Rodina LIVINGAdvertiser's offer (69): For sale » All categories » All localities

[ID:RE0000417-18-000064]

1 week ago

Banská Bystrica
77.000 EUR

2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, ulica Trieda SNP, na predaj. Byt o výmere 71 m2 je čiastočne prerobený. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí. Má chodbu, dve izby, kuchyňu, kúpeľňu a samostatné WC, k bytu je pivnica. Orientovaný je na tri svetové strany. Lokalita je výborná. Je iba pár minút pešo vlakovej a autobusovej stanice a tiež od Námestia SNP. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Aktuálne je využívaný ako kancelária. Byt je možné kúpiť na trvalé bývanie, alebo ako investíciu na prenájom. Viac info v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000063]

2 weeks ago

Liptovský Mikuláš
150.000 EUR

Čiastočne zrekonštruovaný podnikateľský objekt so skladovým priestorom vhodný na obchodnú alebo priemyselnú výrobnú prevádzku v Liptovskom Mikuláši – Okoličné.   Budova sa skladá z dvoch častí so samostatnými vchodmi. Z prednej časti sa vchádza cez terasu do bývalého pohostinstva a z bočnej časti sa vchádza do čiastočne zrekonštruovanej časti budovy, kde je aktuálne funkčná prevádzka. Budova je čiastočne podpivničená s pôvodným výťahom. Kúrenie je elektrické, voda a kanalizácia je k dispozícii. Súčasťou je rozľahlý a slnečný pozemok so samostatným prístupom, celková výmera pozemku je 1495 m2. Viac info v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000061]

2 weeks ago

Bešeňová
142.236 EUR

Chceli by ste vlastniť apartmán v **** hoteli v známom a výborne fungujúcom rekreačnom rezorte a s krásnym výhľadom na Nízke Tatry? Nový 9 podlažný hotel GINO TOWER BESENOVÁ sa pre Vás už stavia! Rezervujte si teraz v predpredaji jeden z apartmánov! PREDPREDAJ!!! Získajte zľavu až 7% z uvedenej ceny apartmánu.Viac o podmienkach: www.najlepsiainvesticia.sk Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu, apartmán má loggiu až o výmere 6,13 m2 otočenú do areálu kúpaliska a s výhľadom na Nízke Tatry, priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, Sky bar s jakuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Na výber máte až tri možnosti spôsobu následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu: 1. apartmán môžete využívať iba pre svoju potrebu. To znamená, že v ňom môžete bývať, tráviť iba určitú časť v roku, prázdniny, či víkendy. Alebo ho môžete dať k dispozícii svojej rodine, priateľom, obchodným partnerom alebo zamestnancom. 2. apartmán môžete sami bez akýchkoľvek obmedzení vyťažovať. Ak máte ambíciu použiť Váš apartmán ako prostriedok pre navýšenie Vášho príjmu, je apartmán v GINO TOWER Bešeňová pre Vás tá najsprávnejšia voľba! Samozrejmosťou je využívanie hotelovej recepcie pre ubytovanie a obslúženie Vašich hostí, navyše je možnosť využiť hotelové služby aj pre následné upratanie apartmánu a výmenu čistého posteľného prádla a uterákov. Máte navyše možnosť zabezpečiť si na 5 rokov zadarmo pre Vašich hostí termálny bazén pred hotelom GINO TOWER Bešeňová a navyše máte nárok na 25% zľavu pre 4 osoby na vstupy do celého aquaparku v Bešeňovej. 3. apartmán môžete prenajať spoločnosti TMR, a.s. (prevádzkuje aj samotný Aquapark v Bešeňovej). Takýto variant Vám zabezpečí: stabilné nájomné bez akýchkoľvek starostí s prevádzkou, benefity pre vlastníkov apartmánov: až 60 dní v roku pobytu vo svojom apartmáne grátis a 4 neprenosné lístky na celoročný vstup do aquaparku Bešeňová zdarma. Cena je uvedená s DPH, možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu! Viac informácii v RK SPIRIT alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000062]

2 weeks ago

Bešeňová
229.042 EUR

Chceli by ste vlastniť apartmán v **** hoteli v známom a výborne fungujúcom rekreačnom rezorte a s krásnym výhľadom na Nízke Tatry? Nový 9 podlažný hotel GINO TOWER Bešeňová sa pre Vás už stavia! Rezervujte si teraz v predpredaji jeden z apartmánov! PREDPREDAJ!!! Získajte zľavu až 7% z uvedenej ceny apartmánu.Viac o podmienkach: www.najlepsiainvesticia.sk 2 izbový apartmán sa nachádza na prízemí s celkovou výmerou 71,67 m2, z toho terasa má výmeru 12,26 m2 a apartmán 59,41 m2 (vstupná časť, obývačka, spálňa, kúpeľňa s WC, kuchynský kút). K apartmánu je navyše pivnica nachádzajúca sa na prízemí, ktorá slúži na odkladanie vecí (lyže, kufre a pod.) o výmere 1,2 m2. Apartmán je len pár metrov od vstupu do celoročne otvoreného termáneho bazéna. Ideálny apartmán pre tých, ktorí chcú mať všetko po ruke (recepciu, reštauráciu, lobby bar a hlavne bazény). Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu, apartmán má loggiu otočenú do areálu kúpaliska a s výhľadom na Nízke Tatry, priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, Sky bar s jakuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Na výber máte až tri možnosti spôsobu následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu: 1. apartmán môžete využívať iba pre svoju potrebu. To znamená, že v ňom môžete bývať, tráviť iba určitú časť v roku, prázdniny, či víkendy. Alebo ho môžete dať k dispozícii svojej rodine, priateľom, obchodným partnerom alebo zamestnancom. 2. apartmán môžete sami bez akýchkoľvek obmedzení vyťažovať. Ak máte ambíciu použiť Váš apartmán ako prostriedok pre navýšenie Vášho príjmu, je apartmán v GINO TOWER Bešeňová pre Vás tá najsprávnejšia voľba! Samozrejmosťou je využívanie hotelovej recepcie pre ubytovanie a obslúženie Vašich hostí, navyše je možnosť využiť hotelové služby aj pre následné upratanie apartmánu a výmenu čistého posteľného prádla a uterákov. Máte navyše možnosť zabezpečiť si na 5 rokov zadarmo pre Vašich hostí termálny bazén pred hotelom GINO TOWER Bešeňová a navyše máte nárok na 25% zľavu pre 4 osoby na vstupy do celého aquaparku v Bešeňovej. 3. apartmán môžete prenajať spoločnosti TMR, a.s. (prevádzkuje aj samotný Aquapark v Bešeňovej). Takýto variant Vám zabezpečí: stabilné nájomné bez akýchkoľvek starostí s prevádzkou, benefity pre vlastníkov apartmánov: až 60 dní v roku pobytu vo svojom apartmáne grátis a 4 neprenosné lístky na celoročný vstup do aquaparku Bešeňová zdarma. Cena je uvedená s DPH, možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu! Viac informácii v RK SPIRIT alebo na stránke www.najlepsiainvesticia.sk

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000060]

2 weeks ago

Bešeňová
90.000 EUR

Jednoizbový apartmán s balkónom v aquaparku Bešeňová, priamo v areáli, v hoteli Diamant. Rozloha je 32 m2. Kapacita 2-4 osoby. Má orientáciu a výhľad na bazény. Predáva sa komplet zariadený a s kompletným vybavením. Parkovanie: bezplatné pri recepcii. Zabezpečenie: dvere na čip (na recepcii), stála SBS a recepčná služba. Majiteľ apartmánu môže dať apartmán do programu vyťažovania a bude mať ročný výnos alebo si môže apartmán vyťažovať samostatne. Viac info v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000059]

1 month ago

Bobrovec
73.000 EUR

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Bobrovec pri Liptovskom Mikuláši. Má pekný pozemok o rozlohe 1065 m2. Dom je v pôvodnom stave a je potrebná rekonštrukcia. Napriek tomu je nehnuteľnosť suchá a v zachovalom stave. Na prvom podlaží je vstupná veranda, chodba, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s WC a špajza. Je možnosť prerobenia horného podlažia - podkrovia na dve izby. V zadnej časti domu je sklad a dreváreň. Strecha je škridlová. Kúri sa pevným palivom. Dom je napojený na všetky siete (elektrika, voda, kanalizácia). Je vhodný na trvalé alebo aj na víkendové bývanie. Viac info v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000057]

2 months ago

Vysoké Tatry
190.000 EUR

Na predaj 2 izbový apartmán o výmere 56 m2, ktorý sa nachádza na 3. poschodí; hotela CORCUS, Štrbské Pleso. Apartmán má šatník a je zariadený vo vysokom štandarde. Zariadenie, odkladací priestor v lyžiarni,pivnica o rozlohe 2,2 m2, podiel na wellness a podiel na spoločných častiach hotela sú zahrnuté v cene apartmánu. Apartmán má balkón s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. V hotelovom komplexe CROCUS je 80 apartmánov, obchodné priestory, reštaurácia, kaviareň, malá a veľká kongresová hala, wellnes, detský kútik. Štrbské Pleso je lukratívna lokalita, ktorej prestíž zaručuje rast ceny nehnuteľnosti v čase. Je to lokalita vyhľadávaná predovšetkým kvôli letnej a zimnej turistike, bohatým športovým možnostiam a relaxu.   

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000053]

3 months ago

Vyšná Boca
49.900 EUR

Chata sa nachádza v krásnom prostredí Vyšnej Boce neďaleko od lesa. Ide o dvojpodlažnú chatu s kapacitou pre 6-8 ľudí. Dole je obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s WC. Na druhom podlaží sú dve izby. Vykurovanie chaty je zabezpečené krbom v obývacej miestnosti, z ktorého sú vyvedené potrubia k liatinovým radiátorom v oboch izbách na druhom podlaží. Chata je napojená na elektriku. Voda je k dispozícii z horského potoka, ktorý tečie pár metrov od chaty. Je podpivničená (cca 8m2), priestor je osvetlený. V suteréne (pivnici) sa nachádza rôzny materiál a tiež pôvodné nepoužité šindle použiteľné na prípadnú opravu strechy, resp. na podestu vstupu. Pod vstupnou verandou je ďalší priestor, v ktorom je uložené pracovné náradie, tehly a iný materiál. použiteľný pri úpravách objektu chaty. Chata má kompletné pripojenie na satelitný príjem (satelitný prijímač, parabolu a kabeláž). Je postavená z kameňa a dreva, je v pôvodnom stave. Zastavaná plocha je 48 m2. Stojí na vlastnom pozemku, celková výmera je 973 m3. Je ideálna pre tých, ktorí chcú súkromie, v okolí je len niekoľko podobných chát. Z miesta je pekný výhľad.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000050]

4 months ago

Bešeňová
120.400 EUR

Veľkorysý jednoizbový apartmán s kuchynkou o výmere 30 m2 v aquaparku Bešeňová, priamo v areáli, v hoteli Luka. Kapacita 2-4 osoby. Má orientáciu a výhľad na bazény. Predáva sa komplet zariadený a s kompletným vybavením. K apartmánu prislúcha aj skladík na odkladanie vecí o rozlohe 1,2 m2. Parkovanie: bezplatné pri recepcii. Zabezpečenie: dvere na čip (na recepcii), stála SBS a recepčná služba. Apartmán je možné vyťažovať samostatne bez obmedzení alebo cez správcovskú spoločnosť.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000047]

4 months ago

Senec
335.000 EUR

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Moderný svetlý nízkoenergetický 7 izb. rodinný dom na mieru - Senec - Ulica J.Csermáka • 7-izbový dvojpodlažný rodinný dom s garážou • Rozostavaná stavba pred dokončením • Prízemie: Zádverie, vstupná hala so schodiskom, kúpeľňa s WC, kotoľňa + práčovňa, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, komora, dvojgaráž + sklad • 1. poschodie: Chodba, kúpeľňa, 2 izby, pracovňa, spáľňa, veľkorysá hracia miestnosť • Materál: tehlové murivo so zatepľovacím systémom Caparol Carbon • Plochá strecha pokrytá EPDM fóliou z jedného kusu na mieru (bez spojov, dlhá životnosť - min. 50 rokov, UV odolná, 300% rozťažnosť) • Úžitková plocha: 271,47 m2 ( 222,74 m2 dom, 34,13 m2 dvojgaráž so skladom, 14,6 terasa) • Zastavaná plocha: 150 m2 • Uzavretá dvojgaráž priamo v dome + 3 parkovacie miesta pred domom • Kúrenie ustredné kombinované: spálne - radiátorové kúrenie, kúpeľne a toaleta - podlahové kúrenie + rebríkový radiátor, ostatné priestory - podlahové kúrenie (Rehau) • Plynový kondenzačný kotol + zásobník TUV na 300l Buderus • Predpríprava na solárne vykurovanie TUV • Vodovodné rozvody Rehau • Prívod studňovej vody do domu, možnosť prepínania studňovej vody/verejného vodovodu do jednotlivých okruhov (zvlášť kuchyňa, zvlášť WC a zvlášť kúpeľne) • Hladké sádrové omietky a liate potery • Všetky exteriérové prvky z nehrdzavejúcich materálov (nerez, hliník) • Nestárnúce strešné dažďové žľaby a zvody (Predzvetravý Titanzinok), odvod vody do podzemnej studne • Pozemok: 662 m2 VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: • Veľkoplošné hliníkové okná SCHÜCO v tmavosivej matnej metalíze DB 703, presklená zasúvacia stena v obývacej izbe a jedálni, celosklenená vstupná hala • Bezpečnostné zasklenie na celom prízemí • Kvalitné vstupné bezpečnostné dvere • Príprava na krb/krbové kachle • Hladké ploché radiátory Buderus • Rozvody pre domácu počítačovú sieť (FTP) do každej izby, možnosť rozšírenia na optiku • Rozvody na domáci bezpečnostný systém (Alarm, požiarne hlásiče) • Rozvody pre TV do každej izby • Rozvody pre domáci videotelefón • Predpríprava (kabeláž) na kamerový systém • Predpríprava (kabeláž) na elektrické exteriérové rolety • Predpríprava (kabeláž) na elektrickú vstupnú bránu • Predpríprava (kabeláž) na záhradné osvetlenie Viac info v RK SPIRIT.

Add to My Living
Next page