Rodina LIVINGSearch results (934): For sale » All categories » Trenčín region

[ID:180395]

1 week ago

Trenčianske Teplice

Add to My Living

[ID:RE0003226-16-002447]

3 years ago

Trenčín
10.400 EUR

TUreality ponúka na predaj garáž v garážovom dome na ulici Laca Novomeského na sídlisku JUH v Trenčíne. Garáž sa nachádza na najvyššom poschodí (treťom), ktoré je na úrovni vozovky a vjazdu do garážového domu. Zvyšné 2 podlažia sú podzemné. Má 18m2, rozmery 3x6m. Vo vnútri garáže sa nachádzajú 2 elektrické zásuvky. Dvere na garáži nie sú vyklápacie, ale štandardne otvárateľné. Momentálne sú dvere zabezpečené dvojitým uzamykaním. Samotný garážový dom má uzamykateľnú kovovú bránu a rekonštruovanú strechu. Garáž je ihneď k dispozícii. Rozmery garáže sú orientačné. Info: 0917 510 741, cernansky@tureality.sk

Add to My Living

Nový inzerát [ID:285317998772]

5 days ago

Bzince pod Javorinou
13.900 EUR

Add to My Living

1-room, 29 m² [ID:]

1 week ago

Nováky/Prievidza
14.500 EUR

Add to My Living

1-room, Brezova pod Bradlom, 29 m² [ID:255707]

2 weeks ago

Brezová pod Bradlom/Myjava
35.000 EUR

Add to My Living

elevator, balcony, individual room, construction – panel construction type

Add to My Living

[ID:285086]

4 months ago

Horná Mariková
9.000 EUR

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000578]

1 month ago

Brezová pod Bradlom
29.000 EUR

Ponúkam na predaj 1-izbový byt v meste Brezová pod Bradlom na Sídlisku Dušana Jurkoviča. Vybavenie: 1 izba, pivnica, špajza na medziposchodí, spoločná kočikáreň, nový sprchový kút, satelitná TV Rekonštrukcia: čiastočná (plastové okná) Garáž: nie (pohodlné parkovanie pred činžiakom) Plyn: nie Poschodie: 4/7 s výťahom Zateplenie: nie (rok 2019) Mesačné náklady: cca 90 € Cena 29 000 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

Add to My Living

[ID:5_273825345860]

1 week ago

Trenčín
185.000 EUR

Add to My Living

[ID:23_273825345860]

1 week ago

Trenčín
185.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát1-room, Trenčianska, 35 m² [ID:256364]

3 days ago

Nové Mesto nad Váhom
38.500 EUR

Add to My Living

[ID:RE0002915-17-000577]

Year ago

Prievidza
30.000 EUR

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v novo - zrekonštruovanom bytovom dome na Átriovej ulici v Prievidzi (oproti hypermarketu TESCO) v prevedení novostavba. Byt s rozlohou 35 m2 sa nachádza v 7 - poschodovom nadštandardne vybavenom, zateplenom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a nadštandardne vybavený (nový výťah, plastové okná (3-sklo), kamerový systém, elektronický vrátnik, dátové rozvody). V okolí domu je komplexná občianska vybavenosť (OC Korzo, Tesco, Pošta, Uniklinika). Byt je pripravený k okamžitému odovzdaniu. Byt je kompletne vybavený a pripravený na nasťahovanie (plávajúce podlahy, dvere, kuchynská linka, svietidlá, sanitárne vybavenie, dátová zásuvka). Byt je mimoriadne vhodný pre seniorov, mladé rodiny, dochádzajúcich pracujúcich. V prípade záujmu o investíciu a následný prenájom bytu pre Vás zabezpečíme komplexnú správu prenajímanej nehnuteľnosti - plynulé obsadenie a správu bytu, aby ste nemali ďalšie starosti. K dispozícii sú byty s balkónom aj bez balkóna. Cena od 30.000,- Eur v závislosti od poschodia a príslušenstva bytu.

Add to My Living

[ID:204876570660]

1 week ago

Brezová pod Bradlom
17.000 EUR

Add to My Living

[ID:284505]

Half year ago

Brvnište
28.000 EUR

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000279]

5 months ago

Prievidza
30.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj krásny jednoizbový byt s veľkou kuchyňou. Samotný byt sa nachádza v úplne novo - zrekonštruovanom 7 poschodovom bytovom dome na Átriovej ulici v Prievidzi oproti hypermarketu TESCO a Korzo . Bytový dom prešiel v roku 2017 a 2018 kompletnou a veľmi rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala odizolovanie a zateplenie strechy, ako aj celého obvodového plášťa s novou veľmi vkusnou fasádou, v dome je úplne nový bezpečný výťah, plastové okná vybavené trojsklom, je tu kamerový systém vo vonkajších tak aj vo vnútorných priestoroch , úplne nové všetky rozvody, ako aj dátové . V spoločných priestoroch sú všade nové omietky, nová podlahová krytina na chodbách ako aj na schodoch, sú tu nové bezpečné vchodové dvere, a nové pivničné priestory. V okolí bytového domu je komplexná občianska vybavenosť , OC Korzo, Tesco, Pošta, Uniklinika, školy, škôlka ako aj MHD. Byt je o rozlohe 35 m2 . Byt je kompletne vybavený a pripravený na nasťahovanie, sú tu všade nové plávajúce podlahy, interiérové dvere, protipožiarne vchodové dvere, kuchynská linka, svietidlá, sanitárne vybavenie a dátová zásuvka. Byt je mimoriadne vhodný pre seniorov, mladé rodiny, dochádzajúcich pracujúcich. V prípade záujmu o investíciu a následný prenájom bytu pre Vás zabezpečíme komplexnú správu prenajímanej nehnuteľnosti - plynulé obsadenie a správu bytu, aby ste nemali ďalšie starosti. K dispozícii sú byty s balkónom aj bez balkóna. Cena od 30.000,- Eur v závislosti od poschodia a príslušenstva bytu. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

quiet neighborhood, cellar, construction – assembled construction type, prevailing flat orientation: sw, wooden windows, local heating

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000665]

1 week ago

Prievidza
38.200 EUR

Ponúkame Vám na predaj krásny jednoizbový byt s veľkou kuchyňou. Samotný byt sa nachádza v úplne novo - zrekonštruovanom 7 poschodovom bytovom dome na Átriovej ulici v Prievidzi oproti hypermarketu TESCO a Korzo . Bytový dom prešiel v roku 2017 a 2018 kompletnou a veľmi rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala odizolovanie a zateplenie strechy, ako aj celého obvodového plášťa s novou veľmi vkusnou fasádou, v dome je úplne nový bezpečný výťah, plastové okná vybavené trojsklom, je tu kamerový systém vo vonkajších tak aj vo vnútorných priestoroch , úplne nové všetky rozvody, ako aj dátové . V spoločných priestoroch sú všade nové omietky, nová podlahová krytina na chodbách ako aj na schodoch, sú tu nové bezpečné vchodové dvere, a nové pivničné priestory. V okolí bytového domu je komplexná občianska vybavenosť , OC Korzo, Tesco, Pošta, Uniklinika, školy, škôlka ako aj MHD. Byt je o rozlohe 35 m2 . Byt je kompletne vybavený a pripravený na nasťahovanie, sú tu všade nové plávajúce podlahy, interiérové dvere, protipožiarne vchodové dvere, kuchynská linka, svietidlá, sanitárne vybavenie a dátová zásuvka. Byt je mimoriadne vhodný pre seniorov, mladé rodiny, dochádzajúcich pracujúcich. V prípade záujmu o investíciu a následný prenájom bytu pre Vás zabezpečíme komplexnú správu prenajímanej nehnuteľnosti - plynulé obsadenie a správu bytu, aby ste nemali ďalšie starosti. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000666]

1 week ago

Prievidza
30.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj krásny jednoizbový byt s veľkou kuchyňou. Samotný byt sa nachádza v úplne novo - zrekonštruovanom 7 poschodovom bytovom dome na Átriovej ulici v Prievidzi oproti hypermarketu TESCO a Korzo . Bytový dom prešiel v roku 2017 a 2018 kompletnou a veľmi rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala odizolovanie a zateplenie strechy, ako aj celého obvodového plášťa s novou veľmi vkusnou fasádou, v dome je úplne nový bezpečný výťah, plastové okná vybavené trojsklom, je tu kamerový systém vo vonkajších tak aj vo vnútorných priestoroch , úplne nové všetky rozvody, ako aj dátové . V spoločných priestoroch sú všade nové omietky, nová podlahová krytina na chodbách ako aj na schodoch, sú tu nové bezpečné vchodové dvere, a nové pivničné priestory. V okolí bytového domu je komplexná občianska vybavenosť , OC Korzo, Tesco, Pošta, Uniklinika, školy, škôlka ako aj MHD. Byt je o rozlohe 35 m2 . Byt je kompletne vybavený a pripravený na nasťahovanie, sú tu všade nové plávajúce podlahy, interiérové dvere, protipožiarne vchodové dvere, kuchynská linka, svietidlá, sanitárne vybavenie a dátová zásuvka. Byt je mimoriadne vhodný pre seniorov, mladé rodiny, dochádzajúcich pracujúcich. V prípade záujmu o investíciu a následný prenájom bytu pre Vás zabezpečíme komplexnú správu prenajímanej nehnuteľnosti - plynulé obsadenie a správu bytu, aby ste nemali ďalšie starosti. K dispozícii sú byty s balkónom aj bez balkóna. Cena od 30.000,- Eur v závislosti od poschodia a príslušenstva bytu. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000623]

3 weeks ago

Prievidza
40.900 EUR

Ponúkame Vám na predaj krásny jednoizbový byt s veľkou kuchyňou s nádhernou modernou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi. Samotný byt sa nachádza v úplne novo - zrekonštruovanom 7 poschodovom bytovom dome na Átriovej ulici v Prievidzi oproti hypermarketu TESCO a Korzo . Bytový dom prešiel v roku 2017 a 2018 kompletnou a veľmi rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala odizolovanie a zateplenie strechy, ako aj celého obvodového plášťa s novou veľmi vkusnou fasádou, v dome je úplne nový bezpečný výťah, plastové okná vybavené trojsklom, je tu kamerový systém vo vonkajších tak aj vo vnútorných priestoroch , úplne nové všetky rozvody, ako aj dátové . V spoločných priestoroch sú všade nové omietky, nová podlahová krytina na chodbách ako aj na schodoch, sú tu nové bezpečné vchodové dvere, a nové pivničné priestory. V okolí bytového domu je komplexná občianska vybavenosť , OC Korzo, Tesco, Pošta, Uniklinika, školy, škôlka ako aj MHD. Byt je o rozlohe 35 m2 . Byt je kompletne vybavený a pripravený na nasťahovanie, sú tu všade nové plávajúce podlahy, interiérové dvere, protipožiarne vchodové dvere, kuchynská linka, svietidlá, sanitárne vybavenie a dátová zásuvka. Byt je mimoriadne vhodný pre seniorov, mladé rodiny, dochádzajúcich pracujúcich. Byt sa ponúka po dohode so zariadením. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000580]

1 month ago

Prievidza
39.600 EUR

Ponúkame Vám na predaj krásny, kompletne prerobený 1 izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever na ulici M. Gorkého. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý prešiel v roku 2015 rozsiahlou rekonštrukciou , ktorá zahŕňala zateplenie strechy, celého obvodového plášťa , výmena všetkých okien a dverí v spoločných priestoroch ako aj rekonštrukcia schodov, ktoré vedú ku vchodu domu. V okolí domu je naozaj kompletná občianska vybavenosť , MHD, obchody , ZŠ ako aj MŠ. Blízko je veľmi obľúbený lesopark . Samotný byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží . Byt má rozlohu 38 m2 . V roku 2014 prešiel kompletnou, veľmi vkusnou rekonštrukciou . V byte sú všade nové plastové okna , plávajúce podlahy, nové stierky na stenách, ako aj znížený sadrokartónový strop.V byte sú taktiež nové vchodové dvere a aj nové interiérové dvere s obložkovými zárubňami. V byte bolo nanovo vymurované bytové jadro, s výmenou všetkých rozvodov . Kúpeľňa je veľmi vkusne a moderne prerobená, s veľkým sprchovacím kútom . V kuchyni dominuje krásna nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi . Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

[ID:7_264753490214]

2 months ago

Horná Mariková
24.500 EUR

Add to My Living

[ID:3_264753490214]

2 months ago

Horná Mariková
24.500 EUR

Add to My Living

[ID:284848716661]

1 week ago

Uhrovec
26.900 EUR

Add to My Living

[ID:7_278701993468]

6 days ago

Zubák
25.000 EUR

Add to My Living

[ID:3_278701993468]

6 days ago

Zubák
25.000 EUR

Add to My Living

1-room, Sidlisko Dusana Jurkovica, 40 m² [ID:256377]

2 weeks ago

Brezová pod Bradlom/Myjava
27.000 EUR

Add to My Living

[ID:278491326097]

2 months ago

Beluša
19.000 EUR

Add to My Living

[ID:46769]

Half year ago

Horná Mariková
24.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:278502836399]

5 days ago

Dubnica nad Váhom
19.900 EUR

Add to My Living

[ID:7_280444335793]

1 week ago

Omastiná
17.300 EUR

Add to My Living

[ID:3_280444335793]

1 week ago

Omastiná
17.300 EUR

Add to My Living

[ID:279024986956]

6 days ago

Lednické Rovne
34.000 EUR

Add to My Living

individual room, construction – panel construction type, plastic windows, laminate flooring

Add to My Living

[ID:RE0004314-18-000253]

3 months ago

Nové Mesto nad Váhom
39.800 EUR

Najnižšie podanie 39 800,00 Dátum a čas dražby: 09.01.2019 10:45 Miesto dražby Salónik galéria na 1. poschodí, Grand Hotel, Palackého 3477, 911 01 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj. Dražobná zábezpeka 7 000,00 Dobrovolná dražba Áno Dátum 1. verejnej obhliadky 19.12.2018 11:30 Dátum 2. verejnej obhliadky 08.01.2019 12:30 Dražba - dvojizbový byt č. 40, na 8.p., vchod č. 8, na ulici Považská v meste Nové Mesto nad Váhom, v bytovom dome súpisné č. 1984, postavenom na parcele registra "C" evidovanej na katastrálnej mape pod parcelným č. 3626/18. Vypočítaná podlahová plocha je 51,10 m2. Byt sa nachádza v obytnom dome s. Č. 1984 vo vchode č. 8 na 8.NP. Dom sa nachádza na ulici Považská, ktorá je súčasťou novšej mestskej obytnej štvrti Hájovky, ktorá je na jjužnom okraji mesta. Dom je súčasťou bloku troch domov s viacerými vchodmi. Má prízemie a 8 poschodí. V prízemí sú nebytové priestory a spoločné priestory domu. Postavený bol v roku 1984 štandardnou panelovou technológiou. Nosné steny (obvodové aj vnútorné) s prefabrikované železobetónové, priečky tiež. Stropy sú železobetónové. Strecha je plochá so živičnou krytinou. Fasáda je po zateplení s povrchom tenkovrstvou omietkou na báze umelých hmôt. Dom je vybavený osobnými výťahmi a má rozvod plynu. Dom je dobre udržiavaný, nevykazuje statické ani iné funkčné poruchy. S ohľadom na konštrukčné vyhotovenie, technický stav a doterajší vek, je predpokladaná životnosť domu je stanovená na 80 rokov. Byt je 1. kategórie s ústredným vykurovaním. Má 2 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je predsieň, kuchynský kút, kúpeľňa, WC, komora a sklad. Vďaka neumožnenej obhliadke predpokladám štandardné vnútorné vybavenie - okná plastové s izolačným dvojsklom, interiérové dvere drevené hladké, podlahy z laminátových parkiet, v kúpeľni a WC je keramická dlažba. V byte montované jadro. V kúpeľni vaňa, keramické umývadlo. Záchod samostatný splachovací vyhotovenia "kombi". V kuchyni kuchynská linka s nerezovým drezom a sporáka. Keramické obklady v kúpeľni, WC a v kuchyni. Vykurovanie v dome je ústredné, napojené na centrálnu kotolňu, radiátory oceľové panelové. Príprava TÚV je taktiež centrálna. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, a to vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, TV a plynové prípojky, okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie a uzatváracie armatúry médií a hlavný istič el. energie. Vlastníctvo bytu, vrátane jeho vybavenia a príslušenstva, je ohraničené vstupnými dverami do bytu, vrátane zárubní a hlavnými uzavieracími ventilmi prívodu teplej a studenej vody, plynu a elektrickými poistkami. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných Častí, spoločných zariadení a príslušenstvu domu v spoluvlastníckom podiele. Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, fasáda, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, ktoré sú nevyhnutné pre jeho bezpečnosť a sú určené na spoločné užívanie. Spoločnými zariadeniami domu sú bleskozvody. STA, kočikáreň, práčovňa, sušiareň, miestnosť pre bicykle, elektronický vrátnik, vodovodné, teplovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické a plynové domové prípojky, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu, v ktorom je byt umiestnený. Analýza polohy nehnuteľností: Dom sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom, v obytnej časti na južnom okraji mesta - Hájovky. Dom má deväť nadzemných podlaží. Od centra mesta je lokalita vzdialená približne 1 km, dopravné spojenie je mestskou autobusovou dopravou. Lokalita je obľúbenou obytnou časťou mesta. V okolí domu je kompletná vybavenosť okresného mesta. V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov: spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Add to My Living

[ID:180381]

1 month ago

Trenčín
48.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:1327003]

2 days ago

Trenčín
75.000 EUR

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000428]

3 months ago

Nováky
38.000 EUR

Ponúkam na predaj záhradnú chatku so záhradkou o rozlohe 392 m2 v Novákoch. Chatka bola postavená v roku 2003, pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a pivnice. Pivnica je pod celou chatkou a slúži majiteľovi ako dielňa, kotolňa a príručný sklad. Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, WC a kuchyne. Z vstupnej chodby vedú schody do podkrovia, kde je nočná časť. Súčasťou podkrovia je lodžia, ktorá je na celú dĺžku hornej časti. Kúrenie je riešené pecou na pevné palivo. Odpady sú zvedené do žumpy, ktorá sa nachádza na pozemku. V chate je zavedená elektrina a vodovod. Záhradka je udržiavaná so širokou paletou okrasných ako aj úžitkových rastlín. Súčasťou pozemku je funkčný skleník, na pestovanie zeleniny. Rozvody elektriny a vody sú po celej záhradke, čo umožňuje pohodlné polievanie rastlín a tak isto napojenie na elektrinu v prípade kosenia atď.

Add to My Living

[ID:132692]

6 days ago

Trenčianske Stankovce
79.900 EUR

Add to My Living

[ID:284623]

4 months ago

Horná Mariková
12.000 EUR

Add to My Living

[ID:248008]

Half year ago

Visolaje
35.500 EUR

Add to My Living

[ID:7_285308972385]

6 days ago

Dolná Mariková
14.900 EUR

Add to My Living

[ID:3_285308972385]

6 days ago

Dolná Mariková
14.900 EUR

Add to My Living

[ID:250972401413]

1 week ago

Dolná Mariková
32.000 EUR

Add to My Living
One bedroom apartment, Lúčna, Sale, Prievidza, Slovakia

plot is fenced, quiet neighborhood, barrier-free access, elevator, loft, duplex apartment, trouble-free parking, partly furnished, individual room, alarm system, security door, telephone connection/line, construction – panel construction type, central heating

Add to My Living

Nový inzerát [ID:7_282003630320]

4 days ago

Lazy pod Makytou
45.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:3_282003630320]

4 days ago

Lazy pod Makytou
45.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:285332304142]

4 days ago

Ilava
24.900 EUR

Add to My Living

[ID:274816]

Half year ago

Horná Mariková
10.400 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34953]

3 days ago

Ďurďové
43.000 EUR

Add to My Living

[ID:BYT003]

Half year ago

Dolné Kočkovce
50.000 EUR

Add to My Living

[ID:284820]

4 months ago

Dolná Mariková
18.000 EUR

Add to My Living

year of last reconstruction: 2010, floor:1/4, combined construction type

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004314-18-000299]

Today 8:40 am

Nováky

Aktuálne pripravujeme predaj tejto nehnuteľnosti formou dražby a to Byt v obci: Nováky. Ďalšie podrobné informácie o nehnuteľnosti zverejníme už v najbližšej dobe, preto sledujte túto dražbu.V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť alebo pre bližšie informácie kontaktujte zodpovedného makléra na t.č.02/322 02 733 alebo email: sirota@platitsaoplati.sk.

Add to My Living

[ID:RE0003226-16-003257]

3 years ago

Púchov
49.350 EUR

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Púchove. Byt sa nachádza v širšom centre, v zateplenom bytovom dome, je v pôvodnom stave o rozlohe 52 m2, zachovalý, s plastovými oknami a jednou pivnicou. Pozostáva z chodby, kuchyne, 2 obytných izieb, kúpeľne a samostatného WC. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. VIAC INFO NA: 0911/ 462 941, jurik@tureality.sk

Add to My Living

[ID:RE0003226-16-003513]

3 years ago

Trenčianska Teplá
66.800 EUR

TUreality ponúka na predaj tehlový 2 izbový byt s loggiou v obci Trenčianska Teplá. Nachádza sa na prvom poschodí z troch v tehlovom nízkom bytovom dome. Rozloha nehnuteľnosti je 52 m2. Dispozícia bytu: vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa a obývacia miestnosť otvorená s kuchyňou, kde je predpríprava na kuchynskú linku, možnosť výberu podľa vlastného vkusu. K bytu bytu patrí komora (4 m2), ktorá sa nachádza na chodbe oproti bytu a murovaná pivnica (4 m2). Náklady vychádzajú cca 66 800 €. Z obývacej miestnosti je vstup na loggiu. K bytu je možnosť dokúpenia garáže v dome pod bytom (24 m2, elektrina, automatické ovládanie dverí) za cenu 12.000,- Eur. Orientácia bytu na juh. Energetický certifikát vytvorený. Viac info: 0917 510 741 alebo cernansky@tureality.sk

Add to My Living

[ID:132698]

2 weeks ago

Trenčín
77.000 EUR

Add to My Living

cellar, individual room, brick construction type

Add to My Living

[ID:283770]

Half year ago

Oslany
79.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004652-18-001263]

2 days ago

Nováky
49.000 EUR

Add to My Living

floor:3/6, balcony, combined construction type

Add to My Living

Vacation house/cottage, 54 m², plot is fenced, angle – flat [ID:202037]

3 years ago

Dežerice/Bánovce nad Bebravou
30.000 EUR

quiet neighborhood, terrace , cellar, number of rest rooms: 1, wooden windows

Add to My Living

[ID:132696]

6 days ago

Trenčianske Teplice
51.500 EUR

Add to My Living

brick construction type

Add to My Living

[ID:132670]

6 days ago

Trenčín
57.000 EUR

Add to My Living

[ID:7_281657300624]

1 week ago

Považany
34.000 EUR

Add to My Living

[ID:3_281657300624]

1 week ago

Považany
34.000 EUR

Add to My Living

[ID:7_284589433424]

1 week ago

Kočovce
27.800 EUR

Add to My Living

[ID:3_284589433424]

1 week ago

Kočovce
27.800 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32009]

3 days ago

Prievidza

Add to My Living

loggia, construction – assembled construction type

Add to My Living

Nový inzerát [ID:30748]

3 days ago

Dubnica nad Váhom

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33526]

3 days ago

Ladce
60.000 EUR

Add to My Living

2-room, Lúčna, 56 m², partly refurbished [ID:N01523]

2 weeks agoReserved

Prievidza
48.800 EUR

floor:4/4, balcony, construction – assembled construction type

Add to My Living

[ID:RE0002915-18-000542]

2 months ago

Prievidza
51.500 EUR

Ponúkam na predaj 2 izbový byt o úžitkovej ploche 56 m2, ktorý je umiestnený na prízemí panelového bytového domu. Bytový dom sa nachádza na Ul. Energetikov v Prievidzi. Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí chodba, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a pivnica. V byte bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia v roku 2001. V rekonštrukcií bola zahrnutá výmena elektrických rozvodov, murované bytové jadro, nové radiátory, plastové okná, stierky. V kuchyni a v izbách sa nachádzajú drevené parkety. Okná orientované na JV. Tichá lokalita, v dosahu kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom po kompletnej rekonštrukcií. Možnosť platby aj formou hypotekárneho úveru, vybavenie hypotekárneho úveru v cene.

Add to My Living

[ID:180329]

2 months ago

Omšenie
22.000 EUR

Add to My Living

[ID:RE0003188-18-000019]

5 months ago

Adamovské Kochanovce

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000683]

Yesterday 8:27 am

Handlová
36.900 EUR

Ponúkame Vám na predaj výnimočný dvojizbový byt v Handlovej. Byt sa nachádza v krásnej a veľmi tichej lokalite na ulici Dimitrovova, neďaleko plavárni v časti medzi rodinnými domčekami, obklopený krásnymi horami. Samotný bytový dom prešiel v posledných piatich rokoch kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmena novej strechy s pálenou škridlou, nový odkvapový systém a nove bleskozvody. Dom je postavený z pálenej tehly s hrúbkou múrov cca 60 cm, a celý je zateplený 10 cm polystyrénom,. Vchodové dvere do domu sú nové kovové. Na schodiskách a všetkých spoločných priestoroch sú nové plastové okná. V obytnom dome sa nachádzajú dva vchody a v každom je len 6 bytov. Obyvatelia domu sú veľmi tichí a priateľskí.Neďaleko domu je kompletná občianska vybavenosť,MHD, škôlka, ZŠ,a celkovo blízkosť centra. Byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží. Samotný byt má podlahovú plochu 57 m2. K bytu prislúchajú aj dve pivnice, jedna väčšia s oknom cca 7 m2 a menšia do 2 m2. Najväčšia výhoda tohto bytu je že má samostatné plynové kúrenie, ako aj ohrev teplej vody, ktoré zabezpečuje o polovicu nižšie mesačné náklady na bývanie oproti bežným dvojizbovým bytom v Handlovej. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá zahŕňa výmenu vchodových ako aj interiérových dverí, sú tu nové plastové okná, nové omietky, ako aj nové plávajúce podlahy. Boli vymenené všetky rozvody, ako elektrika, voda odpady a plyn. Kúpeľňa je spojená s WC s novým obkladom a sanitou. Z obývacej miestnosti sa dá cez dvojkrídlové dvere dostať na menší balkónik. Obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou veľkým otvorom. Byt je teplý a veľmi svetlý. Byt ponúka naozaj exkluzívne bývanie v jednej z najlepších a najkľudnejších častí mesta Handlová, s krásnym výhľadom na mesto . Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

elevator, balcony, individual room

Add to My Living

[ID:132699]

6 days ago

Nová Dubnica
74.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34849]

3 days ago

Považská Bystrica
68.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:30505]

3 days ago

Dubnica nad Váhom

Add to My Living

Garden cottage, Buckovec, 59 m² [ID:155015]

2 weeks ago

Moravské Lieskové/Nové Mesto nad Váhom
22.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát3-room, 59 m², fully refurbished, floor:2/5 [ID:204953]

4 days ago

Handlová/Prievidza
57.500 EUR

individual room, construction – panel construction type, plastic windows, laminate flooring

Add to My Living

[ID:56511]

2 months ago

Horná Mariková
5.000 EUR

Add to My Living

House, Hruba Strana, 60 m² [ID:155796]

2 weeks ago

Bzince pod Javorinou/Nové Mesto nad Váhom
32.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:7_285358]

5 days ago

Horná Súča
38.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:3_285358]

5 days ago

Horná Súča
38.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:283068899585]

5 days ago

Nová Lehota
58.400 EUR

Add to My Living

[ID:284992483781]

3 months ago

Papradno
34.000 EUR

Add to My Living

[ID:RE0003226-16-003394]

3 years ago

Ilava
29.850 EUR

TUreality ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v Ladcoch o rozmeroch 60 m2. V izbách sú parkety a nachádza sa v pôvodnom stave ale jadro je murované. Byt je aj s vlastnou garážou! Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, hypotekárne poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Byt je voľný ihneď, bez tiarch. Energetický certifikát nebol predložený. Bližšie info: jurik@tureality.sk alebo na čísle 0911/ 462 941.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000684]

Yesterday 8:27 am

Prievidza
55.000 EUR

Ponúkam na predaj 2 izbový byt o úžitkovej ploche 60 m2, ktorý je umiestnený na 1.p.(nie prízemie)/3.p. tehlového bytového domu. Bytový dom sa nachádza na Ul. Svätoplukova v Prievidzi. Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí chodba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. V byte bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia v roku 2015. V rekonštrukcií bola zahrnutá výmena elektrických rozvodov, rekonštrukcia kúpeľne a WC, nové radiátory, odpady, stierky, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Výhody: Okná orientované na dve svetové strany sever(kuchyňa, chodba, kúpeľňa a WC) a juh (izby). Tichá lokalita, v dosahu kompletná občianska vybavenosť, detské ihrisko za bytovým domom, dobré parkovanie.

Add to My Living
Next page