Rodina LIVINGAdvertiser's offer (10): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0004628-18-000238]

1 week ago

Bratislava - Karlova Ves
160 EUR/month

Bratislavská realitná spoločnosť ponúka na prenájom kanceláriu na Janotovej ulici v Bratislave. Kancelária má výmeru cca 16m2. Priestor je vhodný ako kancelária, sklad, kozmetický salón, masážny salón,atď. Cena je 160€/ mesiac, vrátane energií. 

Add to My Living

[ID:RE0004628-18-000212]

1 month ago

Bratislava - Karlova Ves
694,10 EUR/month

Odstúpime obchodný priestor s výkladom vo frekventovanej časti OD Centrum v Karlovej Vsi, kde je 24 rôznych prevádzok. Nebytový priestor s výmerou 69,41 m2 sa nachádza na podlaží objektu s výhľadom do celého vnútrobloku, je vhodný na zriadenie obchodnej prevádzky, kaviarne, bistra, vinotéky, predajne,  kancelárie ... Priestor sa skladá s prednej časti s prijímacím pultom, rokovacím stolom a koženým gaučom v zadnej časti je kancelária, administratívny úložný priestor a zázemie s kuchynkou (chladnička, drez, mikrovlnná rúra) a toaletou s vlastným umývadlom. Celý priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou v podobe výmeny laminátových parkiet, osadenie priečok, podhľadov, stierok. Všetok nábytok bol vyrobený na mieru. K vybaveniu patrí aj klimatizácia a alarm. Vykurovanie je ústredné. Priečelie sa bude meniť tento rok za nový hliníkový modul. Cena nájmu je 10€ za m2/mesiac plus cena za služby spojené s nájmom. Cena za odstúpenie kopíruje iba náklady na uskutočnenú rekonštrukciu priestoru. Možnosť odstúpenia je tiež aj bez zariadenia. Investičná príležitosť vzhľadom na naozaj výbornú polohu objektu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 783 159 alebo mailom na m.solarova@brsreality.sk. Váš maklér Ing. Monika Solárová.

Add to My Living

[ID:RE0004628-18-000163]

2 months ago

Bratislava - Karlova Ves
694,10 EUR/month

Prenajmeme obchodný priestor s výkladom vo frekventovanej časti OD Centrum v Karlovej Vsi, kde je 24 rôznych prevádzok. Nebytový priestor s výmerou 69,41 m2 sa nachádza na podlaží objektu s výhľadom do celého vnútrobloku, je vhodný na zriadenie obchodnej prevádzky, kaviarne, bistra, vinotéky, predajne,  kancelárie ... Priestor sa skladá s prednej časti s prijímacím pultom, rokovacím stolom a koženým gaučom v zadnej časti je kancelária, administratívny úložný priestor a zázemie s kuchynkou (chladnička, drez, mikrovlnná rúra) a toaletou s vlastným umývadlom. Celý priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou v podobe výmeny laminátových parkiet, osadenie priečok, podhľadov, stierok. Všetok nábytok bol vyrobený na mieru. K vybaveniu patrí aj klimatizácia a alarm. Vykurovanie je ústredné. Priečelie sa bude meniť tento rok za nový hliníkový modul. Cena nájmu je 10€ za m2/mesiac plus cena za služby spojené s nájmom. Investičná príležitosť vzhľadom na naozaj výbornú polohu objektu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 783 159 alebo mailom na m.solarova@brsreality.sk. Váš maklér Ing. Monika Solárová.

Add to My Living

[ID:RE0004628-18-000109]

4 months ago

Bratislava - Petržalka
302 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory vhodné pre ambulancie alebo kancelárske činnosti.  Miestností vo výmerach 39 a 65 m2. Ceny s energiami a internetu 302 € resp. 495 €/mesiac + 18 € upratovanie spoločných priestorov. Priestory sa nachádzajú na zníženom prízemí a sú zabezpečené alarmom. Bezbariérový prístup, spoločné sociálne zariadenie, tiché prostredie, slnečné.  Veľmi dobrá dostupnosť ( pri Panónskej ceste), MHD, parkovanie pred budovou. Pre bližšiu špecifikáciu ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0905 613 439, alebo l.zanova@brsreality.sk.   

Add to My Living

[ID:RE0004628-18-000081]

4 months ago

Bratislava - Staré Mesto
1.600 EUR/month

Bratislavská realitná spoločnosť ponúka na prenájom krásny, slnečný 4 izbový byt na 3/6 poschodí na Dunajskej ulici. Byt sa nachádza v absolútnom centre mesta, má výmeru  143m2. S výťahom priamo z  garáže, možnosť parkovacieho miesta, novostavba, klimatizácia, exkluzívna domová recepcia so službou, veľmi vysoký štandard. Byt je dispozične veľmi dobre riešený, s 2 balkónmi, s výhľadom do parku. Obývacia izba s presklennou celou stenou je spojená s kuchyňou, 3 samostatné spálne, jedna z nich so šatníkom, 1 kúpelňa s WC, bidetom, vaňou, sprchovacím kútom a dvomi umývadlami. Druhe samostatne WC s predsienkou a umývadlom, šatníková miestnosť a zvlášť práčovňa s práčkou a sušičkou. Byt sa prenajíma zariadený, s klimatizáciou, s kompletnou kuchynskou linkou - sporák, digestor, umývačka riadu, veľká chladnička s mrazničkou.   Voľné od 15.3.2018     Cena: 1.600,-Eur/mesiac plus energie 300,-Eur/mesiac.

Add to My Living

[ID:RE0004628-18-000079]

4 months ago

Bratislava - Staré Mesto
1.600 EUR/month

Bratislavská realitná spoločnosť ponúka na prenájom luxusný byt v historickom centre Bratislavy, na začiatku pešej zóny, na Gorkého ulici. Byt je zrenovovaný, má výmeru 133m2. Pozostáva z troch spálni, plne vybavenej kuchyne, obývacej izby s jedálňou, 2 toaliet, 2 kúpeľní, balkóna. Nachádza sa na 4/6 poschodí s výťahom. Byt sa nachádza v tichom, reprezentatívnom dome, s vchodom obloženým žulovým obkladom. Byt je nezariadený, palácové drevené parkety, vysoké stropy. Z bytu je pekný výhľad ponad strechy domov na staré mesto.  Cena: 1.600Eur + energie 280,-Eur.   Byt je voľný od 1. 5. 2018

Add to My Living

[ID:RE0004628-17-000498]

Half year ago

Bratislava - Petržalka
119 EUR/month

Dáme do prenájmu priestory vhodné na skladovanie, archivovanie a pod. Priestory sa nachádzajú v zníženom prízemí, sú bez barierové, nemajú okná a objekt je  zabezpečený alarmom. Priestory sú osvetlené, suché s veľmi dobrým prístupom bez schodov. Spoločné sociálne zariadenie.    Výmery/ cena za mesiac s energiami, upratovaním spoločných priestorov a wifi: 56m2 - 392 €/mesiac 14m2 - 119 €/mesiac Parkovanie priamo pred budovou, dostatok volných parkovacích miest. Možnosť prenajatia parkovacích boxov. Vstup do budovy možný 24 hod.denne. Pre viac info a dohodnutie obhliadok ma kontaktujte prosím na č. 0905613439 alebo e-mail: l.zanova@brsreality.sk.

Add to My Living

[ID:RE0004628-17-000458]

Half year ago

Bratislava - Staré Mesto
2.800 EUR/month

Ponúkame na prenájom veľmi pekné, moderné, klimatizované  kancelárske priestory zariadené nábytkom. Ide o samostatný celok po kompletnej rekonštrukcii vo výmere 200 m2. Výborná lokalita s výbornou dostupnosťou autom aj MHD – Grösslingová ul.. Možnosť prenájmu parkovacích boxov pre 3 vozidlá - 130 € bez DPH/mesiac   Dispozícia: • recepcia • veľký open-space 3 samostatné miestnosti 2x samostatné toalety • kuchynka • plne využiteľná chodba • 2 vchody  Priestor je nepriechodný, na najvyššom poschodí jediný, bez obmedzenia od ostatných nájomníkov. V budove je výťah. V miestnostiach je počítačová sieť. Kúrenie je ústredné. Cena za mesiac prenájmu so zariadením 10 € + 4 € za energie bez DPH Celková mesačná cena prenájmu 2 800 €  bez DPH. Cena je konečná bez koncoročného vyúčtovania. Priestor voľný po dohode IHNEĎ - pri podpise zmluvy sa skladá kaucia vo výške 2 mesačných nájomných   Vzhľadom na možný konflikt záujmov sú z nájmu vylúčené spoločnosti poskytujúce poisťovacie činnosti vrátane nebankových subjektov, bankové činnosti, finančné sprostredkovanie alebo iné činnosti súvisiace s investovaním peňažných prostriedkov alebo operáciami na finančnom trhu. Ďalšie informácie, otázky Vám  rada zodpoviem  a obhliadky dohodnem na mob.čísle 0905 613 439 alebo l.zanova@brsreality.sk  realitný maklér  Ľubica ZÁŇOVÁ ponúkame kompletný servis: - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Add to My Living

[ID:RE0004628-17-000459]

Half year ago

Bratislava - Staré Mesto
1.988 EUR/month

Dáme do prenájmu časť  kancelárských priestorov vo výmere 142 m2. Skladajú sa  z:  – 2 samostatných  miestnosti, veľkého open-space, recepcie, samostatné toalety – mužské aj ženské, kuchynka, chodba,  Kancelárie sú na najvyššom poschodí dostupné výťahom, s počítačovou sieťou, ústredným kúrením, klimatizáciou  v miestnostiach okrem recepcie, vysoký štandard izolácie. Cena za mesiac prenájmu so zariadením 10 € + 4 € za energie bez DPH Celková mesačná cena prenájmu 1 988 €  bez DPH. Cena je konečná bez koncoročného vyúčtovania. Priestor voľný IHNEĎ - pri podpise zmluvy sa skladá kaucia vo výške 2 mesačných nájomných.   Vzhľadom na možný konflikt záujmov sú z nájmu vylúčené spoločnosti poskytujúce poisťovacie činnosti vrátane nebankových subjektov, bankové činnosti, finančné sprostredkovanie alebo iné činnosti súvisiace s investovaním peňažných prostriedkov alebo operáciami na finančnom trhu. Ďalšie informácie, otázky Vám  rada zodpoviem  a obhliadky dohodnem na mob.čísle 0905 613 439 alebo l.zanova@brsreality.sk  realitný maklér  Ľubica ZÁŇOVÁ ponúkame kompletný servis: - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Add to My Living

[ID:RE0004628-17-000388]

Half year ago

Bratislava - Staré Mesto
170 EUR/month

Bratislavská realitná spoločnosť ponúka na prenájom nebytový priestor v suteréne budovy na Dunajskej ulici s výmerou 34m2 s orientáciou do ulice. Priestor je vhodný ako sklad alebo verejný predajný sklad. Cena: 5,00Eur/m2/mes+DPH, Energie: 3,30Eur/m2/mes+DPH Možnost prenájmu parkovacieho miesta na vnútroblokovom parkovisku, za bránou s diaľkovým ovládaním. Cena 110,-Eur/mes+DPH Priestor je voľný ihneď. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 613 439 alebo e-mail: l.zanova@brsreality.sk, Váš maklér Ľubica Záňová

Add to My Living
All results displayed