Rodina LIVINGAdvertiser's offer (22): For rent » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0000138-17-000351]

Yesterday 11:05 am

Senec
430 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 izbový BYT - novostavba S PARKOVACÍM MIESTOM V SENCI v blízkosti Billi. Nachádza sa NA PRÍZEMÍ v novopostavenom, zateplenom bytovom objekte, S 1 VYHRADENÝM PARKOVACÍM MIESTOM. KOMPLETNE NOVO ZARIADENÝ vrátane kuchynského zariadenia: rozťahovacia sedacia súprava, konferenčný stolík, kuchynský stolík + 2 ks stoličky, obývacia stena, LCD televízor, kuchynská linka s el. spotrebičmi /el. sporák s el. rúrou + digestor, chladnička s mrazničkou/ + kompletné kuchynské zariadenie: príbory, taniere, poháre, hrnce a pod., práčka, skriňa, manželská posteľ s novým matracom + 2ks nočný stolík, vešiaková stena v predsieni, skrinka pod umývadlom v kúpeľni. - V BYTE EŠTE NIKTO NEBÝVAL - DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsieň, kúpeľňa /so sprchovacím kútom, umývadlom a WC + práčka/, kuchyňa s jedálenskou časťou spojená s obývacou izbou, samostatná spálňa. VÝMERA: Byt 42 m2. LOKALITA: v blízkosti potraviny BILLA, TESCO, výborný výjazd na diaľnicu smer BA a TT, v blízkosti centrum mesta, pošta, obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 430,- €/mesiac/ vrátane Energií, TV programov, Internetu a parkovacieho miesta.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000138-17-000350]

4 days ago

Senec
550 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM krásny, priestranný 3 izbový BYT S TERASOU – NOVOSTAVBA V SENCI – CENTRUM, na pešej zóne, Lichnerova ul. Nachádza sa priamo na pešej zóne, na 2. poschodí, bez výťahu, s 12 m2 TERASOU, veľká skriňa na odkladanie vecí na chodbe. Byt je slnečný, priestranný, výborne dispozične riešený, s vonkajším vyhradeným 1 parkovacím miestom na auto v cene. Kúpeľňa je s rohovou vaňou aj sprchovacím kútom a umývadlom, samostatné WC. Byt je ČIASTOČNE ZARIADENÝ s možnosťou dozariaďovania. -ZABUDOVANÁ KLIMATIZÁCIA v obývacej izbe VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: plávajúce podlahy, dlažby, plastové okná, žalúzie, kuchynská linka s barovým pultom, so sklokeramickou varnou doskou a el. rúrou, chladnička s mrazničkou, práčka, vstavané skrine + police, stolík pod TV + 2x LCD televízor, manželská posteľ bez matracov, písací stolík so stoličkou, rozkladací kuchynský stolík so stoličkami, rohová sedačka. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsieň, chodba, kúpeľňa, samostatné WC s umývadlom, detská izba, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu s pekným výhľadom na Senec a spálňa. VÝMERA: byt 76 m2 + terasa 12 m2. LOKALITA: nachádza sa vo výbornej lokalite v centre Senca na pešej zóne. V blízkosti je škola, škôlka, MHD, vlaková Stanica, potraviny, banky, obchody, Aquathermal a kompletná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 550,- €/mesiac/ vrátane E, Iternetu a TV programov.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000138-17-000348]

5 days ago

Senec
430 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM zariadený, veľký 2 izbový BYT so samostatnou kuchyňou V SENCI v širšom centre, Pribinova ul. Nachádza sa na 1./3 poschodí, bez výťahu, bez balkónu, bytový dom bol postavený v roku 2000, k dispozícii je 2x spoločná miestnosť (kočikáreň), v byte je vlastné kúrenie (podlahové) s termostatom – elektrický kotol. Je prerobený, vyčistený, vymaľovaný, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni a predsieni, plastové okná + žalúzie. Dobre dispozične riešený. Kúpeľňa /s vaňou, umývadlom + veľká práčka/, samostatné WC, samostatná kuchyňa. KOMPLETNE ZARIADENÝ: kuchynská linka so vstavanou 2-j platničkou + nová mikrovlnná rúra na pečenie s ďalšou dvojplaničkou, nová chladnička s mrazničkou, nová práčka, nový rozťahovací stolík so stoličkami, rozťahovacia sedacia súprava s kreslami, obývací nábytok s vitrínou s LED osvetlením, LCD televízor, 2x veľká vstavaná skriňa /v obývacej izbe a spálni/, pracovný stolík so stoličkou, 2x nová veľká jednolôžková posteľ s vysúvacími nočnými stolíkmi s novými matracmi, nové bezpečnostné vchodové dvere zn. SHERLOCK. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: predsieň, kúpeľňa, samostatná WC, samostatná kuchyňa s jedálenskou časťou, samostatná obývacia izba, veľká spálňa. VÝMERA: 53 m2. LOKALITA: výborná, tichá, v širšom centre Senca, neďaleko pešej zóny. V blízkosti sa nachádzajú potraviny JEDNOTA, BILLA, škola, škôlka, detské ihriská, pošta, banky, reštaurácie, kaviarne, obchody, autobusová zástavka, Slnečné jazerá, Aquathermal a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 430,- €/mesiac/ vrátane Energií, TV programov a Internetu.

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000347]

1 week ago

Senec
480 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový BYT – novostavba V SENCI v blízkosti Billi, Pezinská ul. Byt sa nachádza na 4./5 poschodí, s výťahom, balkónom, v tehlovom, zateplenom bytovom dome s 1 vyhradeným parkovacím miestom /zahrnuté v cene bytu/ a murovanou komorou /pivnicou/. Byt je slnečný, slušní susedia, detské ihrisko hneď pri dome. KOMPLETNE ZARIADENÝ: vrátane práčky, chladničky, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry, manželskej postele, sedacej súpravy a ostatného zariadenia. Je tu možnosť dohody aj bez zariadenia. V obývacej izbe je zabudovaná klimatizácia, plávajúce podlahy, plastové okná, žalúzie, kúpeľňa /s vaňou, umývadlom a WC + práčka/. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: veľká predsieň, kúpeľňa s WC, spálňa, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na balkón. LOKALITA: v blízkosti potraviny BILLA, TESCO, výborný výjazd na diaľnicu smer BA a TT, v blízkosti centrum mesta, pošta, obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. VÝMERA: Byt 53 m2 + balkón 3,6 m2. CENA: 480,- €/vrátane Energií, TV programov, internetu a 1 parkovacieho státia.

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000344]

1 week ago

Senec
260 EUR/month

Dáme do prenájmu 20 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR - NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA, Turecká ul. Presklenný výklad, WC s umývadlom, plastové okná. CENA: 260,- €/mesiac/vrátane Energií.

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000345]

1 week ago

Senec
260 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 20 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR - NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA, Turecká ul. NA PRÍZEMÍ s dobrým parkovaním autom pri priestore, má presklenný výklad, WC s umývadlom, plastové okná. CENA: 260,- €/mesiac/vrátane Energií.

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000341]

1 week ago

Senec
420 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM pekný, veľký, kompletne zariadený 2 izbový BYT - NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA, Turecká ul. Nachádza sa na 7./7 poschodí, s výťahom, s rohovou lodžiou a pekným výhľadom, komora /pivnica/ 2 m2 v podkroví bytového domu, plávajúce podlahy, dlažba, plastové okná, žalúzie. KOMPLETNE ZARIADENÝ: Kuchynská linka s el. spotrebičmi /s elektrickou rúrou, sklokeramická varná doska, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra/, jedálenský stôl so stoličkami a roh. lavicou, rozkladacia sedačka, kreslo, obývacia stena, jednolôžková posteľ, manželská posteľ, botník, vstavaná veľká skriňa v spálni, predsieňova stena, televízor. - Možnosť si prenajať PARKOVACIE STÁTIE v ohradenom priestore so vstupnou el. bránou - k byt. domu patrí ohradené SÚKROMNÉ DETSKÉ IHRISKO. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Veľká samostatná predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, samostatná izba /spálňa/, kuchyňa /so špajzou/ spojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou so vstupom na rohovú lodžiu. LOKALITA: Výborná, v centre Senca, V tesnej blízkosti je: poliklinika, škola, škôlka, zástavka MHD, potraviny CBA, LIDL, Kaufland, pešia zóna, pošta, banky, obchody, kaviarne, reštaurácie, vlaková stanica (cca 10 min. chôdzou) + Slnečné jazerá, Aquathermal a ostatná občianska vybavenosť. VÝMERA: 65 m2 + 6 m2. CENA: 420,- €/mesiac/vrátane Energií.

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000333]

1 week ago

Senec
800 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 60 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. -VÝKLAD - WC s umývadlom LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 800 €/mesiac./+E

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000331]

2 weeks ago

Senec
380 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM PEKNÝ, KOMPLETNE ZARIADENÝ 1 izbový BYT S TERASOU – NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA pri pešej zóne, TURECKÁ ul. Nachádza sa na I.NP, s terasou a okrasnou záhradkou (22 m2). KOMPLETNE ZARIADENÝ: vrátane LCD TV, práčky, chladničky, vstavanej skrine a ostatného zariadenia.   DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: predsieň, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC – Geberitt, izba spojená s kuchyňou + terasa s okrasnou záhradkou.   LOKALITA: výborná, v tesnej blízkosti pešej zóny, obchody, kaviarne, banky, poliklinika, škola, škôlka, potraviny CBA, LIDL, JEDNOTA, KAUFLAND, detské ihrisko a ostatná občianska vybavenosť.   VÝMERA: Byt má 28 m2 + 22 m2 terasa so záhradkou. CENA: 380,- €/mesiac /+ 80,- € Energie s TV programom a internetom.

Add to My Living

[ID:RE0000138-17-000319]

3 weeks ago

Senec
2.451,95 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 845,5 m2 VÝROBNÚ SKLADOVÚ HALU V SENCI. - VYKUROVANÁ - dobrý vjazd s kamiónom - dva vchody VÝMERA: 845,5 m2, výška 4,5m. CENA: 2,90,- €/m2/+DPH/+E.

Add to My Living