Rodina LIVINGAdvertiser's offer (59): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0004592-17-000444]

3 months ago

Bratislava - Ružinov
530 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt v novostavbe na Jašíkovej ul. v Ružinove.  Moderne zariadený byt s plochou 42 m2 je na 5. poschodí 8-poschodového nového bytového domu. Obývačka je prepojená s kuchyňou, v ktorej je kuchynská linka so spotrebičmi, v obývacej časti sedacia súprava. Spací kút je opticky oddelený (pôdorys v tvare L).  Byt je vhodný pre 1 osobu, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Prenajímateľ uprednostňuje pracujúce osoby. Byt je voľný ihneď. Minimálna doba prenájmu 1 rok Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti sú školy, obchody, poliklinika, nemocnica, neďaleko je nákupné centrum Avion, oddychové zóny - park Andreja Hlinku, park Ostredky, Štrkovecké jazero,  zimný štadión. Dobré dopravné spojenie, MHD – električky, autobusy a prístup na diaľničný obchvat. Cena: mesačný nájom 530 €/mesiac  vrátane energií Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000439]

3 months ago

Bratislava - Lamač

Ponúkame Vám na prenájom malé objekty, garáže Bratislava-Lamač, Heyrovskeho. Plocha: pozemku 14m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 110 €/mesiac. Cena 110eur/mesiac K dispozícii: ihneď V pripade záujmu kontaktujte 0905563400 Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 120Eur + nájomne za 1 mesiac.                           Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).                          

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000354]

5 months ago

Bratislava - Staré Mesto
1.800 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt  Bratislava-Staré Mesto, Novosvetska. Plocha: úžitková 166m2 + balkón 4m2. Byt sa nachádza sa na 2 poschodi. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt je situovaný na druhom poschodí novostavby energeticky pasívnej vily na Novosvetskej ulici vo vilovej štvrti Slavín. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej a záveternej lokalite, niekoľko minút peši od historického centra s panoramatickými výhľadmi na Bratislavský hrad. Vnútorné vybavenie: Vstupná hala / chodba – vstavaná skriňa, prístup k trom spálňam, a dvom kúpelniam v jednej sprchový kút s WC a v druhej rohová vaňa dve umývadlá a WC., obývačka možnosť prepojenia masívnymi zásuvnými dverami s kuchynskou časťou,  varná doska, vstavaná biela technika, umývačka riadu, chladnička / mraznička. Byt je vybavený masívnymi dubovými parketami / keramické dlažby, sanita s termostatickými sprchovými batériami, biela technika, vonkajšie aj vnútorne elektricky ovládané žalúzie,alarm. klimatizáciou, UPC/nie je v cene/, podlahové kúrenie, video vrátnik, kamerový systém napojený na bezpečnostnú službu vrátane garáže. K dispozícii sú dve parkovacie miesta na pozemku. Požiadavky - zviera: áno - dieťa: áno - max. počet ľudí: 6  osôb K dispozícii:  ihneď Cena 1 800 €/mesiac - cena je uvedená bez energií,  mesačné náklady 250 EUR 2 parkovacie miesta zahrnuté v cene nájmu V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com   Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného (t.j. 1800€) + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000333]

5 months ago

Bratislava - Nové Mesto
80 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie Bratislava-Ružinov, Tomášikova. Plocha: zastavaná 13m2, pozemku 13m2.Stav objektu: novostavba. Garážové státie sa nachádza na -2 podlaží a v bloku C. Vstup do podzemných garáži je zabezpečený vstupnou rampou a ďalej sa nachádza vstupná rolovacia brána so strážnou službou. V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com   K dispozícii: ihneď. Cena 80 €/mesiac PROVÍZIA PRE RK: 120,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000258]

Half year ago

Bratislava - Ružinov
720 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor na Haburskej ul. o veľkosti 90 m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Priestor je vhodný ako kancelária. Cena 720 €/mesiac + 180,- €/mesiac energie. K priestoru prislúchajú 2 garážové parkovacie státia + možnosť prenajať si ďalšie. Možnosť parkovať na vonkajších miestach. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 nájomného zo strany záujemcu (budúceho nájomníka). Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000259]

Half year ago

Bratislava - Ružinov
1.440 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor na Haburskej ul. o veľkosti 180 m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Priestor je vhodný ako kancelária. Cena 1440 €/mesiac + 360,- €/mesiac energie. K priestoru prislúchajú 5 garážové parkovacie státia + možnosť prenajať si ďalšie. Možnosť parkovať na vonkajších miestach. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 nájomného zo strany záujemcu (budúceho nájomníka). Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000233]

Half year ago

Bratislava - Ružinov
3.360 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor Bratislava-Ružinov, Pestovateľská. Plocha: úžitková 240m2, zastavaná 240m2. Priestor sa nachádza na prízemí. Obchodný priestor je možné využívať aj ako showroom. Celková  výmera celého podlažia je 240 m2, ktorá sa dá podľa požiadaviek nájomcu pripraviť podľa jeho požiadaviek t.j. rozdelenie priestoru po dohode (SDK priečky, rozdelenie na back office - shoowroom, sklad a prípadne aj bočný otvor na priamy vstup do skladu pre zásobovanie).  K dispozícii sú aj kancelárske priestory na 1NP vo výmere cca 50m2. Možnosť prenájmu parkovacích miest: -8 parkovacích miest sa nachádza priamo pred vstupom do showroomu a 6 vedľa vstupu do budovy /  za 55 Eur/mesiac. K výmere priestorov bude pripočítaný aj add on faktor spoločných priestorov. Budova je napojená na optiku od Slovanetu a Benestry a môže byť napojená aj na optiku od Telekomu K dispozícii: na dohode. Cena 14 €/m2/mesiac + 3,50€ za služby. (cena je uvedená bez DPH)  -   resp. 4 200€/ mesiac / (cena za priestor o výmere 240m2) Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000202]

Half year ago

Bratislava - Petržalka
500 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Petržalka, Goralská. Plocha: úžitková 60m2, zastavaná 60m2. Kancelárske priestory sa nachádzajú v administratívnej budove s vlastným skladom a parkovaním priamo vo dvore. Kancelárie majú k dispozícii samostatné WC a malú kuchynku, PC siete – vlastný RACK. Na zemi je položená dlažba, strop je kazetový. Objekt ponúka dostatok možností pre nerušenú prácu. Objekt bude napojený na pult centrálnej ochrany. Možnosť parkovania vo dvore.   V blízkom okolí sa nachádza okamžité dopravné napojenie na diaľničný obchvat smer Nitra, Brno, Viedeň a Budapešť, jednoduchá prístupnosť mostov. K dispozícii: ihneď. Cena 500 €/mesiac + DPH - cena je uvedená vrátane energií Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku kancelárskeho priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania kancelárskeho priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000170]

Half year ago

Bratislava - Ružinov
36 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom vonkajšie parkovacie státie Bratislava - Ružinov, Lanová ul. Parkovacie miesta sa nachádzajú za rampou s čipom na vstup pripadne uzamykateľnou parkovacou zábranou na kľuč. Aktuálne parkovacie státia sú zobrazené na fotkách. V prípade záujmu volajte: Lukáš Lipovský – 0905/314357 Voľné: ihneď. Cena 36,- € vrátane DPH/mesiac. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 70 € jednorázovo zo strany budúceho nájomcu. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku parkovacieho státia, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania parkovacieho státia (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000075]

Half year ago

Bratislava - Ružinov
1.224 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Ružinov, Vlčie hrdlo. Plocha: úžitková 216m2. Nachádza sa na prízemí . Priestor má samostatný plynomer, elektromer, vodomer – a je vykurovaný. Rozdelenie: - 72 m2 kancelárske priestory + sociálne zariadenie so sprchou. - 144 m2 hala resp.možnosť využitia aj ako dieľna. Resp. cena prenájmu:  50 €/mesiac m2 -  12mesiacov           cena energií:     18€/m2 - 12 mesiacov + možnosť prenájmu spevnených plôch (nekrytých) o výmere 250€ Resp. cena prenájmu: 17€/m2 - 12 mesiacov           správne poplatky(osvetlenie, sbs..): 7€/m2 - 12 mesiacov K dispozícii: ihneď. Cena 1 224€/mesiac - cena je uvedená vrátane energií ( v cene nieje zahrnutá cena za prenájom spevnených plôch) Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1224€ mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku skladovacieho priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania skladovacieho priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living