Rodina LIVINGAdvertiser's offer (12): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0001101-17-000082]

2 months ago

Trnava
119 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa na 1.poschodí na ulici Tamaškovičova 17 v Trnave. Výmera kancelárskeho priestoru je 17,20 m2. Nájomníkovi ponúkame možnosť parkovania v areáli budovy, možnosť propagácie na reklamnej ploche na oplotení areálu a poštovú schránku v priestoroch recepcie.Na recepcii je nonstop informátorská služba. Na každom podlaží je kuchynka vybavená jedálenským kútom, chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Interiér a exteriér je riešený v modernom biznis štýle. Budova je vybavená štruktúrovanou kabelážou a výťahom. Areál je monitorovaný kamerovým systémom. V susedstve sa nachádza reštaurácia a predajňa potravín. Výška nájomného sa vypočítava iba z výmery kancelárskych priestorov bez zarátania výmer užívaných spoločných priestorov. Kancelárske priestory sú prenajímané bez dlhodobej viazanosti. Kancelárske priestory sú zrekonštruované, s optickým internetom, klimatizované s prístupom 24/7. Ponúkame v rámci prenájmu možnosť vyhradených parkovacích. Cena prenájmu za 17,2m2 je 119 €/mesačne bez DPH + paušálna platba za energie.

Add to My Living

[ID:RE0001101-17-000078]

2 months ago

Trnava
640 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v historickej budove meštianskeho domu na 1.poschodí v centre Trnavy. Výmera kancelárskych priestorov je od 100 m2 do 300 m2. Ponúkané priestory sa skladajú z viacerých miestností / kancelárií, kuchynky a toaliet/. Možná variabilita predelenia priestorov a prípadné zmeny v dispozícii pôdorysu. Kancelárske priestory sú zrekonštruované, s optickým internetom, klimatizované s prístupom 24/7. Vzhľadom na lokalitu- centrum mesta, ponúkame v rámci prenájmu možnosť vyhradených parkovacích miest na nádvorí meštianskeho domu. Cena prenájmu za 100m2 je 640 €/mesačne bez DPH + zálohové platby na energie.

Add to My Living

[ID:RE0001101-17-000068]

2 months ago

Trnava
595 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 70 m2, ktorý sa nachádza na Nám. J. Herdu v Trnave. Priestor dispozične pozostáva z dvoch väčších cca. 18m2 miestností, 2 menších slúžiacich ako administratívne zázemie a sociálneho zázemia + zádveria. Priestor sa nachádza na prízemí, s orientáciou okenných tabúl do ulice- križovatka Rybníkova / Bučianska. Aktuálne sú priestory v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami. V prípade záujmu je možná rekonštrukcia podľa Vašich požiadaviek v rámci podnikateľského zámeru, zároveň je možná variabilita dispozičného usporiadania. Priestor bude voľný od 1.9.2017.

Add to My Living

[ID:RE0001101-17-000064]

3 months ago

Trnava
1 EUR/month

Ponúkame možnosť zázemia pre umiestnenie Vašich technológii pre dáta- IT infraštruktúry (servery, dátové centrum), poprípade priestory je možné využiť aj ako archív pre potrebné dokumenty. Lokalita ponúkaných nebytových priestorov je ľahko dostupná zo všetkých smerov. Samotná budova ponúka výťah s nosnosťou až 2 500 kg, sály s vysokou svetelnou výškou a dostupnosť 24/7. Priestory sú variabilné od výmery 100m2 do 500m2.

Add to My Living

[ID:RE0001101-16-000213]

Half year ago

Trnava
200 EUR/month

Priestor sa nachádza na prízemí a je k nemu voľný prístup autom. Správcom predmetnej nehnuteľnosti je DUPOS INVEST, a.s. - materská spoločnosť skupiny DUPOS. Nájdete nás na Tamaškovičovej 17 v Trnave. Skupina DUPOS pôsobí v realitnej sfére od roku 1999. Pokrýva činnosť realitných kancelárií, dražobnej spoločnosti, prenájmu komerčných prevádzok a kancelárskych priestorov ako aj reklamných a vydavateľských aktivít pre oblasť realít.

Add to My Living

[ID:RE0001101-16-000197]

Half year ago

Trnava
200 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž o výmere 47 m2 - ul. Starohájska, Trnava. V priestore je možné garážovať aj úžitkové vozidlá. Správcom predmetnej nehnuteľnosti je DUPOS INVEST, a.s. - materská spoločnosť skupiny DUPOS. Nájdete nás na Tamaškovičovej 17 v Trnave. Skupina DUPOS pôsobí v realitnej sfére od roku 1999. Pokrýva činnosť realitných kancelárií, dražobnej spoločnosti, prenájmu komerčných prevádzok a kancelárskych priestorov ako aj reklamných a vydavateľských aktivít pre oblasť realít.

Add to My Living

[ID:RE0001101-16-000152]

Half year ago

Trnava
50 EUR/month

Ponúkame na prenájom priestory na webhosting v administratívno-obchodnej budove Trnawer. Priestor má výmeru 9,88m2. Budova Trnawer je vzdialená 5 min. od centra Trnavy s ľahkou dostupnosťou na diaľnicu. Budova pozostáva zo šiestich nadzemných podlaží. Na každom poschodí sa nachádza 20 kancelárskych priestorov. Na recepcii je nonstop informátorská služba. Nájomníkom ponúkame možnosť parkovania v blízkosti budovy a taktiež možnosť propagácie na budove. Budova je vybavená štruktúrovanou kabelážou a výťahom. V susedstve sa nachádza predajňa potravín. Výška nájomného sa vypočítava iba z výmery kancelárskych priestorov bez zarátania výmer užívaných spoločných priestorov. Kancelárske priestory sú prenajímané bez dlhodobej viazanosti. Správcom predmetnej nehnuteľnosti je DUPOS INVEST, a.s. - materská spoločnosť skupiny DUPOS. Nájdete nás na Tamaškovičovej 17 v Trnave. Skupina DUPOS pôsobí v realitnej sfére od roku 1999. Pokrýva činnosť realitných kancelárií, dražobnej spoločnosti, prenájmu komerčných prevádzok a kancelárskych priestorov ako aj reklamných a vydavateľských aktivít pre oblasť realít.

Add to My Living

[ID:RE0001101-16-000153]

Half year ago

Trnava
116 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere od 30 m2, nachádzajúce sa v budove na Starohájskej ulici č. 1 v Trnave. Architektonické riešenie nadzemných podlaží budovy ponúka variabilnosť priestorov (či už dispozične, alebo svojou rozlohou), ktoré sú vhodné pre nájomníkov s rôznymi podnikateľskými aktivitami. Polyfunkčná budova sa nachádza v širšom centre mesta Trnava, pričom je ohraničená frekventovanými ulicami Hlboká, Starohájska a Tehelná. Vstupné átrium so štyrmi vchodmi do jednotlivých častí budovy slúži zároveň aj ako parkovisko pre nájomníkov. Skupina DUPOS pôsobí v realitnej sfére od roku 1999. Pokrýva činnosť realitných kancelárií, dražobnej spoločnosti, prenájmu komerčných prevádzok a kancelárskych priestorov ako aj reklamných a vydavateľských aktivít pre oblasť realít.

Add to My Living

[ID:RE0001101-16-000149]

Half year ago

Trnava
1 EUR/month

Ponúkame na prenájom skladový priestor s výmerou 16m2 na prízemí nákupného strediska Cassalle. Priestor pozostáva z jedenej miestnosti. Nákupné centrum Cassalle je lokalizované v spádovej oblasti Trnavy s veľkou hustotou obyvateľstva. V roku 2012 bola ukončená komplexná rekonštrukcia obchodného centra, v dôsledku čoho došlo k navýšeniu technického a estetického štandardu budovy. Správcom predmetnej nehnuteľnosti je DUPOS INVEST, a.s. - materská spoločnosť skupiny DUPOS. Nájdete nás na Tamaškovičovej 17 v Trnave. Skupina DUPOS pôsobí v realitnej sfére od roku 1999. Pokrýva činnosť realitných kancelárií, dražobnej spoločnosti, prenájmu komerčných prevádzok a kancelárskych priestorov ako aj reklamných a vydavateľských aktivít pre oblasť realít.

Add to My Living

[ID:RE0001101-16-000150]

Half year ago

Trnava
1 EUR/month

Ponúkame na prenájom skladový priestor v pivničných priestoroch s výmerou od 10m2 do 84m2 v pivničných priestoroch nákupného strediska Cassalle. Ide o 5 pivničných priestorov, pričom dva z nich majú výmeru 10m2 a ďalšie dva majú výmeru 20m2a jeden 24m2. Priestory sa dajú vzájomne kombinovať. Nákupné centrum Cassalle je lokalizované v spádovej oblasti Trnavy s veľkou hustotou obyvateľstva. V roku 2012 bola ukončená komplexná rekonštrukcia obchodného centra, v dôsledku čoho došlo k navýšeniu technického a estetického štandardu budovy. Správcom predmetnej nehnuteľnosti je DUPOS INVEST, a.s. - materská spoločnosť skupiny DUPOS. Nájdete nás na Tamaškovičovej 17 v Trnave. Skupina DUPOS pôsobí v realitnej sfére od roku 1999. Pokrýva činnosť realitných kancelárií, dražobnej spoločnosti, prenájmu komerčných prevádzok a kancelárskych priestorov ako aj reklamných a vydavateľských aktivít pre oblasť realít.

Add to My Living