Rodina LIVINGAdvertiser's offer (78): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0002915-17-000726]

3 weeks ago

Prievidza
9.000 EUR/month

Ponúkam odstúpenie nájmu na pohostinstvo v Prievidzi, časť Hradec. Odstupuje sa komplet zariadené s možnosťou okamžitého prevádzkovania. Pozostáva z troch častí: Prvú časť tvorí samostatné pohostinstvo o rozlohe cca 50 m2 a kapacitou cca 30 miest.Jeho súčasťou sú sociálne zariadenie pre dámy a pánov. Sklad, ktorý je rozdelený na dve miestnosti. Druhú časť tvorí priestranná, samostatne stojaca, prestrešená terasa s pozemkom o rozlohe 120 m2 s možnosťou celkového uzatvorenia. Tretiu časť tvorí prístrešok s grilom a príslušenstvom, kde sa od skorej jari do neskorej jesene dajú pripravovať rôzne špeciality. Vzhľadom na to, že je pohostinstvo vybavené týmto zariadením, využíva sa na rôzne spoločenské akcie a v neposlednej rade aj na rodinné posedenia s možnosťou opekania. Pohostinstvo má vlastný merač elektrickej energie, kúrenie je riešené elektrickými panelmi. Napojené je na obecný vodovod. Spotrebu energií si hradí nájomca. Veľkou výhodou je symbolické nájomné.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000724]

3 weeks ago

Banská Bystrica
6,50 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 450 m2. Priestor sa na nachádza na 2. poschodí s výťahom. Jedná sa o priestory v ktorých má dlhoročnú tradíciu predaj deckých a novorodeneckých potrieb (cca 11 rokov) Plocha: úžitková 450m2. Okná: plastové.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Cena 6 €/mesiac bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže depozitu (čo zahŕňa jedno mesačné nájomné vopred a jedno mesačné nájomné pre realitnú kanceláriu) Po dohode s majiteľom predajne možné odstúpenie kompletnej predajni. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000722]

1 month ago

Prievidza
130 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom variabilné prevádzkové priestory na Dlhej ulici v Prievidzi o výmere 22m2. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a autobusová stanica (10 min.), pobočky bánk, všetky úrady a kompletná občianska a podnikateľská vybavenosť.  Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Dávame priestor aktívnym a ambicióznym ľuďom, ktorým ponúkame stabilné zázemie a bohaté skúsenosti overené dlhoročnou praxou. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. Nie sme franšízová spoločnosť, u nás neplatíte poplatky za značku alebo licenciu. Kontaktujte nás na tel. č. 0918 80 00 80 alebo nám pošlite svoj životopis na kariera@dobrereality.sk Viac o spolupráci s nami sa dozviete na dobrereality.sk/kariera

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000721]

1 month ago

Senica
400 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový vačší byt v Senici, Generála L. Svobodu. Kompletne zariadený Plocha: úžitková 91m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 5. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zateplená. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, strážnou službou.Výhody: luxusný, slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 400 €/mesiac + energie celková cena 450e/mesačne Treba vidieť.Obhliadku si môžete dohodnúť na telefónom čísle makléra Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000717]

1 month ago

Stupava
460 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v Stupave s vlastnou malou záhradkou na relax v samostatnej časti rodinného domu s vlastným vstupom a vchodom. Dom aj byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Byt tvorí vstupná hala, dve samostatné oddelené zariadené izby , samostatná kuchyňa s jedálenským kútom a kúpelňa s vaňou a WC. Dobré dispozičné riešenie bytu - izby sú nepriechodné a oddelené dverami, orientácia V/J. Parkovanie je bezproblémové pred domom. Byt je vhodný pre max 2 osoby, nefajčiarov, bez zvierat. Cena za nájom je 460,-€ plus energie. V meste Stupava je plná občianska vybavenosť a dobré spojenie do Bratislavy a na Záhorie - diaľničný zjazd pred obcou. Vynikajúce možnosti na športovanie, blízkosť prírody, pár metrov od bytu je cyklo-trasa až na Devín... Byt je voľný od 1.februára 2018. Cena za nájom je 460, -€ + energie , v cene nájmu internet Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000714]

1 month ago

Martin
1 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom pekné priestory vhodné na podnikanie v Martine.Celková výmera je 168m2 .Priestory pozostávajú z dvoch miestností o výmere 108m2,kúpeľne so sprchovacím kútom,wc a skladom o výmere 60m2 .K dispozícií je veľký dvor o výmere 215m2 .Priestory sa nachádzajú na prízemí,majú samostatný vchod,plastové okná a kombinované kúrenie.V blízkosti je občianska vybavenosť ako škola,pohostinstvá,obchody,zdravotnícke stredisko,UNM. Voľné ihneď. Cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000693]

1 month ago

Prievidza

Priestory sa nachádza v priemyselnej časti mesta Prievidza s dobrou dostupnosťou na E572 - cestu I. triedy I/9 vedúca v trase (Brno-) Drietoma, št. hr. - Trenčín - Prievidza - Žiar nad Hronom. Areál tvorí niekoľko samostatne stojacích, vzájomne prepojených objektov. Ochranu, ako aj vstup zabezpečuje strážna služba. Cenu nájmu, ako ostatné potrebné informácie, Vám poskytne realitný maklér Tomáš Sedlický +421 917 203 203 II. podlažná administratívna budova pozostáva zo vstupnej časti a soc. zariadenia na I. NP, kancelárske priestory v počte 15 THP vrátane vedenia na II. NP. Z administratívnej budovy je prechod do výrobnej časti - prekryté chodby a vstup do jedálne o kapacite 250 miest. III. podlažná hlavná výrobná hala pozostáva na I. NP z príručného skladu materiálu, výrobné oddelenie, odd. kvality a vykl. a nakl. rampa. Na II. NP a III. NP sa nachádza hlavná výroba, svetlá výška podlaží je 4,5 m. Výrobné priestory sú vybavené vzduchotechnikou - 4 odsávacie agregáty na streche a 6 odsávacích ventilátorov, stlačeným vzduchom s rozvodom po celej budove, rozvod pracovného el. napätia. Vykurovanie je ústredné s teplovzdušným kombinovaním. Úžitková plocha je 3 x 1.500m2. Zvislú dopravu zabezpečujú 2 kapacitné výťahy. Výrobná hala pozostáva z I. NP o úžitkovej ploche 1.558,9 m2. Svetlá výška dielne 3,5 - 3,75 m. Slad MTZ pozostáva z I. NP o úžitkovej ploche 972 m2. Svetlá výška 5,5 m. Sklad hotových výrobkov pozostáva z I. NP o úžitkovej ploche 523 m2. Svetlá výška 3,5 m. Spojovací objekt Príjem a Expedícia so vzduchotesnými bránami pre kamióny o úžitkovej ploche 265 m2. Samostatne stojaca jedáleň s prechodom do administratívnej budovy. Vstup aj z dvora. Kapacita 250 miest. (Len výdaj stravy + možnosť rozšíriť o prístavbu vlastnej kuchyne). Plynová kotolňa 2 ks plynové kotle o výkone 1,25 + 1,25 MGW Kompresorová stanica s centrálnym rozvodom stlačeného vzduchu a ventilácia s dokurovaním výrobných priestorov (2ks kompresorových jednotiek). Skladové hospodárstvo (samostatný prízemný objekt) pozostáva z dielne mechanikov, chemický sklad, odpadové hospodárstvo chemikálií a olejov a 2 ks garáži pre osobný automobil. Závodná predajňa a parkovisko o úžitkovej ploche 1.345 m2 a parkovisko pre mopedy bicykle úžitkovej ploche 206.25 m2 MOŽNOSŤ PRENAJAŤ AJ SAMOSTATNE VÝHODY: priemyselná zóna mesta, dobrá dostupnosť, uzavretý areál, zabezpečený strážnou službou, MHD, vlastné parkovisko.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000686]

1 month ago

Skalica
450 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v centre mesta Skalica.Priestory sú celkom nové ešte nepoužívané. Priestory majú výklad do ulice a nachádzajú sa na žiadanom mieste v centre mesta .V priestoroch je voda čiže je vhodné i na kaderníctvo/kozmetiku Plocha: úžitková 64m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: euro okná. Kúrenie: centrálne, lokálne. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: obchody, centrum mesta Cena 450 €/mesiac. Viac informácií a obhliadku si môžte dohodnúť na telefonom čísle nášho makléra Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000678]

1 month ago

Prievidza
200 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Prievidza na ulici Bakalárskej. Priestory sa nachádzajú na prízemí obytného domu. Priestor je situovaný vo veľmi peknej a vyhľadávanej časti mesta v blízkosti úradov , kataster, Súd a podobne. Celý priestor prešiel pred dvoma rokmi kompletnou a veľmi rozsiahlou rekonštrukciou. Rekonštrukcia pozostávala z výmeny bezpečnostných vchodových dverí značky Sherlock, výmena všetkých okien za plastové, na všetkých oknách sa nachádzajú aj bezpečnostné mreže, vyhotovené umeleckým kováčom. Priestor je situovaný ako štandardný 3 izbový byt. Po vstupe sa nachádza chodba , z ktorej sa prechádza do WC , do kuchyne s kuchynskou linkou a do väčšej priestrannej miestnosti, z ktorej sa prechádza do dvoch samostatných miestností. V celom priestore sú nové kazetové stropy, na všetkých stenách sú vyhotovené nové omietky, všade je nová elektroinštalácia, nové odpady a voda. Vo všetkých miestnostiach je nová plávajúca podlaha, nové dvere s obložkovými zárubňami, na chodbe je keramická dlažba. Ponúkame Vám na prenájom Prievidza, Bakalárska. Plocha: úžitková 65m2. Cena 200 €/mesiac. + energie Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000654]

2 months ago

Komárno
390 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt v bezprostrednej blízkosti centra mesta Komárno, ul. Vnútorná Okružná. Nachádza sa na 3. poschodí z 3. Podlaha: parkety, dlažba, pvc. Steny: stierky. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: starsia kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka. Cena 390 €/mesiac vrátane režijných nákladov. Maximálne pre tri osoby. Kaucia 400 EUR. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living
Next page