Rodina LIVINGAdvertiser's offer (61): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0004592-17-000653]

3 weeks ago

Bratislava - Nové Mesto
590 EUR/month

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt KOLOSEO s výhľadom na jazero Kuchajda (Tomášikova ul., - 4. poschodie (5. NP) - byt 59 m2 + loggia 8m2 - obývačka spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, WC spojené s kúpeľňou - výhľad na jazero Kuchajda, orientácia na JZ, slnečný - novostavba z roku 2007 - dva vchody do bytového domu (v každom vchode sú 3 výťahy) - kompletná občianska vybavenosť a výborné parkovacie možnosti v bezprostrednom okolí, rýchla dostupnosť do centra mesta byt sa prenajíma plne zariadený okrem / súčasťou prenájmu nie sú: parkovacie státie /je možné zabezpečiť v garážovom dome 70,- Eur mesačne/ pivničná kobka, klimatizácia, umývačka riadu, káblová televízia a internet. Bytový komplex KOLOSEO sa nachádza hneď vedľa jazera Kuchajda s možnosťami športových a rekreačných aktivít, v pešej dostupnosti k obchodnému centru POLUS s komplexnými nákupnými možnosťami. Na prízemí bytového komplexu sú rôzne prevádzky obchodu a služieb, kaviareň, vinotéka, čistiareň, trafika, fitnes, reštaurácia..... hneď vedľa domu je nová tržnica s jedinečnými domácimi výrobkami z gazdovských dvorov. Átrium bytového komplexu pozostáva z oddychovej zóny s lavičkami a zeleňou, detským ihriskom a miestom na barbeque. Z domu je výborné napojenie na mestský dopravný systém, rovnako ako aj na dialničný obchvat. Vzdialenosť do absolútneho centra mesta je cca 10 min. autom (mimo rannej dopravnej špičky). K dispozícii: ihneď Cena - EUR 590,- / mesiac (vrátane energií a platieb správcovi do výšky EUR 150,- / mesiac) V prípade záujmu kontakt: 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000646]

3 weeks ago

Bratislava - Ružinov
1.200 EUR/month

Prenájom. (Ružinov, slepá ulica Teslova, 5 min od bývalej IKEA, blízkosť žel. stanice BA -Nové Mesto) NP môže byť využitý najmä na administratívne účely, resp. ako ambulancia a pod.. Výmera- 134m2, pozostáva z 5 miestostí, 2x WC, recepcia, kuchynský kút, prírucný archív, PC rozvody s možnosťou napojenia na spoločný server, zabezpečovacie zariadenie( možnosť kódovať každú miestnosť samostatne). NP má samostatný vchod. Nie je problém s parkovaním+možnosť prenájmu samostatne stojacej garáže a garážového státia. Nájomné 1 200 €/mesiac mesačne, vrátane energií a ostatných poplatkov. (8,95 EUR/m2/mesačne) Popis lokality Výborná dostupnosť, tichá lokalita. K dispozícii: ihneď V prípade záujmu kontakt: 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000637]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
500 EUR/month

Nadstandardne prerobeny, kompletne zariadeny 1 izb. byt na Skultetyho ulici pri Istropolise s rozlohou 38,3 m2 na prízemí. Byt je po kompletnej rekonstrukcii - okna, podlahy, omietky, nová kuchynská linka, nová kúlelňa a WC. Je kompletne zariadený vrátane elektrospotrebicov, klimatizácie a elekt. bezpecnostných hliníkových zalúzií, nove svietidlá, rozkladacia sedačka, rolldor, klimatizácia, chladnička, práčka. Byt vhodný pre jednu osobu, alebo pár. Byt je ihneď voľný. Cena je 500 €/mesiac vrátane energií. Byt je voľný od 1.12.2017. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk  Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadka bytu Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu). 

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000614]

1 month ago

Bratislava - Staré Mesto
1.074 EUR/month

Ponúkame na prenájom v historickej budove Starého Mesta na Klariskej ulici 4 izbový byt o podlahovej ploche 124,16 m2 ktorý sa nachádza na 4.poschodí s výťahom. Dispozícia bytu :  veľká vstupná hala , 4 samostatné priestranné nepriechodné izby ,samostatná priestranná  kuchyňa vybavená spotrebičmi, samostatná toaleta a kúpelňa so sprchovým kútom.Nádherný panoramitický výhľad pohľad na Bratislavský hrad a krásny átriový upravený dvor . K bytu prislúcha 1 parkovacie vonkajšie  stojisko a možnosť prenajatia 1 garážového stojiska v cene : 73 ,- EUR / mesiac.Byt sa ponúka kompletne  nezariadený a možnosť aj na administratívne účely. Cena prenájmu : 1 074 ,- EUR bez poplatkov za  energie ,plyn,elektrinu,telekomunikácie,v byte sú zavedené dve satelitné antény. Voľný ihneď Popis miestností : chodba : 26,87 m2 predsieň a WC : 3,70 m2 Kúpelňa 5,41 m2 spálňa : 12,76 m2 izba : 18,77 m2 izba : 13,08 m2 kuchyňa : 8,85 m2 obývacia izba : 34,72 m2 V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com   Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000615]

1 month ago

Bratislava - Staré Mesto
750 EUR/month

Prenájom krásny slnečný neobývaný 2 izbový byt v lukratívnej časti Starého Mesta v blízkosti EUROVEA na Lazaretskej ulici o úžitkovej ploche bytu 84,21 m2 s balkonom 8 m2 a terasou ,nachádza sa na 1.nadzemnom podlaží bez výťahu. Byt je po kompletnej novej rekonštrukcií  August 2017 a dáva novému nájomcovi nadštandardné a príjemné bývanie v novom bytovom priestore ktorý pozostáva  : Vstupnej chodby na ktorej sa nachádzajú samostatná toaleta a priestranná  kúpelňa s moderným sprchovým kútom,práčkou zo vstupom aj do spálňe.Spálňa je vybavená novou manželskou posteľou a veľkou skriňou.Obývacia izba je priestranná zo vstupom na krásny slnečný balkon 8m2 a ponúka komfortný oddych a relax pri kompletnom zariadení a vybavení,optický prechod do kompletne novej kuchynskej zostavy zo spotrebičmi,nová umývačka riadu,indukčná varná doska s rúrou,chladnička a pohodlné  stolovanie s krásnym výhľadom na terasu a tichý dvor. Cena prenájmu : 750 ,- EUR + platby za kúrenie 20 ,- EUR + Internet a káblova TV 3 ,- EUR na osobu + Elektrická energia,studená a teplá voda, služby spojené s užívaním bytu sa platia vždy k 15 dňu  spolu s nájomným podľa Vašej skutočnej spotreby. V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com   Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000605]

1 month ago

Bratislava - Karlova Ves
450 EUR/month

Prenájom priestranného 1 izbového bytu s balkonom Bratislava-Karlova Ves, Hodálova. Plocha: úžitková 44 m2. Nachádza sa na 2 poschodí s výťahom. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu, orientovaný na východ. Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly so vstavaným šatníkom a odkladacou stenou v zádverí. Z haly sa vstupuje do samostatnej toalety a kúpeľne (umývadlo a sprchovací kút). Samostatná obývacia izba je napojená na kuchyňu. Z kuchyne vedú dvere do komory. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii s plastovými oknami, centrálnym vykurovaním a kombinovaným sporákom (plyn a elektrická rúra). K bytu prislúcha latková pivnica o výmere 1,46m2. V cene bytu je zahrnuté vybavenie vrátane elektrospotrebičov (chladnička a práčka, sporák s elektrickou rúrou značky Mora) sedačka v obývačke a vstavaná rozťahovacia posteľ aj prenosná klimatizácia.  Cena prenájmu : 450 ,- Eur vrátane energií,internetu a tv . K dispozícii: ihneď V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com   Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000606]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
950 EUR/month

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe na ulici na Orieškovej v Ružinove nachádzajúci sa na 1. poschodí. Byt je vybavený kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi Bosch - chladnička s mrazničkou, rúra, skloker. doska, digestor, zariadenou obývacou izbou, práčkou. V byte nájdete množstvo úložného priestoru vo vstavaných skriniach Komandor, byt má balkón 5m2. Byt je vybavený klimatizáciou. Výmera bytu vrátane lodžie je 80 m2, bez balkóna.. K bytu patria 2 parkovacie miesta vo vnútri domu. Byt je situovaný v blízkosti obchodného domu Avion, Ikea, s výborným dopravným napojením na diaľnicu a spojením do centra častými spojmi MHD. Byt je veľmi príjemný, tichý a modernom dizajne.  Mesačný nájom 950,-€ +  energie energie a služby 200,-€ K dispozícii: ihneď V prípade záujmu kontaktujte 0905563400 gsprincova@gmail.com Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000588]

1 month ago

Svätý Jur
1 EUR/month

Ponúkame na prenájom vinohrad, lokalita Nové Hory - 1200 m2. Prenájom na 10 rokov za  košík hrozna a 3 fľaše vína. Vinohrad, treba zrenovovať - dosadiť korene, natiahnuť nové drôty... Nasadený je Rizling rýnsky.  V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk 

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000583]

1 month ago

Bratislava - Ružinov
115,20 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory  v administratívnej budove na Nevädzovej ul., Bratislava – Ružinov. K dispozícii sú kancelárske priestory s rôznou výmerou od jednotlivých miestností až po celé poschodie: 1. poschodie - severná strana, 72,65 m2, rožná kancelária, okná na 2 strany. Priestor pozostáva z 3 miestností: chodbička, menšia a väčšia kancelária), 2. poschodie - 3 kancelárie po cca 40 m2, 1 menšia kancelária o rozlohe 16,48 m2 (voľná od 1.10.2017), 3. poschodie - celok o rozlohe 328,76 m2, je možné prenajať aj jednotlivo, Suterén -  skladové priestory s plochou  - 29,04 m2, 19,85 m2, od 1.10.2017 sklad s plochou 9,02 m2. Administratívna budova je zateplená, má zrekonštruovanú strechu, vlastnú výmenníkovú stanicu. V kanceláriách sú plastové okná, každé druhé je otvárateľné, na podlahách koberce. Kancelárie sú nezariadené, v prípade požiadavky, je možné zariadenie doplniť.V budove je telefónna ústredňa s klapkami, internet – Slovanet. Budova je monitorovaná kamerovým systémom, strážna služba na vrátnici je 24 h. K dispozícii je parkovisko s dostatočným počtom parkovacích miest. Cena za nájom kancelárie – NaN NaN NaN,00 €/m2/mesiac + DPH Cena za nájom skladových priestorov - 5,50 - 5,80  EUR/m2/mesiac + DPH Cena za energie a služby spojené s nájmom – 4,30 EUR/m2/mesiac + DPH Parkovacie miesto 55 EUR/1 parkovacie miesto/mesiac Pri prenájme priestorov nad 50 m2 – 1 parkovacie miesto zadarmo. Ceny sú orientačné, s možnosťou dohody podľa konkrétnej požiadavky.  V budove sú k dispozícii ďalšie doplnkové služby: - poštové služby, - prenájom malej a veľkej zasadačky, - upratovanie, - na prízemí je jedáleň s možnosťou stravovania pre zamestnancov, cena za obed od 3,50 €,  Províziu za prenájom hradí prenajímateľ.

Add to My Living

[ID:RE0004592-17-000572]

1 month ago

Bratislava - Nové Mesto
100 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garáž ( Showroom ) v Bratislava-Nové Mesto, Turbínová ul. Plocha: zastavaná 18m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia - 2. krídlové pôvodné dvere ( zabezpečenie na 2. zámky ) + 3. komorové plastové posuvne dvere, dlažba, parkety, maľovka, oddelený priestor na sklad, nová strecha. Konštrukcia objektu: tehlová. V cene nájmu konštrukcia na umiestnenie reklamnej tabule. Garáž je bez elektriky, vody, odpadu. Ihneď volná. Cena 100 €/mesiac. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk PROVÍZIA PRE RK JE 1. MESAČNÉ NÁJOMNÉ 

Add to My Living