/ and AC Údaje o byte/ Summary information about the appartment Rozloha bytu/ Size of the appartment 91 m2 Balkón/ Balcony 6,5 m2 Počet spálni/ Bedrooms 1 Podlažie/ Floor 2 poschodie/ 2nd floor Výhľad / View Hrad/Castle Záhrada/ Garden Nájom/ Rental fee inc.  2 160 €/mesiac  Garážové státie v cene nájmu /1 parkovacie miesto// Parking Fee included in Rental Fee /1 parking space/ Zariadenie bytu/ Additional appartment equipment dohodou podľa potreby vybavenia Mesačné preddavky na servisné poplatky vrátane energií s DPH / Monthly Service fee including energy incl VAT 360,00 € Voľný od 1.3.2018 Cena prenájmu : 2 160,- EUR s DPH vrátane garážového státia + mesačná záloha na energie. V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000232]

1 week ago

Bratislava - Staré Mesto
2.160 EUR/month

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt Mudroňova, Staré Mesto  Ušľachtilé parkety z masívneho dreva – dub, orech, tropické dreviny/ Noble wooden parquet floor – oak, nut, tropical wood Hliníkové okná s vonkajšími žalúziami s automatickým ovládaním a kamenné parapetné dosky/ Aluminium windows and electrical roller blinds with stone parapet Drevené interiérové dvere/ Wooden interior doors Jedinečné keramické a mramorové obklady kúpeľní / Stylish bathrooms and toilets in ceramic and marble facing Kvalitné nemecké kuchyne vybavené  spotrebičmi, kvalitné značkové chladničky s mrazničkou, práčky/ Modern top quality german kitchens equipment with electric devices, branded fridges including freezer, washing-machines Vstavané šatníkové skrine vo všetkých spálňach a na chodbách / Tailored made built-in-wardrobes within all bedrooms, hall and entrance areas Vysokorýchlostné pripojenie na internet, TV, satelit, a elektronický vrátnik/ High- speed internet, TV, satellite, electric door opener Exkluzívne terasy z teakového dreva/ Terrace made of exclusive teak wood Apartmány majú samostatný merač vody, samostatné plynové a elektrické hodiny, kúrenie /radiátory a fan coily/ a nezávislú klimatizáciu všetkých miestností // Apartments have its own timer for water, electricity and gas as well as individual heating /radiators and fan coils/ and AC Údaje o byte/ Summary information about the appartment Rozloha bytu/ Size of the appartment 68 m2 Balkón/ Balcony 13,8 m2 Počet spálni/ Bedrooms 1 Podlažie/ Floor prízemie/ground floor Výhľad / View Hrad/Castle Záhrada/ Garden Nájom/ Rental fee inc.  2 160 €/mesiac  Garážové státie v cene nájmu /1 parkovacie miesto// Parking Fee included in Rental Fee /1 parking space/ Zariadenie bytu/ Additional appartment equipment dohodou podľa potreby vybavenia Mesačné preddavky na servisné poplatky vrátane energií s DPH / Monthly Service fee including energy incl VAT 300,00 € Voľný od 1.3.2018 Cena prenájmu : 2 160,- EUR s DPH vrátane garážového státia + mesačná záloha na energie. V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000169]

3 weeks ago

Bratislava - Petržalka
1.980 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor Bratislava-Petržalka, Kubínska. Plocha: úžitková 252m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Možnosť využitia: kancelárske priestory. Dispozícia: oproti  hlavnému schodisku  sa nachádza zasadacia miestnosť. Napravo je samostatná  kancelária s oddeleným skladovým priestorom. Na pravo od schodiska  sa vchádza do priestoru so šiestimi kanceláriami, niektoré majú oddeliteľné rolorové priečky. K dispozícii je toaleta a samostatná kuchynka. Vybavenie: Priestor je vybavený podhľadmi, osvetlením, klimatizáciou a je chránený kamerovým systémom + je  napojený na pult centrálnej ochrany. Podlaha: svetlá dlažba. Okná: plastové. Priestory sa prenajímajú bez vnútorného kancelárskeho vybavenia. Do budovy sa vstupuje cez presklené dvojkrídlové dvere. Možnosť parkovania vo dvore.  Prízemie možné využiť ako sklady. Iné náklady: parkovanie, upratovanie. Energie: m2/1€ Cena 1 980 €/mesiac ( cena je uvedená vrátane strážnej služby)  + poplatok za energie  Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living
Next page