Rodina LIVINGAdvertiser's offer (4): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0002903-18-000002]

Today 8:16 am

Bratislava - Petržalka
800 EUR/month

BA V, Petržalka, Tematínska ul., 3 izb. byt po kompletnej rekonštrukcií s klimatizáciou, internetom a možnosťou vyhradeného parkovania. Vhodný pre max 4os. ideálne študenti prípadne rodina. nachádza sa 100m od Paneurópskej vysokej školy. Výhody: jazero Draždiak pred domom, možnosť vyhradeného parkovania (v prípade záujmu + 60,-€ k cene ale nie je to podmienka!). Pri dome kompletná občianska vybavenosť. Lesopark pod domom na vychádzky so psom, či sportové vyžitie. Byt je po kompletnej rekonštrukcií a kompletne nadštandardne zariadený vrátane klimatizácie a vonkajších roliet pre úplné zatemnenie bytu a hydro -masážnej vaňe pre 2os, americká chladnička s výrobníkom ladu a sódy. Bytovka je po rekonštrukcií: zateplená, nové výťahy, zrek. vstupná brána. Cena 800,-€ vr. energií a vysokorýchlostného internetu Byt je ihneď volný. Ak by bol záujem v byte mať psa(mačku), majiteľ súhlasí ! OBJEDNÁVKA OBHLIADOK: Dávid Štefanec, mobil: 0903 632 638, mail: stefanec@stefanec.eu Podobné zákazky nájdete na www.stefanec.eu . Licencovaná spoločnosť Štefanec Reality, Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností .

Add to My Living

[ID:RE0002903-17-000109]

4 months ago

Bratislava - Dúbravka
1.500 EUR/month

Ponúkame na prenájom 4izb. RD s garážou po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii vhodný pre firmu prípadne aj na bývanie v Dúbravke na Chrobákovej ul. RD: dom je dvojpodlažný, 4izb., 2 x KL, 2 x WC a kúpeľňa, pivnica, cca 170m2, pozemok 5á, parkovanie pred domom 2-3 autá + 1 auto v garáži, na každom poschodí je veľká terasa cca 2 x 15m2 kde sa dá oddychovať pripadne grilovať a pritom sa kochať nádherným výhľadom na BA. Lokalita: nádherná lokalita s výhľadom na Bratislavu(viď foto), rýchla dostupnosť do mesta aj na diaľnicu, pred domom je slepá ulica čiže je úplne ticha bez kulminácie aut. Rekonštrukcia: RD je po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii... S možnosťou využívania kamerového systému, ktorý je momentálne odpojený, v cene je  vysokorýchlostný internet aj TV.  Zariadenie: RD sa ponúka čiastočne zariadený s možnosťou dozariadenia, prípadne ak by požadovali nájomníci prázdny dom všetko sa odstráni a dom bude bez            nábytku, sú tu úplne nové dve kuchynské linky so všetkými spotrebičmi ako aj 2x umývačka riadu, 2 x sporák, 2 x chladnička(všetko nové nepoužívané)                      dve sociálne zariadenia čiže RD sa dá využiť aj pre väčšiu rodinu na dvojgeneračné bývanie. Ale vhodnejší bude asi na podnikateľské účely. Výhody/správca: v RD v dolnej pivničnej časti býva správca RD ktorý sa stará o potreby a pohodlie nájomníkov (má vlastný vchod zo zadnej strany domu čiže s              nájomníkmi neprichádza vôbec do kontaktu iba v prípade že je ho potreba, zariadi promptne všetko potrebné) Cena: 1.500,-€ + energie cca 250,-€ (na cene sa dá dohodnúť podla počtu  konkrétnych nájomníkov a podla toho či bude RD využívaný na bývanie alebo na firmu) OBJEDNÁVKA OBHLIADOK: Dávid Štefanec, mobil: 0903 632 638 mail: stefanec@stefanec.eu Podobné zákazky nájdete na www.stefanec.eu . Licencovaná spoločnosť Štefanec Reality, Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností .

Add to My Living

[ID:RE0002903-15-000507]

5 months ago

Bratislava - Rusovce
900 EUR/month

Ponúkame na prenájom 4izb. RD -  novostavbu (cca 156 m2) v radovej zástavbe 4 domov  v Bratislave  V Rusovce,  situovaný  v tichom prostredí  už kompletne zastavanej časti  mesta. Pozemok 305 m2, parkovanie na pozemku. Vhodný aj na sídlo firmy. Prízemie: vstup, WC,  špajza, spoločný veľkopriestor  cca 62 m2 – kuchyňa ,jedálenský priestor, obývací priestor , krb , drevené (buk)  schodište, záhradná terasa cca 30  m2, poschodie  :  schodište  s halou – šatníkom(pracovňou), 3 spálne nepriechodné , veľká   kúpelňa , loggia, podkrovie :   schody, sklad, podlahy : laminátové parkety , dlažby. Schodisko: masívne morený  buk, Vybavenie kuchyne  :   chladnička s mraz., varná doska , el. trúba, pračka, umývačka riadu , digestor ,dres. Na poschodí v chodbe je veľký rolldoor. Momentálne bez nábytku niečo vie majiteľ dodať !  Vybavenie  kúpeľne :   WC, sprchovací kút , hydromasážna vaňa , umývadlo, K domu prináleží : okrasná záhrada , parkovisko  na vlastnom pozemku , vonkajší príručný sklad na bicykle , kosačku , motorku...výborná občianska vybavenosť !!! cena: 900,-€ + cca 250,-€ energie. (energie nastavené pre 3-5 člennú rodinu). Volný od 1.3.2018. OBJEDNÁVKA OBHLIADOK : 0903 632 638, mail: reality@stefanec.eu Podobné zákazky nájdete na www.stefanec.eu , Spoločnosť Štefanec Reality, s.r.o., Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. 

Add to My Living

[ID:RE0002903-16-000275]

Half year ago

Bratislava - Petržalka
450 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v novostavbe Rezidencia Draždiak v Bratislave-Petržalke, Antolská ul. Plocha: úžitková 65m2, podlahová plocha bytu 25m2 + 40m2 terasa. Nachádza sa na 1. poschodí z 10 s výťahom. Byt je kompletne zariadený vrátane nábytku aj elektroniky( po dohode sa dá dispozične nábytok upraviť podľa potrieb nájomcu). Vhodný pre 1 os. prípadne pár. Cena 450 €/mesiac. Možnosť si prenajať aj parkovacie státie v garážových priestoroch za 60,-€/mes.(nie je to podmienka). Domáce zviera nie je problém. Výborná lokalita pri jazere Draždiak, 200m nemocnica Antolská, Lidl. Internet po dohode na vlastne naklady. Voľný ihneď. OBJEDNÁVKA OBHLIADOK: Dávid Štefanec, mobil: 0903 632 638, mail: stefanec@stefanec.eu Podobné zákazky nájdete na www.stefanec.eu . Licencovaná spoločnosť Štefanec Reality, Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností.

Add to My Living
All results displayed