Rodina LIVINGAdvertiser's offer (74): For sale » All categories » All localities

[ID:RE0000417-18-000053]

1 week ago

Vyšná Boca
49.900 EUR

Chata sa nachádza v krásnom prostredí Vyšnej Boce neďaleko od lesa. Ide o dvojpodlažnú chatu s kapacitou pre 6-8 ľudí. Dole je obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s WC. Na druhom podlaží sú dve izby. Vykurovanie chaty je zabezpečené krbom v obývacej miestnosti, z ktorého sú vyvedené potrubia k liatinovým radiátorom v oboch izbách na druhom podlaží. Chata je napojená na elektriku. Voda je k dispozícii z horského potoka, ktorý tečie pár metrov od chaty. Je podpivničená (cca 8m2), priestor je osvetlený. V suteréne (pivnici) sa nachádza rôzny materiál a tiež pôvodné nepoužité šindle použiteľné na prípadnú opravu strechy, resp. na podestu vstupu. Pod vstupnou verandou je ďalší priestor, v ktorom je uložené pracovné náradie, tehly a iný materiál. použiteľný pri úpravách objektu chaty. Chata má kompletné pripojenie na satelitný príjem (satelitný prijímač, parabolu a kabeláž). Je postavená z kameňa a dreva, je v pôvodnom stave. Zastavaná plocha je 48 m2. Stojí na vlastnom pozemku, celková výmera je 973 m3. Je ideálna pre tých, ktorí chcú súkromie, v okolí je len niekoľko podobných chát. Z miesta je pekný výhľad.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000050]

1 month ago

Bešeňová
120.400 EUR

Veľkorysý jednoizbový apartmán s kuchynkou o výmere 30 m2 v aquaparku Bešeňová, priamo v areáli, v hoteli Luka. Kapacita 2-4 osoby. Má orientáciu a výhľad na bazény. Predáva sa komplet zariadený a s kompletným vybavením. K apartmánu prislúcha aj skladík na odkladanie vecí o rozlohe 1,2 m2. Parkovanie: bezplatné pri recepcii. Zabezpečenie: dvere na čip (na recepcii), stála SBS a recepčná služba. Apartmán je možné vyťažovať samostatne bez obmedzení alebo cez správcovskú spoločnosť.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000047]

1 month ago

Senec
335.000 EUR

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Moderný svetlý nízkoenergetický 7 izb. rodinný dom na mieru - Senec - Ulica J.Csermáka • 7-izbový dvojpodlažný rodinný dom s garážou • Rozostavaná stavba pred dokončením • Prízemie: Zádverie, vstupná hala so schodiskom, kúpeľňa s WC, kotoľňa + práčovňa, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, komora, dvojgaráž + sklad • 1. poschodie: Chodba, kúpeľňa, 2 izby, pracovňa, spáľňa, veľkorysá hracia miestnosť • Materál: tehlové murivo so zatepľovacím systémom Caparol Carbon • Plochá strecha pokrytá EPDM fóliou z jedného kusu na mieru (bez spojov, dlhá životnosť - min. 50 rokov, UV odolná, 300% rozťažnosť) • Úžitková plocha: 271,47 m2 ( 222,74 m2 dom, 34,13 m2 dvojgaráž so skladom, 14,6 terasa) • Zastavaná plocha: 150 m2 • Uzavretá dvojgaráž priamo v dome + 3 parkovacie miesta pred domom • Kúrenie ustredné kombinované: spálne - radiátorové kúrenie, kúpeľne a toaleta - podlahové kúrenie + rebríkový radiátor, ostatné priestory - podlahové kúrenie (Rehau) • Plynový kondenzačný kotol + zásobník TUV na 300l Buderus • Predpríprava na solárne vykurovanie TUV • Vodovodné rozvody Rehau • Prívod studňovej vody do domu, možnosť prepínania studňovej vody/verejného vodovodu do jednotlivých okruhov (zvlášť kuchyňa, zvlášť WC a zvlášť kúpeľne) • Hladké sádrové omietky a liate potery • Všetky exteriérové prvky z nehrdzavejúcich materálov (nerez, hliník) • Nestárnúce strešné dažďové žľaby a zvody (Predzvetravý Titanzinok), odvod vody do podzemnej studne • Pozemok: 662 m2 VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: • Veľkoplošné hliníkové okná SCHÜCO v tmavosivej matnej metalíze DB 703, presklená zasúvacia stena v obývacej izbe a jedálni, celosklenená vstupná hala • Bezpečnostné zasklenie na celom prízemí • Kvalitné vstupné bezpečnostné dvere • Príprava na krb/krbové kachle • Hladké ploché radiátory Buderus • Rozvody pre domácu počítačovú sieť (FTP) do každej izby, možnosť rozšírenia na optiku • Rozvody na domáci bezpečnostný systém (Alarm, požiarne hlásiče) • Rozvody pre TV do každej izby • Rozvody pre domáci videotelefón • Predpríprava (kabeláž) na kamerový systém • Predpríprava (kabeláž) na elektrické exteriérové rolety • Predpríprava (kabeláž) na elektrickú vstupnú bránu • Predpríprava (kabeláž) na záhradné osvetlenie Viac info v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000048]

1 month ago

Veľká Ida
176.900 EUR

Orná pôda (bonita stupňa 5 - 6) o rozlohe 41.080 m2 na predaj. Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Veľká Ida.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000049]

1 month ago

Liptovský Mikuláš
310.000 EUR

Veľký luxusný rodinný dom s pekným pozemkom v tichej lokalite Liptovského Mikuláša v Palúdzke. Dom je štvorpodlažný. V suteréne je dvoj-garáž, dve práčovne, príprava na saunu a sprchový kút. Na prízemí je vstupná chodba, menšie WC s umývadlom, útulná obývačka s krbom spojená s jedálňou a kuchyňou. Z obývačky je vstup do zimnej záhrady a von na záhrady. Kuchyňa s barovým pultom je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi a navyše drvičom odpadu. Na 1. poschodí sú tri izby a veľká a prakticky riešená kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V podkroví je izba s loggiou s výhľadom na záhradu. K izbe je luxusný šatník a hlavná kúpeľňa s vírivkou, plus hosťovská izba s balkónom. Tento rodinný dom je pre náročných zákazníkov. Je v bezchybnom stave a s mnohými „vychytávkami“ ako automatické otváranie okien a centrálny vysávač. Kúrenie - plynový kotol v práčovni a plus krb v obývacej miestnosti. Siete - elektrika, plyn, voda, kanalizácia. Kolaudácia bola v roku 2009. Zastavaná plocha je 200 m2. K domu je krásny udržiavaný pozemok o výmere celkovo 900 m2. Na záhrade je príprava na vírivku, záhradný altánok s grilom s kapacitou cca pre 15 ľudí. Lokalita je tichá, v okolí sú rodinné domy, bezproblémoví susedia, blízko je aj zastávka MDH. Bližšzie info v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000042]

1 month ago

Štôla
75.000 EUR

Ponúkame na predaj tri chaty, nachádzajúce sa na ploche pre rekreačné bývanie v tatranskej obci Štôla. Chaty sú postavené na vyvýšenej, mierne sklonenej časti parcely, ktorá má celkovú rozlohu 1248m2. Na jednej strane sa pozemok prudko zvažuje k rovinatej časti vedľa potoka. K hranici pozemku vedie spevnená prístupová cesta. Prípojka elektrickej energie a vodovodná prípojka sú v dosahu. Kanalizácia je privedená na pozemok. Nehnuteľnosť sa predáva so spoluvlastníckym podielom na prístupovej ceste k chatám, na elektrorozvodni, na jej zastavanej ploche a prístupovej ceste. Obec Štôla leží pri hranici Tatranského národného parku. Ponúka celoročné možnosti rekreácie v okolitej prírode - prechádzky, jazda na koni, cykloturistika, bežecké lyžovanie. Turistický chodník pod najvyšší tatranský štít Gerlach vedie priamo z obce Štôla. Lyžiarske stredisko na Štrbskom Plese je vzdialené len 11km.

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000044]

1 month ago

Liptovský Mikuláš
84.000 EUR

Dvojpodlažný apartmán, ktorý sa nachádza v osade "Detský svet" v Holiday village Tatralandia. Garantovaný výnos za 4 mesiace v roku. Zvyšných 8 mesiacov si majiteľ vyťažuje sám. Apartmán o rozlohe 48 m2 je postavený na samostatnom pozemku s parkovacím miestom pre auto. Apartmán má spoločenskú miestnosť s posedením, spáleň s balkónom na druhom podlaží,  kuchynský kút s chladničkou a sporákom, kúpeľňu s WC, káblovú televíziu, rádio, telefón, elektrické kúrenie a letnú terasu pred apartmánom. Kapacita je 2-5 osôb. Viazanosť voči správcovskej spoločnosti je už len do roku 2021, potom si majiteľ môže apartmán vyťažovať celoročne bez obmedzení.    viac info:   http://www.najlepsiainvesticia.sk/sk/specialna-ponuka  

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000045]

1 month ago

Liptovský Mikuláš
110.000 EUR

Dvojpodlažný apartmán v Holiday village Tatralandia bez obmedzení vo vyťažovaní. Apartmán o rozlohe 48 m2 je postavený na samostatnom pozemku s parkovacím miestom pre auto. Apartmán má spoločenskú miestnosť s posedením, spáleň s balkónom na druhom podlaží,  kuchynský kút s chladničkou a sporákom, kúpeľňu s WC, káblovú televíziu, rádio, telefón, elektrické kúrenie a letnú terasu pred apartmánom. Je orientovaný na západ ku jazierku. Kapacita je 2-5 osôb. Výhodu je vyťažovanie bez obmedzení.  

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000046]

1 month ago

Liptovský Mikuláš
80.400 EUR

Dvojpodlažný apartmán v Holiday village Tatralandia s ročným garantovaným vynosom 5% a benefitmi pre majiteľa.  Apartmán sa nachádza v časti "DETSKÝ SVET". Má rozlohu 48 m2, je postavený na samostatnom pozemku s parkovacím miestom pre auto. Má spoločenskú miestnosť s posedením, spáleň s balkónom na druhom podlaží,  kuchynský kút s chladničkou a sporákom, kúpeľňu s WC, káblovú televíziu, rádio, telefón, elektrické kúrenie a letnú terasu pred apartmánom. Kapacita je 2-5 osôb. Majiteľ nemá žiadne starosti s prenajímaním alebo s údržbou nehnuteľnosti, o všetko sa stará HVT.   Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na právnickú osobu!   viac info:   http://www.najlepsiainvesticia.sk/sk/cennik    

Add to My Living

[ID:RE0000417-18-000039]

1 month ago

Štrba
109.908 EUR

1 izbový apartmán v NOVOSTAVBE na Štrbskom plese za výhodnú cenu. Výmera apartmánu je 46,8 m2, z toho terasa 4,9 m2. Apartmán má okrem terasy aj loggiu s krásnym výhľadom. V cene apartmánu je úložná kója. Zariadenie apartmánu je vo vysokom štandarde, vďaka a francúzskym oknám presvetľujúcim interiér, podlahovému vykurovaniu, kvalitnému pripojeniu na internet ale aj moderným technológiám ako je možnosť vlastného nastavenia teploty kúrenia a vody pomocou SMART bytovej stanice. Ku apartmánu je k dispozícii parkovacie miesto za príplatok. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite Vysokých tatier, len 5 minút od hotela CROCUS a od stanice zubačky. Viac info radi poskytneme v RK SPIRIT.

Add to My Living
Next page