Rodina LIVINGAdvertiser's offer (58): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000317]

Yesterday 7:18 am

Častá
400 EUR/month

Realitná kancelária MAXFIN REAL Vám ponúka na dlhodobý  prenájom budovu v obci Častá/okres Pezinok/ ktorá pozostáva 7.miestností.Samostatná predajňa :ktorej súčasťou su regály,chladiace vitríny,celá miestnosť je klimatizovaná.Ďalšie miestnosti: kuchynka,sklad,kancelársky priestor,samostatný sklad s regálmi,chladiaci box o objeme cca 50m3,samostatná toaleta a sprcha.Uvedená budova má 2 samostatné vchody:jeden z hlavnej ulice a druhy z bočnej strany.Tento obchodno-výrobný priestor Vám ponúka široké spektrum využitia,či už predajňa,alebo výroba.Táto budova sa nachádza priamo v centre obce Častá na hlavnom ťahu.Mesto Modra a Pezinok sú vzdialená pár kilometrov. Majiteľ uvíta nájomcu ktorý má záujem o dlhodobý prenájom,v horizonte na niekoľko rokov. Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena: 400,- Eur/ mesiac + energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000313]

4 days ago

Nitra
1.912 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom v Nitre komerčné priestory s úžitkovou plochou 239m2. Nachádzajú sa na 3. poschodí z 3 s výťahom v NOVOSTAVBE. Jedná sa o polyfunkčnú budovu s obchodmi a reštauráciu.  Budova je postavená z kvalitných materiálov. Okná sú hlinníkové. Kazetové stropy. Dvojité podlahy. Vymaľované na bielo. Kúrenie je centrálne. Klimatizácia, optický internet. Vlastná kuchynka. Budova je zabezpečená alarmom a 24h. strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta s vlastným vyhradeným parkovaním. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÉ IHNEĎ!!! V prípade záujmu možnosť rozšírenia sa o vedľajší priestor o rozlohe 292m2. Cena 8 €/m2/mesiac. + energie + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000312]

4 days ago

Nitra
2.336 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom v Nitre komerčné priestory s úžitkovou plochou 292m2. Nachádzajú sa na 3. poschodí z 3 s výťahom v NOVOSTAVBE. Jedná sa o polyfunkčnú budovu s obchodmi a reštauráciu.  Budova je postavená z kvalitných materiálov. Okná sú hlinníkové. Kazetové stropy. Dvojité podlahy. Vymaľované na bielo. Kúrenie je centrálne. Klimatizácia, optický internet. Budova je zabezpečená alarmom a 24h. strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta s vlastným vyhradeným parkovaním. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÉ IHNEĎ!!! V prípade záujmu možnosť rozšírenia sa o vedľajší priestor o rozlohe 239m2. Cena 8 €/m2/mesiac. + energie + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000305]

1 week ago

Nitra
399 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor č.4 v peknej dvojpodlažnej novostavbe na Novozámockej ulici v Nitre. Prebiehajúca AKCIA: V prípade uzatvorenia nájomnej zmluvy do 01.12.2018, bude nájom na nasledujúci mesiac znížený o 50 %. Konštrukcia objektu je zateplená, kúrenie je riešené so samostatným plynovým kotlom, na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.  Bezprostredné okolie budovy je chránené bezpečnostným kamerovým systémom. Vchod do objektu je z jeho boku. Samotný priestor je štandardný s úžitkovou plochou 60 m2 a nachádza sa na 1.poschodí v podkroví. Na chodbe sú k dispozícii dve WC. Predpríprava na oddelené WC s kúpelkou a kuchynským kútom sa nachádzajú vo vnútri daného priestoru. Priestor č. 4 tvorí veľká miestnosť bez zariadenia, s pekne vydláždenou podlahou a s tromi podkrovnými oknami plus jedným veľkým oknom do ulice, ktoré priestor príjemne presvetľujú.  Dostatočná veľkosť, počet okien a množstvo zásuviek umožňujú jeho dodatočné predelenie priečkami podľa potreby na dve/tri menšie priestory. Tento priestor má samostatný podružný elektromer, samostatné merače teplej/studenej vody a spotreby tepla. Pripojenie telefónnych liniek a rýchleho internetu je bezproblémové. Z tohto pohľadu ponúka viaceré funkčné využitie, a to buď ako obchodný priestor typu kancelária, sídlo firmy, poskytovanie rôznych služieb alebo ako služobný byt, napríklad pre manažéra, ktorý pre svoje podnikanie môže využívať aj exteriér za daným objektom. Ide o veľký pozemok s rozlohou 1500 m2 so spevnenými a nespevnenými plochami vzadu za domom, s pohodlným parkovaním  a navyše s dvojgarážou k dispozícii. Pozemok je vhodný na rozvoj ďalších podnikateľských aktivít a umiestnenie napr. skladu, unimobunky, záhradného centra a podobne.  Možnosti po dohode sú takmer neobmedzené a v tomto smere priam vítané. K pozemku vedie pohodlná prístupová cesta po ľavej strane domu. Otváranie vonkajšej brány a vstupu do objektu a dvora je zabezpečené elektronickým vrátnikom. Pozemok je jeden z rozširujúcich bonusov, ktorý tento prenájom poskytuje. Tento objekt sa nachádza v atraktívnej lokalite s komplexnou občianskou vybavenosťou (pošta, mhd, vlak, reštaurácia) a v jeho blízkosti sú prevádzky mnohých obchodných, stavebných, priemyselných a logistických firiem.  Jeho hlavnou výhodou je jeho umiestnenie na hlavnom dopravnom ťahu Nitra-Nové Zámky kvôli jednoduchej dostupnosti a navyše je k dispozícii časť veľkého billboard-u, ktorý Vašu firmu môže úspešne zviditeľniť. Cena 399,00,00 €/mesiac (bez DPH, aj pre platcu DPH) + energie (cca 20-50 €) + dve parkovacie miesta vo dvore (v cene nájmu) + billboard(v cene nájmu) + garáž (cena dohodou) + pozemok vzadu (ďalší prenájom, cena dohodou). Prebiehajúca AKCIA: V prípade uzatvorenia nájomnej zmluvy do 01.12.2018, bude nájom na nasledujúci mesiac znížený o 50 %. Kontakt na makléra: Ing. Renáta Kučerková +421 911 235886 V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000307]

1 week ago

Nitra
1.400 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom zariadený luxusný 2 izbový byt v Nitre, na Mostnej ul. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Úžitková plocha vrátane súkromnej terasy je 107m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 3 s výťahom. Na podlahe je položená plávajúca podlaha. Na stenách sú stierky a maľovky. Okná sú hlinníkové. V kuchyni je kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút. Kúrenie je centrálne. V cene nájmu je televízor, internet, klimatizácia. Objekt je zabezpečený alarmom. V cene nájmu je aj parkovanie. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÝ IHNEĎ!!! Cena 1 400 €/mesiac. s DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000301]

1 week ago

Nitra
550 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom v Nitre na Mostnej ul. kanceláriu s úžitkovou plochou 45m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 3 s výťahom. Na podlahe je položená plávajúca podlaha. Okná sú hliníkové. Vymaľované na bielo. Oddelené WC. V kuchyni je kuchynský kút.  Kúrenie je centrálne. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÉ IHNEĎ!!! Cena 550 €/mesiac. + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000300]

1 week ago

Nitra
800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v Krškanoch . Úžitková  plocha je 100m2. Priestor je po rekonštrukcii. Nachádza sa na prízemí. Na podlahe je položená dlažba. Okná sú plastové. Kúrenie je centrálne. Oddelené WC. Celý objekt je zateplený. Vyhradené parkovanie. Zabezpečenie strážnou službou. Hlavný ťah NR - NZ. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÉ PO DOHODE!!! Cena 800 €/mesiac. + energie + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000298]

1 week ago

Nitra
780 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o rozlohe 78m2. Kanceláriu je možné rozdeliť na 2 menšie, nakoľko má 2 vstupy. Nachádza sa na 3. poschodí z 4 s výťahom. Okná sú hliníkové. Kancelária je vymaľovaná na bielo. Na podlahe položený koberec. Kúrenie je centrálne. V budove je optický internet a klimatizácia individuálne regulovateľná. Budova je zabezpečená strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta a parkovanie pri objekte. Priestory sú luxusné. Upratovanie kancelárskych priestorov 1 x do týždňa je v cene nájmu. Hlavný ťah NR - NZ. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÉ IHNEĎ!!! Cena 780€/mesiac. s energiami + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000299]

1 week ago

Nitra
900 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom elegantné reprezentatívne priestory v Nitre na Čermáni. Priestory pozostávajú z 2 veľkých kancelárií, kuchynky a privátneho WC. Úžitková plocha je 90m2. Nachádzajú sa na 1. poschodí, so samostatným schodiskom. Na podlahe je položená dlažba v kombinácii s plávajúcou podlahou. Okná sú kvalitné plastové. Vymaľované  sú na bielo.  Privátna zariadená kuchynka  so spotrebičmi ako je chladnička, mikrovlnka. Kúrenie je centrálne. V budove je zavedený optický internet. Budova je zabezpečená alarmom. V cene nájmu sú aj parkovacie miesta, energie a upratovanie priestorov 1x za 2 týždne. Kancelárie sa prenajímajú so zariadením tak ako sú na foto. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Bezproblémové napojenie na diaľnicu R1. VOĽNÉ IHNEĎ!!! Cena 900 €/mesiac. + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.:0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000295]

1 week ago

Nitra
129 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom v Nitre, na Levickej ul 3 unimobunky, ktoré sú prerobené na kancelársky priestor. Úžitková plocha je 31m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Na podlahe je dlážkovina. Okná sú drevené (pôvodné). Konštrukcia objektu je drevená. Kúrenie je centrálne. Zabezpečenie objektu je strážnou službou. V cene nájmu je aj parkovanie!!! VOĽNÉ IHNEĎ. Cena 129 €/mesiac. + energie + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living
Next page