Rodina LIVINGAdvertiser's offer (5): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0001667-17-000301]

2 months ago

Košice - Dargovských hrdinov
55.000 EUR/month

Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutú prevádzku pizza-kebab-denné menu. Prevádzka tento rok prešla kompletnou rekonštrukciou, kde bolo vymenené kompletné vybavenie kuchyne s úplne novými gastronomickými zariadeniami - všetko v záruke, sporák, 2x chladiaci box, 1x mraziaci box, regálový systém v skladových priestoroch, chladiace vitríny, výčap, nový barový pult. Prevádzka má samostatné šatne a toalety pre zamestnancov. V majetku prevádzky je záhradné posedenie pre 60 ľudí, a veľké exteriérové detské ihrisko, vynikajúce využitie v letných mesiacoch na záhradné párty so živou hudbou, detské či rodinné oslavy. Celá prevádzka je ohradená plotom pre maximálne bezpečie rodín s deťmi a má vlastné parkovisko. Prevádzka je pripravená aj na okienkový predaj tzv DRIVE IN so skvelým prístupom vozidiel priamo k výdajnému okienku. Na poschodí sú kancelárske priestory pre vedenie spoločnosti alebo vhodné na prenájom inému subjektu. Prevádzka má nový kamerový systém v celej budove, monitorovaný je interiér aj exteriér celého areálu prevádzky. Prevádzka je zameraná v súčastnosti na predaj kebabu, pizze a denného menu, je otvorená 7 dní v týždni. Prevádzka je v prenájme s mesačným nájomným 700,- EUR bez DPH, v súčasnosti otvorená s plne obsadeným personálom až do okamihu odstúpenia bez plánovaného uzatvorenia prevádzky pre plynulý prechod na nového majiteľa bez straty klientely.

Add to My Living

[ID:RE0001667-17-000296]

2 months ago

Košice - Juh
660 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s úžitkovou plochou od 52m2 do 180m2. Okrem kancelárií priestor disponuje kuchyňou, kúpelňou, toaletou, priestrannou terasou. Priestory sú zariadené, s možnosťou úprav podľa požiadaviek nájomcu. Parkovanie priamo v areály budovy. Kancelárie sú ihneď k dispozícií. Nachádzajú sa v lokalite s dobrou polohou, občianska vybavenosť je v jej dostupnej blízkosti.

Add to My Living

[ID:RE0001667-17-000261]

2 months ago

Košice - Juh
2.000 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory vo vyššom štandarde, vhodné na ambulanciu, sídlo firmy, kancelárie, obchod a služby v lokalite Košice-Juh, Kalinčiakova ulica v blízkosti starej nemocnice. Plocha: úžitková 200m2 celkovo. Nachádza sa na prízemí s priamym vstupom z ulice. Podlaha: nová dlažba v celom objekte. Okná: eurookná. Samostatné WC páni a dámy. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút s kompletným vybavením. Stav objektu: novostavba, priestory neboli ešte v užívaní. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), plynová prípojka.Výhody: luxusný, tiché prostredie. Cena 2 000 €/mesiac je bez médií. Objekt je ihneď k dispozícii.

Add to My Living

[ID:RE0001667-17-000113]

Half year ago

Moldava nad Bodvou
5.200 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt s výmerou 2500m2, vhodný na Supermarket, výrobu, obchod, sklady, služby v centre mesta Moldava nad Bodvou, iba 28km od centra KE. K dispozícii sú dve rampy, klimatizované kancelárske priestory, centralný rozvod vzduchu, stredotlak plynu na pozemku, vlastná studňa, sekčné vykurovanie plynom, elektrický transformator. Súčasťou areálu sú aj 4 samostatné byty po rekonštrukcii, každý je vybavený kuchyňou a kúpeľňou. Dva väčšie byty majú výmeru po  100m2 a dva mänšie výmeru po 50m2, ktoré sú momentálne využívané ako kancelárie. Objekt je ihneď voľný k užívaniu. Umiestnenie a poloha objektu predstavuje minimálne náklady na dopravu, cestovanie zamestnancov, v okolí je kompletná občianska vybavenosť, autobusová a vlaková stanica pre mimomestské spojenie( cca 300m ) a lokálne spojenie autobusom ( v bezprostrednej blízkosti ). Areál je možné s malými nákladmi veľmi rýchlo prerobiť na supermarket s 30 vlastnými parkovacími miestami. Plochu je možné rozdeliť na na menšie jednotlivé prevádzky, vďaka variabilite vstupov. Začnite Vaše úspešné podnikanie na výbornej adrese! Cena 5.200€/mesačne.

Add to My Living

[ID:RE0001667-16-000157]

Year ago

Košice - Staré Mesto
850 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom nové moderne zariadené 2 a 3 izbové apartmány v historickom centre mesta na Hlavnej ulici. Jedná sa o 3 podlažný objekt kde sa nachádza celkovo 7 apartmánov. Mladý bytový dizajnér spojil históriu s modernou výsledkom čoho sú nadštandardne zariadené bytové jednotky s príjemnou atmosférou. Každý byt má kuchynskú linku s indukčnou varnou doskou, multifunkčnú rúru, digestor, umývačku riadu, mikrovlnku. Kompletné vybavenie kuchyne, poháre, jedálenský servis, riady. V obývacej izbe pohodlná sedacia súprava, nábytok, LCD TV, internetové pripojenie. Úžitková plocha bytov je od 46m2 do 58m2. Plávajúca podlaha v izbách, dlažba v kúpeľni. Sprchovací box, umývadlo so zrkadlom, automatická práčka, uteráky, župan a papučky. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola dokončená v auguste 2015. Tehlová konštrukcia objektu zabezpečuje príjemnú klímu po celý rok so samostatným kúrením pre každú bytovú jednotku. Výhodou je dostatok odkladacích priestorov, respektíve šatník. V cene prenájmu je upratovanie profesionálnou službou. Zabezpečenie bytov je alarmom, elektrický vrátnik s kamerou. Možnosť dokúpiť si prenájom parkovacieho miesta priamo vo dvore so samostatným vjazdom z Kováčskej ulice. Hlavnou výhodou je luxusné a zároveň kľudné bývanie v centre mesta. Cena 850 €/mesiac pri dlhodobom nájme. Možnosť aj krátkodobého prenájmu – cena sa stanoví individuálne podľa dĺžky nájmu.

Add to My Living
All results displayed