Rodina LIVINGAdvertiser's offer (20): For rent » All categories » All localities

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM GARÁŽOVÉ STÁTIE – NOVOSTAVBA V SENCI, CENTRUM – pešia zóna, LICHNEROVA UL.   Nachádza sa v  suteréne polyfunkčného objektu HELIOS s el. vstupnou bránou na diaľkové ovládanie. CENA: 40,- €/mesiac.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000244]

2 weeks ago

Senec
450 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 izbový BYT S PREDZÁHRADKOU - novostavba V SENCI v blízkosti Billi. Nachádza sa NA PRÍZEMÍ v novopostavenom, zateplenom bytovom objekte, S PREDZÁHRADKOU/TERASOU, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. KOMPLETNE NOVO ZARIADENÝ vrátane kuchynského zariadenia: rozťahovacia sedacia súprava, konferenčný stolík, kuchynský stolík + 2 ks stoličky, obývacia stena, LCD televízor, kuchynská linka s el. spotrebičmi /el. sporák s el. rúrou + digestor, chladnička s mrazničkou/ + kompletné kuchynské zariadenie: príbory, taniere, poháre, hrnce a pod., práčka, skriňa, manželská posteľ + 2ks nočný stolík, vešiaková stena v predsieni, skrinka pod umývadlom v kúpeľni. !!! MOŽNOSŤ DOHODY AJ BEZ ZARIADENIA !!! DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsieň, kuchyňa, jedálenská časť je spojená s obývacou izbou so vstupom na do predzáhradky / terasy, kúpeľňa /so sprchovacím kútom, umývadlom a WC/, spálňa. VÝMERA: Byt 37,5 m2 + predzáhradka. LOKALITA: v blízkosti potraviny BILLA, TESCO, výborný výjazd na diaľnicu smer BA a TT, v blízkosti centrum mesta, pošta, obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 450,- €/mesiac/ vrátane Energií, TV programov a Internetu.  

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000237]

2 weeks ago

Senec
360 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 28 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, TURECKÁ UL., v tesnej blízkosti pešej zóny. Priestor má veľký presklený výklad, čakáreň pred priestorom, priamo v priestore je umývadlo, sprchovací kút, v zadnej časti priestoru sa nachádza menšia miestnosť, ktorá je vhodná na odkladanie vecí, skladík, kuchynku a pod. VHODNÉ NA SLUŽBY: kozmetiku, manikúru, masáže, pedikúru, sídlo firmy, e-shop a pod. VYBAVENIE: dlažba, stropy sú sadrokartonové, okná plastové /vyklápacie/, kúrenie je ústredné plynové. WC je cez čakáreň. CENA: 360,- €/mesiac/vrátane Energií - t.j. kúrenie, voda, správcovské poplatky, el.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000224]

1 month ago

Senec
500 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM ZARIADENÝ 4 izbový BYT – novostavba V SENCI. Nachádza sa na 1. poschodí, je KOMPLETNE ZARIADENÝ, dobré parkovanie /vyhradené 1 park. miesto/ vo dvore stráženom kamerovým systémom.   LOKALITA: výborná, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, škola, škôlka, zástavka MHD, obchody, banky, pošta, Slnečné jazerá a ostatná občianska vybavenosť.   VÝMERA: byt 103 m2.   CENA: 500,- mesiac/+E podľa skutočnej spotreby/vrátane Wifi a TV programov.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000214]

1 month ago

Senec
380 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 38 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR – NOVOSTAVBA V SENCI - CENTRUM, LICHNEROVA UL. Nachádza sa na 1.poschodí, dobré parkovanie pri objekte – bezplatné.  CENA: 380,- €/mesačne/vrátane E a internetu.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000212]

1 month ago

Senec
600 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 130 m2 PRIESTOR NA PODNIKANIE V SENCI.  Priestor je rozdelený na predajňu, sklad, kanceláriu a toaletu.  Možnosť prenájmu v celku, alebo rozdeliť na viacero miestností. Parkovanie pred priestorom. VYUŽITIE: skladové priestory, predajňa, e-shop, školiace stredisko, skrášľovací salón: pedikúra -manikúra, nechtové štúdio, masáž, kozmetika. V tom prípade sa nájomne delí. CENA: 600,- €/mesiac/+ Energie. LOKALITA: v tesnej blízkosti centra, autobusovej stanice, centrálneho parkoviska a aj pred budovou sú dobre parkovacie možnosti.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000199]

2 months ago

Senec
1.200 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 80 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. -Veľký presklený VÝKLAD -Dobré PARKOVANIE -2x WC -zabudovaná 2x stropová KLIMATIZÁCIA -Alarm - Možnosť rozšíriť nebytový priestor o ďalších 40 m2 s ďalším vchodom LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 15 €/m2/mesiac.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000202]

2 months ago

Senec
1.500 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 118 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, Lichnerova ul. -Veľký presklený VÝKLAD -Dobré PARKOVANIE -2x WC -zabudovaná 2x stropová KLIMATIZÁCIA -Alarm - Možnosť rozdelenia na dva nebytové priestory /80 m2 a 40 m2/, každý s vlastným vchodom. - VHODNÝ AJ NA REŠTAURÁCIU LOKALITA: výborná - CENTRUM MESTA. Mesto SENEC leží na juhozápade Slovenska, cca 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú SLNEČNÉ JAZERÁ a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V areáli Slnečných jazier sa nachádza Aquathermal, reštaurácie, bufety, možnosti športových aktivít: cykloturistika, kolieskové korčule, squasch, tenis, stolný tenis, streetball, plávanie a podobne. CENA: 1.500,- €/mesiac/+E.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000203]

2 months ago

Senec
600 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 130 m2 SKLADOVÝ PRIESTOR - PREDAJŇA V SENCI VHODNÝ NA SÍDLO FIRMY, VZORKOVŇU /PREDAJŇU/ SO SKLADOM A POD. - WC a umývadlo. VÝMERA: 130 m2. CENA: 600 €/mesiac 50,- €.

Add to My Living

[ID:RE0000138-18-000194]

2 months ago

Senec
1 EUR/month

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 2.000 m2 VÝROBNÚ, SKLADOVÚ HALU V SENCI. - DOBRÝ A RÝCHLY VJAZD NA DIAĽNICU - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA /interiéru aj exteriéru/ vrátane nového kúrenia, novej strechy, malovky, úprav podláh, nová el. brána s výborným vstupom s kamiónom a dobrým parkovaním priamo pred objektom /zámková dlažba/ s novou el. bránou na diaľkové ovládanie. - viacero vstupov - MOŽNOSŤ ROZDELENIA HALY - MOŽNOSŤ PRENÁJMU KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV - K DISPOZÍCII JE VIACERO PALETOVÝCH VOZÍKOV + VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY - konštrukcia: murovaná - VYKUROVANÁ - MRAZIAREŇ – jedna z miestností - IS /voda, elektrika, kanalizácia, plyn/ - dobrý vjazd s kamiónom - výška vstupnej elektrickej brány 7 m. - K dispozícii sú šatne, sprchy, dámske a pánske WC - VÝBORNÉ PARKOVANIE na viacero áut + nákladné vozidlá - K HALE PATRÍ AJ POZEMOK, ktorý slúži ako parkovisko a prechod k hale - BEZPEČNOSTNÉ ZARADENIE: alarm aj kamerový systém - vzduchotechnika - WI-FI VÝMERA: 2.000 m2, VÝŠKA 9 m. CENA: DOHODOU.

Add to My Living