Rodina LIVINGAdvertiser's offer (27): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0000138-18-000113]

Today 7:14 am

Senec
450 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM veľký ZARIADENÝ 1 izbový BYT s terasou – NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA, na ul. Námestie 1. mája. Byt sa nachádza v tehlovom, zateplenom, polyfunkčnom objekte, na 1./4 poschodí, s výťahom, kúpeľňa /so sprchovacím kútom, umývadlom, WC – Geberitt/.  - slušní susedia - kompletne ZARIADENÝ -pekný výhľad na mesto -murovaná pivnica k bytu v suteréne domu DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Samostatná predsieň + kúpeľňa s WC + kuchyňa s jedálenskou časťou spojená s izbou so vstupom na terasu. VÝMERA: Byt 49 m2 + terasa 20 m2. LOKALITA: výborná, úplné centrum Senca, pekný výhľad, dobré parkovanie, detské ihrisko pri dome, v tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, obchody, kaviarne, banky, poliklinika, zástavka MHD, škola, škôlka, Aquathermal, Slnečné jazerá a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 450,- €/mesiac/vrátane Energií.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000138-18-000112]

Yesterday 7:17 am

Senec
750 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM krásny, veľký, ZARIADENÝ 3 izbový BYT S TERASOU – NOVOSTAVBA V SENCI – CENTRUM, na pešej zóne, Lichnerova ul. Nachádza sa v polyfunkčnom objekte Helios, priamo na pešej zóne, na 4./7 poschodí, s výťahom, balkónom aj terasou, komorou na chodbe. Možnosť prenájmu garážového státia priamo v suteréne domu 40€/mesiac. Byt bude kompletne ZARIADENÝ. -rohová terasa 10 m2 s krásnym výhľadom na mesto a pešiu zónu -balkón -slnečný -dobrí susedia VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: plávajúce podlahy, plastové okná, plastové rolety, žalúzie, kuchynská linka so vstavanými el. spotrebičmi /plynová varná doska, el. rúra, mikrovlnná rúra, veľká americká chladnička, umývačka riadu/, vstavané skrine, postele, nábytok. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsieň, chodba, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na balkón. VÝMERA: byt 112 m2 + 10 m2 terasa + balkón 4m2. LOKALITA: nachádza sa vo výbornej lokalite v centre Senca na pešej zóne. V blízkosti je škola, škôlka, MHD, vlak. Stanica, potraviny, banky, obchody a kompletná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 750,- €/mesiac/vrátane Energií.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000138-18-000108]

3 days ago

Senec
300 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 32 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR na prízemí V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 300 €/mesiac/+ 70 € Energie.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000138-18-000110]

3 days ago

Senec
380 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 38 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. -Dobré PARKOVANIE -Veľký presklený VÝKLAD - WC LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 380,- €/mesiac/+E

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000138-18-000107]

4 days ago

Senec
1.200 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÉ UBYTOVANIE pre 10 ľudí so 6 izbami V SENCI. Nachádza sa na 1./1 poschodí, v zateplenom objekte. -kúrenie: elektrické - radiátory -4x samostatná izba -1x veľká samostatná kuchyňa s jedálenskou časťou so vstupom na balkón. - spoločná chodba s jedálenským stolom 2x kúpeľňa s WC, sprchovacím kútom, umývadlom -práčka -samostatný vchod -dobré parkovanie VHODNÉ PRE PARTIU CHLAPOV - KOLEGOV a pod. NOVO KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÉ /v r. 2018/: dlažby, plávajúce podlahy, kúpeľne, kuchynka, vystierkované, vymaľované a ostatné. KOMPLETNE ZARIADENÉ: postele, skrine, práčka, chladnička s mrazničkou, menšia kuchynská linka s drezom a so sklokeramickou varnou doskou /bez el. rúry/, 2x veľký jedálenský stôl pre 6-8 ľudí so stoličkami. VÝMERA: 90 m2. CENA: 1 200 €/mesiac/vrátane Energií.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000106]

1 week ago

Senec
300 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 32 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 300 €/mesiac/+ 70 € Energie.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000102]

2 weeks ago

Senec
980 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 110 m2 SKLADOVÚ HALU V SENCI. - dobrý vjazd s kamiónom - VYKUROVANÁ - MOŽNOSŤ prenájmu kancelárie o výmere 12 m2 = 270,- €/mesiac. V cene nájmu je ZAHRNUTÉ: nočné stráženie areálu, kamerový systém, odvoz smetí, telekom a internet vedenie v kancelárii, upratovanie soc. zariadení (+ možnosť upratovania aj kancelárie –dohoda), parkovacie miesto. -nakladacia rampa VÝMERA: hala: 110 m2, výška 4 m + kancelária: 12 m2. CENA: hala: 980,- €/ mesiac, kancelária 270,- €/mesiac.

Add to My Living

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM GARÁŽOVÉ STÁTIE – NOVOSTAVBA V SENCI, CENTRUM – pešia zóna, LICHNEROVA UL.   Nachádza sa v  suteréne polyfunkčného objektu HELIOS s el. vstupnou bránou na diaľkové ovládanie. CENA: 40,- €/mesiac.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000098]

2 weeks ago

Senec
1.221 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 111 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. Nachádza sa na prízemí, -Veľký presklený VÝKLAD -Dobré PARKOVANIE -WC LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 11,- €/m2/mesiac/bez DPH/+Eenergie 1.5,- €/m2/bez DPH.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000092]

3 weeks ago

Senec
600 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM od 50 m2 do 360 m2 NEBYTOVÝ PRIESTOR - novostavba V SENCI v logistickom centre. Nachádza sa na prízemí polyfunkčného domu, samostatný vchod, presklený výklad. -Samostatné sociálne zariadenie (WC s umývadlom). Objekt je ideálne napojený na dopravnú infraštruktúru pre peších aj motorizovaných klientov. Perspektívna lokalita s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a okolitých miest a obcí. LOKALITA: výborná, dobrý a rýchly vjazd na diaľnicu D1. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. Ponúkané priestory majú tieto VÝMERY: -priestor č. 1 má výmeru 105,33 m2  -priestor č. 2 má výmeru 104,58 m2  -priestor č. 3 má výmeru 158,75 m2 V prípade požiadaviek klienta, je možné priestory zlúčiť, prípadne zmenšiť (min. výmera 50 m2). CENA: 12,- €/m2/mesiac/bez DPH/+Energie

Add to My Living