Rodina LIVINGAdvertiser's offer (3): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0001667-17-000301]

4 days ago

Košice - Dargovských hrdinov
55.000 EUR/month

Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutú prevádzku pizza-kebab-denné menu. Prevádzka tento rok prešla kompletnou rekonštrukciou, kde bolo vymenené kompletné vybavenie kuchyne s úplne novými gastronomickými zariadeniami - všetko v záruke, sporák, 2x chladiaci box, 1x mraziaci box, regálový systém v skladových priestoroch, chladiace vitríny, výčap, nový barový pult. Prevádzka má samostatné šatne a toalety pre zamestnancov. V majetku prevádzky je záhradné posedenie pre 60 ľudí, a veľké exteriérové detské ihrisko, vynikajúce využitie v letných mesiacoch na záhradné párty so živou hudbou, detské či rodinné oslavy. Celá prevádzka je ohradená plotom pre maximálne bezpečie rodín s deťmi a má vlastné parkovisko. Prevádzka je pripravená aj na okienkový predaj tzv DRIVE IN so skvelým prístupom vozidiel priamo k výdajnému okienku. Na poschodí sú kancelárske priestory pre vedenie spoločnosti alebo vhodné na prenájom inému subjektu. Prevádzka má nový kamerový systém v celej budove, monitorovaný je interiér aj exteriér celého areálu prevádzky. Prevádzka je zameraná v súčastnosti na predaj kebabu, pizze a denného menu, je otvorená 7 dní v týždni. Prevádzka je v prenájme s mesačným nájomným 700,- EUR bez DPH, v súčasnosti otvorená s plne obsadeným personálom až do okamihu odstúpenia bez plánovaného uzatvorenia prevádzky pre plynulý prechod na nového majiteľa bez straty klientely.

Add to My Living

[ID:RE0001667-17-000296]

1 week ago

Košice - Juh
660 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s úžitkovou plochou od 52m2 do 180m2. Okrem kancelárií priestor disponuje kuchyňou, kúpelňou, toaletou, priestrannou terasou. Priestory sú zariadené, s možnosťou úprav podľa požiadaviek nájomcu. Parkovanie priamo v areály budovy. Kancelárie sú ihneď k dispozícií. Nachádzajú sa v lokalite s dobrou polohou, občianska vybavenosť je v jej dostupnej blízkosti.

Add to My Living

[ID:RE0001667-17-000261]

3 weeks ago

Košice - Juh
2.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory vo vyššom štandarde, vhodné na ambulanciu, sídlo firmy, kancelárie, obchod a služby v lokalite Košice-Juh, Kalinčiakova ulica v blízkosti starej nemocnice. Plocha: úžitková 200m2 celkovo. Nachádza sa na prízemí s priamym vstupom z ulice. Podlaha: nová dlažba v celom objekte. Okná: eurookná. Samostatné WC páni a dámy. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút s kompletným vybavením. Stav objektu: novostavba, priestory neboli ešte v užívaní. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), plynová prípojka.Výhody: luxusný, tiché prostredie. Cena 2 000 €/mesiac je bez médií. Objekt je ihneď k dispozícii.

Add to My Living
All results displayed