Rodina LIVINGAdvertiser's offer (79): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0002915-17-000600]

3 days ago

Banská Bystrica
130 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, na Huštáku v budove OCA obchodné priestory, ktoré sú vhodné na služby. Jedná sa o priestor vhodný pre nechty, tetovacie štúdium a pod.. Celá infraštruktúra je vybavená, hygiena schválená. Nachádzajú sa na 2. poschodí s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Cena nájmu je 130 €/mesiac, + energie a DPH. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-17-000601]

3 days ago

Banská Bystrica
550 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 70 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný pre dermatologické služby, zubára, prípadne pre inú službu, alebo obchodné, alebo kancelárske priestory. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 550 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže depozitu (čo zahŕňa jedno mesačné nájomné vopred a jedno mesačné nájomné pre realitnú kanceláriu) Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000591]

1 week ago

Levice
450 EUR/month

Ponúkame na prenájom zariadený a pekne zrekonštruovaný 2 izbový byt na prízemí v centre mesta! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nová kuchyňa, plastové okná, plávajúce podlahy,stierky, kúpeľňa - sprchovací kút, oddelené wc. Byt sa prenajíma so zariadením a spotrebičmi: TV,práčka,mikrovlnná rúra,chladnička s mrazničkou,rýchlovarná kanvica,digestor. V prípade potreby majiteľ ďalšie zariadenie dokúpi. Cena 450 eur/ 1 osoba, 500 eur/2osoby. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000592]

1 week ago

Levice
550 EUR/month

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, kompletne zariadený, zrekonštruovaný 4 izbový byt na 4. poschodí. Byt sa nachádza na Vinohradoch. Plocha: úžitková 100 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, stierky, kúpeľňa - vaňa,sprchový kút, wc, nová kuchynská linka s novými spotrebičmi. Byt sa prenajíma kompletne zariadený: TV,práčka,mikrovlnná rúra,chladnička s mrazničkou,umývačka riadu, internet. Pozostáva zo štyroch miestností: obývačka, tri spálne,2x balkón,pivnica. Cena 650 eur vrátane energií,max 5 ľudí, pri nižšom počte nájomníkov dohoda možná! Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000583]

1 week ago

Poltár

Ponúkame Vám na prenájom bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. pri Vážnom záujme cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000565]

2 weeks ago

Prievidza
450 EUR/month

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom zariadený 3 izbový byt v Prievidzi, Zapotôčky.Byt je po rekonštrukcii ,kompletne zariadený -kuchyňa -umývačka,chladnička,sporák spálňa vstavaná skriňa a posteľ.V obývačke rozkladacia sedačka skrinky,televízor.V kúpeľni je aj práčka. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor, káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom.Štvrté poschodie z výťahom. Cena 450 €/mesiac. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000543]

3 weeks ago

Zvolen
270 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory neďaleko OC Európa vo Zvolene. Kancelária sa nachádza na 1 poschodí v polyfunkčnom objekte s vlastným parkovaním vo dvore o rozlohe 57 m2 , a s vlastným sociálnym zariadením pri vstupe do ponúkaného priestoru. Priestor je vhodný aj ako sídlo firmy. Mesačné nájomné vo výške 270,-€ bez DPH Mesačné zálohové platby na energie cca 85,-€ s DPH Prenajímateľ požaduje 1 mesačný depozit vo výške 270,-€ + DPH. Kancelária voľná ihneď!

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000535]

3 weeks ago

Nové Zámky
700 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné na kancelárie, služby, výrobnú prevádzku v Nových Zámkoch, blízko centra mesta s výbornými parkovacími miestami. Priestory sú kompletne zrekonštruované (menená elektrina, vodovodné,kanalizačné potrubie, okná, podlahy, dvere, zárubne, sociálne zariadenia, 2 klimatizácie). Dispozičné riešenie priestorov je: 2 hlavné vstupy do priestorov, 4 miestnosti, 2xWC, sprchový kút , technická miestnosť, kuchyňa. Plocha: úžitková 138m2. Cena 700 €/mesiac (+ 2 mesačná kaucia). V prípade záujmu odporúčam obhliadku priestorov, bližšie informácie Vám rada poskytnem na t.č.0903937736 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000538]

3 weeks ago

Nové Zámky
200 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestory na podnikanie v zaujímavej lokalite mesta Nové Zámky. Priestory sú vhodné ako kaderníctvo, kozmetický salón, nechtový dizajn, manikúra, pedikúra a pod. Plocha: úžitková 18m2 + balkón. Nachádza sa na 1. poschodí z 2 bez výťahu. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: telefón, klimatizácia. Bezproblémové parkovanie pred budovou. Cena 200 €/mesiac vrátane energií. Majiteľ požaduje mesačnú kauciu pri podpise zmluvy. V prípade záujmu odporúčam obhliadku daného objektu. Bližšie informácie Vám rada poskytnem na čísle 0917458474. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000540]

3 weeks ago

Komárno
260 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, priestor v centre mesta Komárno, Jókaiho ul. Plocha: úžitková 26m2, Nachádza sa vo dvore so zabehnutými obchodmi, kanceláriami, reštauráciou s terasou na frekventovanej ulici s možnosťou parkovania. Cena 260 €/mesiac vrátene režijných nákladov. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living
Next page