Rodina LIVINGAdvertiser's offer (71): For sale » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0000417-19-000013]

2 days ago

Štrba
139.218 EUR

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. Ide o 2 izbový apartmán č. 209 o celkovej výmere 56,60 m2, z toho plocha terasy je 21,65 m2. Apartmán sa nachádza na 2. nadzemnom podlaźí. Predáva sa v prevedení štandard. Má chodbu, kúpeľňu s WC kuchynský kút spojený s obývacou miestnosťou, spálňu a veľkú terasu. Majiteľ apartmánu má vo vlastníctve aj podiel na wellness centre a lyžiarni. HOTEL OVRUČ má 1 podzemné podlažie a 6 nadzemných podlaží. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s terasou, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. Na každom podlaží sa nachádza spoločenská hala s posedením. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite - Štrbské Pleso. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Aktuálne je hotel vo výstavbe a termín kolaudácie je december 2020. Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu. Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000417-19-000014]

2 days ago

Vyšná Boca

Stavebný pozemok na Vyšnej Boci o výmere 1626 m2 na predaj. Pozemok je ideálny na stavbu jednej alebo viacerých rekreačných chát. Je situovaný v peknej a tichej lokalite, v obci sa nachádza známe lyžiarske stredisko. Na hranici pozemku sa v zemi nachádza elektrický kábel, z ktorého sa vyvedie napojenie pre budúce jednotlivé rekreačné objekty. Studňu je potrebné vybudovať. Viac info radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0000417-19-000012]

2 days ago

Liptovská Teplička
360.000 EUR

Zrekonštruovaný fungujúci apartmánový dom/penzión s krásnym pozemkom o výmere 1623 m2 sa nachádza v tichom prostredí obce Liptovská Teplička, cca 20 km od Popradu. Svojou výbornou polohou je vhodný pre celoročné ubytovanie. V letnom období odporúčame návštevu vodného sveta Aqua City Poprad s liečivou termálnou vodou v bazénoch, turistika v krásnym okolím či zber húb a lesných plodov. V zime je k dispozícii miestne lyžiarske stredisko SKI PARK Liptovská Teplička. Ubytovanie je komfortné v piatich moderne zariadených apartmánoch. Všetky apartmány sú vybavené televízorom, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Apartmány majú vybavené kuchyne. Na prízemí apartmánového domu je sauna a spoločenská miestnosť, spoločná kuchyňa, ktorá disponuje umývačkou riadu a rovnakou výbavou ako kuchyne vo všetkých apartmánoch. Taktiež tu môžete využívať aj ďalšiu samostatnú toaletu a kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Záujemcom určite odporúčame objekt vidieť, a to najmä kvôli krásnemu prostrediu a okolitej prírode. Pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH.

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000010]

1 week ago

Štrba
110.076 EUR

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. Ide o 1 izbový apartmán č. 201 o celkovej výmere 37,33 m2, z toho plocha balkóna je 5,33 m2. Apartmán sa predáva v prevedení štandard. Má vstupnú halu, kúpeľňu, samostatné WC, kuchynský kút spojený s obývacou miestnosťou a balkón. Majiteľ apartmánu má vo vlastníctve aj podiel na wellness centre a lyžiarni. HOTEL OVRUČ má 1 podzemné podlažie a 6 nadzemných podlaží. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s terasou, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. Na každom podlaží sa nachádza spoločenská hala s posedením. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite - Štrbské Pleso. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Aktuálne je hotel vo výstavbe a termín kolaudácie je december 2020. Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu. Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000011]

1 week ago

Štrba
193.632 EUR

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ s krásnym výhľadom na Tatry. Ide o 2 izbový apartmán č. 404 o celkovej výmere 59,16 m2, z toho plocha 2 balkónov je 8,06. Apartmán sa nachádza na 4 podlaží. Predáva sa v prevedení štandard. Má chodbu, kúpeľňu, samostatné WC, kuchynský kút spojený s obývacou miestnosťou, spálňu so šatníkom a dva balkóny. Majiteľ apartmánu má vo vlastníctve aj podiel na wellness centre a lyžiarni. HOTEL OVRUČ má 1 podzemné podlažie a 6 nadzemných podlaží. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s terasou, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. Na každom podlaží sa nachádza spoločenská hala s posedením. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite - Štrbské Pleso. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Aktuálne je hotel vo výstavbe a termín kolaudácie je december 2020. Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu. Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000006]

1 week ago

Bešeňová
112.000 EUR

Jednoizbový apartmán s balkónom v aquaparku Bešeňová, priamo v areáli, v hoteli Diamant. Nachádza sa na 2.poschodí, má rozlohu 32 m2. Kapacita 2-4 osoby. Má orientáciu a výhľad na bazény. Predáva sa komplet zariadený a s kompletným vybavením. Parkovanie: bezplatné pri recepcii. Zabezpečenie: dvere na čip (na recepcii), stála SBS a recepčná služba. Majiteľ si môže apartmán vyťažovať sám alebo ho nechať vyťažovacej spoločnosti, ktorá mu zabezpečí výnos. Viac informácii v RK SPIRIT.

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000007]

1 week ago

Liptovský Mikuláš
62.900 EUR

2 izbový byt v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na Kriváň. Výmera je 61 m2. Nachádza sa na najvyššom 7. podlaží. Je čiastočne zrekonštruovaný - nové okná a prerobený balkón o výmere 4m2. Inak pôvodný stav, vyprataný a pripravený na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv. Výhodou je, že v byte je plynová prípojka. Bytovka je zateplená. V okolí je výborná občianska vybavenosť, hneď pri dome je základná škola a vzadu za domom je zeleň a detské ihrisko. Celkové mesačné náklady sú do 90 €. Vic info v RK SPIRIT

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000008]

1 week ago

Chlebnice
49.900 EUR

Čarovná chalúpka v rázovitej obci Chlebnice. Výborná cena. Viac info radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000009]

1 week ago

Štrba
164.988 EUR

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. Ide o 2 izbový apartmán č. 104 o celkovej výmere 59,49 m2, z toho plocha 2 balkónov je 7,49. Apartmán sa predáva v prevedení štandard. Má chodbu, kúpeľňu, samostatné WC, kuchynský kút spojený s obývacou miestnosťou, spálňu so šatníkom a dva balkóny. Majiteľ apartmánu má vo vlastníctve aj podiel na wellness centre a lyžiarni. HOTEL OVRUČ má 1 podzemné podlažie a 6 nadzemných podlaží. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s terasou, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. Na každom podlaží sa nachádza spoločenská hala s posedením. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite - Štrbské Pleso. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Aktuálne je hotel vo výstavbe a termín kolaudácie je december 2020. Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu. Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Add to My Living

[ID:RE0000417-19-000005]

1 week ago

Liptovský Mikuláš
54.900 EUR

Luxusná vila v exotickej destinácii za super cenu. Vila Kigomani sa nachádza na pobreží Indického oceánu na Ostrove Zanzibar v súkromnom stráženom rezorte s celkovou rozlohou 4.000 m2, ktorý je situovaný v lokalite Kusini Unguja. V rezorte sa nachádzajú 2 vily, každá s rozlohou 360 m2. Vila je vhodná na ubytovanie pre 6-8 ľudí. Má 2 spálne, obývaciu miestosť, perfektne vybavenú kuchyňu s jedáňou, 3 kúpeľne a veľkú terasu orientovanú na pláž. Súkromná pláž je len pár metrov ďalej. Vila ponúka okrem pláže aj pekný výhľad. Súčasťou je malá reštaurácia, bar, bazén a požičovňa športových potrieb. Celková ubytovacia kapacita komplexu je 16 miest. Na predaj formou spoluvlastníckeho podielu, ponúkame jednu z dvoch víl. Ide o podielové vlastníctvo “fractional ownership”, ktoré začína naberať na popularite a je známe hlavne v zahraničí. Majiteľ nadobúda spoluvlastnícky podiel na nehnuteľnosti vo veľkosti, ktorá závisí od dĺžky akú chce tráviť v danej nehnuteľnosti. Je to spôsob, ako sa stať majiteľom nehnuteľnosti v atraktívnej destinácií za výhodnú cenu. Cena za 1/12 vlastníckeho podielu (ktorému zodpovedá 1 mesiac pobytu do roka) na luxusnej vile je 54.900,- €. Majitelia môžu tento svoj podiel využívať sami, alebo ho ponúknuť - predať tretej osobe, teda vyťažovať. Výhodou Zanzibaru a všetkých destinácií, nachádzajúcich sa v rovníkovom pásme je, že leto tu trvá takmer celý rok. Priemerné teploty sa pohybujú v rozmedzí 25 – 32 stupňov, teplota vody môže pri pobreží Zanzibaru dosahovať v decembri neuveriteľných 36 stupňov! Iba v mesiacoch apríl a máj, nazývaných tiež “Zelená sezóna”, dochádza k častým dažďom a búrkam. Tieto dva monzúnové mesiace budú “nepredajné”. V tomto čase bude prebiehať údržba a prípadná oprava objektov. Na predaj tak ponúkame celkovo 10 z 12tich spoluvlastníckych podielov. Rok v „pobytovom kalendári“ bude začínať 1. júna a končiť 31. marca. Rotačný systém obsadzovania nehnuteľnosti zabezpečí, že majitelia budú mať možnosť tráviť dovolenku každý rok v inom čase a v dĺžke zodpovedajúcej výške spoluvlastníckeho podielu v období od júna do marca. Úlohou správcovskej spoločnosti bude koordinovať obsadenie víl, reagovať na podnety jednotlivých vlastníkov, ako aj spravovať objekty a reprezentovať záujmy majiteľov v rámci projektu Planet Zanzibar. Viac info     https://planet-zanzibar.com/ a u nás v RK SPIRIT

Add to My Living
Next page