Rodina LIVINGSearch results (941): For sale » All categories » Trenčín region

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000683]

Today 8:27 am

Handlová
36.900 EUR

Ponúkame Vám na predaj výnimočný dvojizbový byt v Handlovej. Byt sa nachádza v krásnej a veľmi tichej lokalite na ulici Dimitrovova, neďaleko plavárni v časti medzi rodinnými domčekami, obklopený krásnymi horami. Samotný bytový dom prešiel v posledných piatich rokoch kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmena novej strechy s pálenou škridlou, nový odkvapový systém a nove bleskozvody. Dom je postavený z pálenej tehly s hrúbkou múrov cca 60 cm, a celý je zateplený 10 cm polystyrénom,. Vchodové dvere do domu sú nové kovové. Na schodiskách a všetkých spoločných priestoroch sú nové plastové okná. V obytnom dome sa nachádzajú dva vchody a v každom je len 6 bytov. Obyvatelia domu sú veľmi tichí a priateľskí.Neďaleko domu je kompletná občianska vybavenosť,MHD, škôlka, ZŠ,a celkovo blízkosť centra. Byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží. Samotný byt má podlahovú plochu 57 m2. K bytu prislúchajú aj dve pivnice, jedna väčšia s oknom cca 7 m2 a menšia do 2 m2. Najväčšia výhoda tohto bytu je že má samostatné plynové kúrenie, ako aj ohrev teplej vody, ktoré zabezpečuje o polovicu nižšie mesačné náklady na bývanie oproti bežným dvojizbovým bytom v Handlovej. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá zahŕňa výmenu vchodových ako aj interiérových dverí, sú tu nové plastové okná, nové omietky, ako aj nové plávajúce podlahy. Boli vymenené všetky rozvody, ako elektrika, voda odpady a plyn. Kúpeľňa je spojená s WC s novým obkladom a sanitou. Z obývacej miestnosti sa dá cez dvojkrídlové dvere dostať na menší balkónik. Obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou veľkým otvorom. Byt je teplý a veľmi svetlý. Byt ponúka naozaj exkluzívne bývanie v jednej z najlepších a najkľudnejších častí mesta Handlová, s krásnym výhľadom na mesto . Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000684]

Today 8:27 am

Prievidza
55.000 EUR

Ponúkam na predaj 2 izbový byt o úžitkovej ploche 60 m2, ktorý je umiestnený na 1.p.(nie prízemie)/3.p. tehlového bytového domu. Bytový dom sa nachádza na Ul. Svätoplukova v Prievidzi. Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí chodba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. V byte bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia v roku 2015. V rekonštrukcií bola zahrnutá výmena elektrických rozvodov, rekonštrukcia kúpeľne a WC, nové radiátory, odpady, stierky, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Výhody: Okná orientované na dve svetové strany sever(kuchyňa, chodba, kúpeľňa a WC) a juh (izby). Tichá lokalita, v dosahu kompletná občianska vybavenosť, detské ihrisko za bytovým domom, dobré parkovanie.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000685]

Today 8:27 am

Prievidza
110.000 EUR

Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt o úžitkovej ploche 122 m2, ktorý je umiestnený na 1.p.(nie prízemie)/3.p. tehlového bytového domu. Bytový dom sa nachádza na Ul. Svätoplukova v Prievidzi. Byt vznikol spojení dvoch dvojizbových bytov. Byt pozostáva zo 4 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí 2 x chodba, 2 x kuchyňa so špajzou, 2 x kúpeľňa s vaňou, 2 x samostatné WC, 2 x pivnica umiestnená v suteréne bytového domu a balkón orientovaný na južnú stranu. V byte bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia v roku 2015. V rekonštrukcií bola zahrnutá výmena elektrických rozvodov, rekonštrukcia kúpeľne a WC, nové radiátory, odpady, stierky, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Výhody: Možnosť prerobenia na 5 izbový byt (zrušenie jedenej kuchyne). Dlhodobá investícia - prenájom ako 2 x 2 izbový byt. Okná orientované na dve svetové strany sever(kuchyňa, chodba, kúpeľňa a WC) a juh (izby a balkón). Tichá lokalita, slnečný, v dosahu kompletná občianska vybavenosť, detské ihrisko za bytovým domom, dobré parkovanie.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000686]

Today 8:27 am

Prievidza
110.000 EUR

Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt o úžitkovej ploche 122 m2, ktorý je umiestnený na 1.p.(nie prízemie)/3.p. tehlového bytového domu. Bytový dom sa nachádza na Ul. Svätoplukova v Prievidzi. Byt vznikol spojení dvoch dvojizbových bytov - možnosť prerobenia na 5 izbový byt (zrušenie jedenej kuchyne). Byt pozostáva zo 4 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí 2 x chodba, 2 x kuchyňa so špajzou, 2 x kúpeľňa s vaňou, 2 x samostatné WC, 2 x pivnica umiestnená v suteréne bytového domu a balkón orientovaný na južnú stranu. V byte bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia v roku 2015. V rekonštrukcií bola zahrnutá výmena elektrických rozvodov, rekonštrukcia kúpeľne a WC, nové radiátory, odpady, stierky, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Výhody: Dlhodobá investícia - prenájom ako 2 x 2 izbový byt. Okná orientované na dve svetové strany sever(kuchyňa, chodba, kúpeľňa a WC) a juh (izby a balkón). Tichá lokalita, slnečný, v dosahu kompletná občianska vybavenosť, detské ihrisko za bytovým domom, dobré parkovanie.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000673]

Today 8:26 am

Bojnice
59.000 EUR

Prijímame predbežné rezervácie na predaj pozemkov pre rodinné domy v novo-pripravovanej lokalite na Okrajovej ulici v Bojniciach. Pozemky vo výmerách 590-800 m2 s kompletne pripravenými inžinierskymi sieťami a prípojkami si môžete rezervovať už dnes exkluzívne v realitnej kancelárii DOBRÉ REALITY s.r.o.. Konečná cena pozemkov bude stanovená až po dokončení inžinierskych sietí začínajúc od 100 Eur/m2. Predpokladaný začiatok predaja v 1Q/2019. Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Dávame priestor aktívnym a ambicióznym ľuďom, ktorým ponúkame stabilné zázemie a bohaté skúsenosti overené dlhoročnou praxou. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. Nie sme franšízová spoločnosť, u nás neplatíte poplatky za značku alebo licenciu. Kontaktujte nás na tel. č. 0918 80 00 80 alebo nám pošlite svoj životopis na kariera@dobrereality.sk Viac o spolupráci s nami sa dozviete na dobrereality.sk/kariera

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000669]

Today 8:26 am

Bojnice
40.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj pozemky pre rodinné domy v Bojniciach na Kúpeľnej ulici, ktorých výmery je možné prispôsobiť podľa budúceho geometrického zamerania. Pozemky sú rovinaté, tiché a svetlé s inžinierskymi sieťami. Nachádzajú sa medzi existujúcimi rodinnými domami. V územnom pláne mesta Bojnice sú určené na výstavbu rodinných domov. Cena pozemku je 80 €/m2 pri výmere okolo 1000 m2 a 80 €/m2 pri menších výmerách. Dohoda na cene v závislosti na výmere a usporiadaní je možná. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000670]

Today 8:26 am

Bojnice
75.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj pozemky pre rodinné domy v Bojniciach na Kúpeľnej ulici v rôznych výmerách podľa budúceho rozčlenenia od 500, do 1000 m2. Pozemok je rovinatý, slnečný s inžinierskymi sieťami. Nachádza sa v tichej lokalite medzi existujúcimi rodinnými domami. Lokalita je v blízkosti Kúpeľov Bojnice. V územnom pláne mesta Bojnice je pozemok určený na výstavbu rodinných domov. Cena pozemku je 75 €/m2 pri výmere 1000 m2 a 80 €/m2 pri menších výmerách. Dohoda na cene v závislosti od výmery a usporiadania je možná. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000671]

Today 8:26 am

Prievidza
161.601 EUR

Ponúkame Vám na predaj pozemok na Vápenickej ulici v Prievidzi. Pozemok s výbornou dostupnosťou aj pre kamiónovú dopravu je vhodný na výstavbu priemyselných, obchodných, skladových alebo logistických objektov. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrina, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plyn. K pozemku je spracovaný inžiniering s vyjadreniami správcom sietí. Ponuková cena je 33 Eur/m2 bez DPH. Dohoda na výmere, cene a usporiadaní je možná. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0002915-18-000672]

Today 8:26 am

Bojnice
64.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo luxusnej chaty. Pozemok sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, v pokojnej časti mesta, na konci novej obytnej zóny a je pripravený s cestou a kompletnými inžinierskymi sieťami. Areál, v ktorom sa pozemok nachádza je možné odčleniť samostatnou bránou a vytvoriť tak úplne uzatvorené, nerušené, exkluzívne prostredie. Lokalita má výbornú dostupnosť do kúpeľov Bojnice. Pozemok má výmeru cca 800m2 a je možné jeho výmeru prispôsobiť požiadavkám klienta (zmenšiť/zväčšiť). Cena na usporiadaní, cene a výmere je možná. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:285361]

Today 1:50 am

Mojtín
85.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:3_285360]

Today 12:51 am

Horná Poruba
39.333 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:7_285360]

Today 12:51 am

Horná Poruba
39.333 EUR

Add to My Living

floor:2/7, loggia, construction – assembled construction type

Add to My Living

Nový inzerát [ID:1327003]

Yesterday 10:04 am

Trenčín
75.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004652-18-001263]

Yesterday 7:19 am

Nováky
49.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34970]

2 days ago

Považská Bystrica
89.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34955]

2 days ago

Prečín
30 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34957]

2 days ago

Čelkova Lehota
78.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34953]

2 days ago

Ďurďové
43.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34950]

2 days ago

Sverepec
3 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34951]

2 days ago

Sverepec
3 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34949]

2 days ago

Považská Bystrica
127.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34948]

2 days ago

Sádočné
45.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34947]

2 days ago

Malé Lednice
94.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34945]

2 days ago

Považská Bystrica
155.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34946]

2 days ago

Malé Lednice
26.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34944]

2 days ago

Považská Bystrica
45.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34943]

2 days ago

Považská Bystrica
20.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34942]

2 days ago

Považská Bystrica

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34939]

2 days ago

Považská Bystrica
24.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34940]

2 days ago

Považská Bystrica
17.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34900]

2 days ago

Beluša
155.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34868]

2 days ago

Považská Bystrica
73.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34850]

2 days ago

Považská Bystrica
73.200 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34849]

2 days ago

Považská Bystrica
68.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34847]

2 days ago

Púchov
82.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34581]

2 days ago

Prievidza

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34529]

2 days ago

Považská Bystrica
70.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34508]

2 days ago

Beluša
95.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34507]

2 days ago

Lednica
38.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34334]

2 days ago

Dubnica nad Váhom
97.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34322]

2 days ago

Považská Bystrica
76.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34202]

2 days ago

Púchov
23.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34200]

2 days ago

Nimnica
6.900 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:34135]

2 days ago

Dohňany
103.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33847]

2 days ago

Nová Dubnica
59.999 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33796]

2 days ago

Trenčín

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33795]

2 days ago

Trenčín
80.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33793]

2 days ago

Dubnica nad Váhom
79.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33792]

2 days ago

Pruské
59.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33682]

2 days ago

Prievidza
71.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33615]

2 days ago

Považská Bystrica
158.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33613]

2 days ago

Lazy pod Makytou
8 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33612]

2 days ago

Považská Bystrica
157.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33610]

2 days ago

Považská Bystrica
159.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33609]

2 days ago

Považská Bystrica
160.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33607]

2 days ago

Lazy pod Makytou
12 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33608]

2 days ago

Považská Bystrica
73.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33605]

2 days ago

Považská Bystrica

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33604]

2 days ago

Považská Bystrica
91.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33602]

2 days ago

Považská Bystrica
74.900 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33565]

2 days ago

Prievidza
69.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33526]

2 days ago

Ladce
60.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33385]

2 days ago

Čachtice
34.990 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33352]

2 days ago

Žabokreky nad Nitrou

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33183]

2 days ago

Dolná Mariková
34.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33182]

2 days ago

Považská Bystrica
68.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33175]

2 days ago

Ďurďové
15.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33174]

2 days ago

Považská Bystrica
67.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33172]

2 days ago

Bolešov

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33170]

2 days ago

Považská Bystrica
72.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33126]

2 days ago

Dubnica nad Váhom
223.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:33081]

2 days ago

Nemšová
195.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32909]

2 days ago

Podkylava

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32906]

2 days ago

Košariská
64.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32903]

2 days ago

Potvorice
46.500 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32828]

2 days ago

Nová Dubnica
57.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32633]

2 days ago

Beluša
69.999 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32632]

2 days ago

Púchov
85.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32370]

2 days ago

Vaďovce
13 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32244]

2 days ago

Streženice
53.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32076]

2 days ago

Beckov
67.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:32009]

2 days ago

Prievidza

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31580]

2 days ago

Beluša
152.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31575]

2 days ago

Mojtín
20 EUR/ m²

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31476]

2 days ago

Dolná Súča
27.200 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31481]

2 days ago

Nemšová

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31487]

2 days ago

Zliechov
98.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31439]

2 days ago

Dolná Súča
45.400 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31436]

2 days ago

Dolná Súča
23.000 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:31437]

2 days ago

Dolná Súča
24.400 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:30748]

2 days ago

Dubnica nad Váhom

Add to My Living

Nový inzerát [ID:30505]

2 days ago

Dubnica nad Váhom

Add to My Living

Nový inzerát [ID:30248]

2 days ago

Nové Mesto nad Váhom
82.500 EUR

Add to My Living
Next page