Rodina LIVINGAdvertiser's offer (87): For rent » All categories » All localities

[ID:RE0004592-18-000211]

2 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
2.500 EUR/month

Ponúkame na prenájom luxusné priestory v Alizé na Hurbanovom námestí hneď vedľa Michalskej veže. Priestory s rozlohou 175,8m2 sa nachádzajú na 3. poschodí a sú vhodné na zriadenie klubu rôzneho zamerania. -        Cena nájmu: 2500 EUR/mesačne bez DPH a bez služieb spojených s nájmom. -        Cena služieb spojených s nájmom: 967 EUR/mesačne. Voľné ihneď. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca: Províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + nájomné za 1. mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestorov, právny a poradenský servis, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-16-000201]

2 weeks ago

Bratislava - Podunajské Biskupice
55 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie Bratislava-Podunajské Biskupice, Vrakunská 37, č. pk 215  Parkovacie státie sa nachádza v byt. komp. Dolce Vita.Garážové státie sa nachádza na -2 poschodí. Vstup je cez garážovú bránu na diaľkové ovládanie, ktoré je kontrolované kamerovým systémom. Vhodné pre obyvateľov ulíc:Lotyšska,Bieloruská, Baltská, Podzahradná, Toryska, Stavbárska, Vrakunska.   Cena 55 €/mesiac. Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000204]

2 weeks ago

Bratislava - Ružinov
485 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt Bratislava-Ružinov, Páričkova. Plocha: úžitková 45m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 5.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt sa nachádza na 1.poschodí v zateplenom/tehlovom bytovom dome, vez výťahu. Byt sa prenajíma zariadený. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, samostatná kúpeľňa,kuchyňa a samostatná izba. Balkón je prístupný z kuchyne. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V byte je zavedená káblová televízia, internet - tieto médiá si hradí nájomník podľa vlastného uváženia. Požiadavky:  - fajčiari: áno  - zviera: v prípade ak ide o malé a vychované zviera: áno - študenti: nie  - dieťa: nie - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby   K dispozícii: 1.3.2018 V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 485 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií/ 1 osoba + internet na vlastné náklady Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000196]

2 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
900 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Zochova. Plocha: úžitková 105m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 4.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Dispozícia: kuchyňa je spojená s obývačkou, v zadnej časti bytu sa nachádza kúpeľňa, chodba a 2 spálne. Byt je kompletne zrekonštruovaný a luxusne zariadený. V byte sa nachádza kompletné zariadenie so všetkými el.spotrebičmi, Magio TV, vysoko rýchlostný internet s wifi, alarm a kompletné ozvučenie celého bytu. K bytu prislúcha aj pivnica. Parkovanie: pre bytovým domom sa nachádzajú 2 parkovacie miesta.  Vchod na pozemok zabezpečení elektrickou bránou na kód. Požiadavky:  - fajčiari: áno - zviera: nie - študenti: nie - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby + 2 deti prípadne 3 dospelé osoby  K dispozícii: ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 900 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií a internetu/ 2 dospelé osoby + 2 deti prípadne 3 dospelé osoby Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000188]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
2.900 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Kráľovské údolie. Plocha: úžitková 186m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Orientácia: juh.  Byt má 360° výhľad. Nachádza sa v novostavbe rodinného domu na najvyššom podlaží (2.podlažie s výťahom) s výhľadom na Dunaj a Rakúsko. Rozloha bytu 126 m2, rozloha príslušenstva 15 m2, rozloha terás 45 m2. Celkom 186 m2. 4 – izbový byt: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa rodičov, detská izba, pracovňa, WC s umývadlom, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, WC. Byt má dve terasy s podlahou z tropického dreva (veľká južná terasa, malá terasa ). K bytu sú k dispozícii 2 garážové státia v spoločnej garáži. Byt sa ponúka ako čiastočne zariadený: Kuchynská linka z amerického orecha a s žulovou doskou, vybavená vstavanými spotrebičmi: práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, odsávač pár, indukčná varná doska (Siemens), samostatne stojaca americká chladnička značky LG, kozub, jedálenský stôl s 6 stoličkami, sedacia súprava so stolíkom, TV, TV stolík, skrine v spálni, detský nábytok a skrine v detskej izbe. Ďalšie vybavenie: internet / TV satelit, klimatizácia vo všetkých miestnostiach, alarm, kamerový systém, centrálny vysávač. vonkajšie elektrické žalúzie, svietidlá, interiérové dvere z amerického orechu, drevené dubové podlahy,siete proti hmyzu, veľkoformátové hliníkové okna s izolačným trojsklom, bezpečnostné vstupné dvere. Výhody bytu: slepá tichá ulica, výhľad na Rakúsko a Dunaj, vzdialenosť do absolútneho centra- 1,9 km, 2 zastávky k mostu SNP, 1 zastávka na Kapucínsku, vzdialenosť na zastávku mestskej dopravy 300 m, vzdialenosť k Dunaju 400 m, rýchle napojenie na diaľnicu, výťah, samostatné merače a samostatný vstup. K dispozícii 2 parkovacie státia. Požiadavky:  - fajčiari: áno  - zviera: nie - študenti: nie - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 4 osoby  K dispozícii: ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 2 900 €/mesiac - cena je uvedená vrátane 2 garážových státí a vrátane energií/ 4 osoby Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000181]

3 weeks ago

Bratislava - Ružinov
690 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Ružinov, Ružová dolina. Plocha: úžitková 68m2. Nachádza sa na 11. poschodí z 20 s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Orientácia: juh. Kompletne zariadený byt sa nachádza v novostavbe Universo - Ružová dolina. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, z ktorej je výstup na krytú loggiu(cca 4m2), spálne so vstavaným rolldorom, kúpeľne (sprcha, vaňa, práčka), samostatného WC a pivnice (cca 3m2). Zariadenie: v kuchyni je chladnička, trúba, sklo keramická varná doska, jedálenský stôl so stoličkami/ v obývacej časti, sedacia súprava, nábytková zostava, televízor / v spálni sa nachádza rolldor, manželská posteľ, nočné stolíky a komoda. V rámci bytového domu sa nachádza recepcia pri vstupe, 3 výťahy, vrátane nákladného. K bytu je možnosť prenájmu parkovacieho státia za 30 EUR/ mesiac. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: trhovisko Miletičova, Lidl, kúpalisko Delfín, jazero Štrkovec, OC Centrál, Trnavské mýto, zástavky mhd a rýchla dostupnosť do centra.  Požiadavky:  - fajčiari: nie  - zviera: nie - študenti: nie  - dieťa: áno - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby + 1 dieťa  K dispozícii: ihneď.  V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 690 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií/ 2 osoby prípadne 2 dospelé osoby + 1 dieťa. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000182]

3 weeks ago

Bratislava - Petržalka
1.150 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt Bratislava-Petržalka, Betliarska. Plocha: úžitková 120m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 6 s výťahom.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt sa nachádza v novostavbe bytového domu s výťahom. Dispozícia: 3 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou + sprchový kút a wc, samostatné wc pre hostí,  kuchyňa s obývacou izbou a loggia o výmere 20m2. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený -  kuchyňa je zariadená spotrebičmi. K bytu prislúcha 2 - garáž, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.  Požiadavky:  - fajčiari: áno - zviera: áno - študenti: nie - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 7 osôb K dispozícii: ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 1 150 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií/ max.7 osôb - cena nájmu sa neodvíja od počtu osôb / je fixná Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000183]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
710 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Radlinského. Plocha: úžitková 56m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 4.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom tehlovom dome, bez výťahu. Orientácia: juhozápad / okná bytu sú orientované do tichého dvora. Dispozícia: vstupná predsieň so vstavanými skriňami, obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou (sklo- keramická doska, vstavaná umývačka riadu, teplovzdušná rúra, digestor, varná kanvica, kávovar, atď.), samostatná spáľna s manželskou posteľou, šatník a úložnými priestormi, kúpeľna s vaňou, práčkou a odsávačom vlhkosti, samostatné WC s umývadlom a odvetrávacím ventilátorom, bezpečnostné dvere Adlo, plastové okná s tieniacimi roletami a sieťkami proti hmyzu. V rámci bytového domu sa nachádza vchodová brána na magneticky čip. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: kaviarne, reštaurácie, obchody, služby, univerzitná nemocnica, mhd,  rýchla dostupnosť, Račianské mýto,  Medická záhrada.  Možnosť prenájmu garážového státia za poplatok. Požiadavky:  - fajčiari: nie  - zviera: nie - študenti: áno - dieťa: nie - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby K dispozícii: ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 710 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií (energie + inkl.optický internet s prémiovým WIFI modemom a káblovou TV)/ 1 osoba - pri  osobách + 25€ Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1000€  + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000179]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
650 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Palárikova. Plocha: úžitková 41m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 5.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Byt sa nachádza v národnej kultúrnej pamiatke - tehlová stavba z roku 1902, bez výťahu. Zariadenie: byt sa prenajíma vrátane všetkého zariadenia viditeľného na fotkách (okrem sedačky). Kuchynská linka vrátane zabudovanej chladničky s mrazničkou, umývačky, rúry a riadu, úložný priestor v stavaných skriniach a byt má vlastné kúrenie a ohrev vody.  K bytu prislúcha pivnica. V rámci bytového domu prebehla rekonštrukcia vchodu a strechy. Pred bytovým domom sa nachádza neplatené parkovisko. Požiadavky:  - fajčiari: nie  - zviera: áno - študenti: áno - dieťa: áno - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby   K dispozícii: 1.3.2018. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0940 282 270 / email: kondelova@omnireal.sk Cena 650 €/mesiac - cena je uvedená vrátane energií / 2 osoby. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living

[ID:RE0004592-18-000178]

3 weeks ago

Bratislava - Staré Mesto
1.250 EUR/month

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom Bratislava-Staré Mesto, Matúšova. Plocha: úžitková 170m2, pozemku 571m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Dispozícia pozostáva z predsiene, obývačky a kompletne vybavenej kuchyne spojenej s jedálňou, 4 spální, kúpeľne, 2 samostatných WC, kotolne s plynovým kotlom. K bytu patrí terasa prístupná z obývačky a aj jedálne. Dom sa prenajíma zariadený: nábytok, kuchynské spotrebiče, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, chladnička na víno, práčka, 2 televízory so satelitom. K domu prislúcha garáž pre 1 auto. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť: mhd, reštaurácia, Terno a rýchla dostupnosť do centra. Požiadavky:  - fajčiari: áno - zviera: na dohode - študenti: nie  - dieťa: áno  - max. počet ľudí: 2 dospelé osoby + 2 deti - min. doba nájmu: 1 rok K dispozícii: od 15.2.2018. Cena 1 250 €/mesiac - cena je uvedená vrátane poplatku za parkovanie v garáži + energie cca 150€/ 4 osoby. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Add to My Living