Rodina LIVINGSearch results (225): For sale » Multifunctional building » All localities

Nový inzerát [ID:RE0003431-17-000446]

Yesterday 12:30 pm

Spišské Podhradie
230.000 EUR

Číslo ponuky: 7025 - Ponúkame na predaj exkluzívny areál známy ako PRIZA nachádzajúci sa priamo pod Spišským hradom v Spišskom Podhradí. Areál s celkovou výmerou 4521 m2 situovaný v blízkosti centra mesta je orientovaný presne smerom k hradnému úpätiu, poskytujúci prekrásny výhľad z dvora priamo na hrad. Prvé fotografické snímky sa zachovali z roku 1891, kedy objekt slúžil ako delostrelecká kasáreň. Vtedy už bol objekt murovaný 3-krídlový objekt v dnešnom pôdorysnom rozsahu. Po zrušení kasární bol objekt adaptovaný na sídlo okresného súdu (1894) spolu so sídlom okresu. Pravdepodobne vtedy získal súčasnú historizujúcu podobu fasády (nadstavec s erbom mesta). Od roku 1924 objekt slúžil ako meštianska škola, pre jej účely boli v zadnom trakte upravené priestory. V zostávajúcich častiach budovy boli naďalej priestory súdu, vrátane okresnej väznice. V druhej polovici 20. storočia boli realizované najmä v zadných častiach viaceré prestavby súvisiace hlavne s prispôsobením pre výrobné účely. V 90. rokoch bola výrobná činnosť ukončená, objekt zakonzervovaný. Areál svojím príbehom, umiestnením pozemku v blízkosti centra mesta a vo väzbe na Spišský hrad poskytuje obrovský investičný potenciál. K dispozícii ihneď.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000229-17-000024]

3 days ago

Pezinok
64.083 EUR

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004628-17-000123]

3 days ago

Bratislava - Karlova Ves

BRS reality Vám ponúka na predaj luxusnú administratívnu budovu s kompletnou  vybavenosťou a možnosťou využívania  6 kancelárii a 2 byty, ktoré môžu tiež slúžiť ako ďalšie kancelárie. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 1031 m2. Budova má dve podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná hala s recepciou a showroomom. Na 1.podlaží je priestranná hala s možnosťou využitia na pracovné stretnutia, dve presklené kancelárie, zasadacia  miestnosť s výstupom na terasu a tiež ďalšie 3 samostatné kancelárie a 3izbový byt so samostatným vchodom a zabezpečovacím systémom. Súčasťou nehnuteľnosti je aj oddelený samostatný priestor o rozlohe 80m2, kde sa nachádza byt s átriom,  2 kancelárie , kuchynka, kúpeľňa a wc. Tento priestor má samostatný elektromer. Novostavba je poňatá ako moderný objekt s plochou strechou s veľkým presklením (hliníkovo plastové, hliníkovo-drevené okná sú vybavené zatemňovaciou technikou), ktoré vyžaduje výstavná funkcia objektu. Architektonicky je zvýraznená výstavná časť objektu, ktorá je orientovaná do ulice Staré Grunty na juhozápad. Obytná časť je orientovaná do zadnej kľudnej časti na severozápad a juhovýchod. Okolo obytnej časti je plocha na okrasnú zeleň, trávnik je zavlažovaní automaticky. Výstavná časť objektu je prístupná cez malé nádvorie  z hlavnej ulice, ktoré je spevnené zámkovou dlažbou s možnosťou pohotovostného parkovania pre cca 8 áut. Nádvorie je uzatvárateľné kovovou bránou na elektrický pohon. Východná časť pozemku má murované oplotenie. Budova je zateplená vrátane garážovej brány. Garáž ma umiestnenie pre cca 4 automobily, zmestí sa tam aj dodávka. Celý objekt je vybavený elektrickým zabezpečovacím zariadením s kamerovým systémom s pripojením na pult centrálnej ochrany polície SR. Alarm je 5 zónový vďaka čomu je možné priestory samostatne oddeliť. Objekt  je poistený. Vnútorné priestory sú vybavené vzduchotechnikou, kúrenie  zabezpečuje centrálny kotol. IS: mestská voda, kanalizácia, plyn, elektrina, internet, káblová televízia. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (Cubicon), blízkosť MHD a centrum mesta, výborné napojenie na diaľnicu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 783 159, alebo m.solarova@brsreality.sk. Váš maklér Ing. Monika Solárová.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004628-17-000122]

3 days ago

Bratislava - Vrakuňa
1.490.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj alebo prenájom multifunkčný objekt pri Malom Dunaji na Hradskej ulici v Bratislave, v blízkosti letiska, 10min od centra mesta. Budova je 5 podlažná. Suterén, prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie, podkrovie. Rozloha stavby cca 25 x 22,5 m. Suterén - vináreň cca 233m2 Prízemie - reštaurácia cca 267m2 + možná terasa vonku. Ostatná ubytovacia časť sa skladá z 22 izieb z toho 8 apartmánov (50m2) a 7 izieb (30m2). Celková plocha zastavaná je 295m2, úžitková plocha 1355m2. Stavba je dokončená ako holodom. Parkovisko je pre 20 áut. Priestory sú slnečné. Možnosť dokončenia podľa Vašich predstáv- výborné využitie stavby ako penzionu, reštaurácie, administr. priestory, domov pre seniorov atď... MOŽNOSTI PRENÁJMU PRÍPADNE PREDAJA - prenájom celého objektu za cenu 5 eur/m2 - prenájom len reštaurácie, vinárne - prenájom možný aj na iné účely (sídlo firmy, poliklinika a iné) - prípadne možne odkúpenie polovice -spoluúčasť pri spoločnom podnikateľskom projekte, alebo výmena za iné byty.... . Cena 1 490 000,- € (vrátane provízie pre RK) Provízia RK zahŕňa: poradenský a právny servis, vypracovanie zmlúv našim firemným právnikom - dohľad nad celým procesom financovania nehnuteľnosti kupujúcim, - úradný styk s katastrom a bankou a vypracovanie potrebných dokladov, - protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti… V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 783 159 alebo m.solarova@brsreality.sk. Váš maklér Ing. Monika Solárová. 

Add to My Living

brick construction type

Add to My Living
Next page