Rodina LIVINGAdvertiser's offer (82): For sale » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0004871-17-000073]

2 days ago

Bratislava - Nové Mesto

Veľký 1-izb.byt na predaj v pôvodnom stave na Vajnorskej ul. - Nová Doba  Ponúkame na predaj veľký 1-izb.byt na Vajnorskej ulici - Nová Doba I. Nachádza sa na 1.posch. (pod bytom ešte byt na prízemí), rozlohu má 49,56 m2, možnosť prerobiť na 2-izb.byt. Loggia bola zamurovaná a zasklená keď sa bytový dom zateploval pred 3 rokmi, inak úplne pôvodný stav. Orientácia bytu je východ-západ, okná orientované do tichej ulice.  Pekné tiché prostredie, v blízkosti Polus, jazero Kuchajda, NTC tenisové centrum, Pasienky,..... Cena dohodou.  Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku; Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie; Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004871-17-000072]

2 days ago

Bratislava - Dúbravka
74.000 EUR

Garsónka na predaj v Bratislave - Dúbravka Ponúkame na predaj peknú garsónku po čerstvej kompletnej rekonštrukcii, kde bola nanovo urobená komplet voda, elektrina a celý interiér vrátane presunu kuchynského kútu z chodby do izby, novej vstavanej skrine a bezpečnostných vchodových dverí. Nachádza sa na Repašského ul., na 11.posch.z 11 s krásnym výhľadom orientovaným na západ a má rozlohu 28 m2. Cena 74.000 Eur.  Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku; Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie; Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000071]

1 week ago

Bratislava - Devínska Nová Ves
96.500 EUR

Pozemok na predaj medzi Devínskou Novou Vsou a Devínom Ponúkame na predaj pekný pozemok s výhľadom na rieku Moravu a Rakúsko pod Devínskou Kobylou medzi Devínom a Devínskou Novou Vsou.  Pozemok má rozlohu 410 m2 + 58 m2 je podiel na prístupovej ceste. Zo sietí je na ňon voda, elektrina. Orientácia juhozápad.  Možná zastavanosť 15%, v okolí sú domy s trvalým bývaním a táto lokalita začína byť čoraz viac vyhľadávaná kvôli krásnej prírode, nádherným výhľadom a tiež dostupnosťou MHD. Zastávka MHD je od pozemku vzdialená cca 30m.     Cena je 96.500 Eur + provízia pre RK. Zabezpečíme Vám: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku; Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie; Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000070]

2 weeks ago

Marianka
138.000 EUR

Predaj stavebného pozemku v Mariánke Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Marianka, v obľúbenej lokalite blízko lesa. Výmeru má 693 m2, je rohový, oplotený betónovým plotom a sú na ňom vysadené jedlé gaštany a množstvo okrasných drevín. Veľkou výhodou sú funkčné inžinierske siete priamo na pozemku (voda, elektrika, kanalizácia).   Cena 138.000 Eur vrátane oplotenia a vybudovaných prípojok na pozemku. Zabezpečíme: Preverenie vlastníka a tiarch, Kompletný poradenský servis, Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) zabezpečený partnerskou advokátskou kanceláriou, Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách, Katastrálne správne poplatky vo výške 66 €  (vlastnícke právo), Realitné,daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu, prepis dodávateľov energií a pod.)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000069]

3 weeks ago

Bratislava - Devínska Nová Ves
157.000 EUR

Mezonet s terasou a krásnym výhľadom na predaj Devínska Nová Ves Na predaj pekný atypický 3-izb. mezonet na ul. Ivana Bukovčana v Devínskej Novej Vsi s rozlohou 90 m2, pričom podlahová plocha bytu je 81 m2 vrátane pivnice a zvyšok 8 m2 tvorí terasa a 1 m2 dva malé trojuholníkové balkóniky. Nachádza sa na 7. a 8. poschodí. Spodnú časť bytu tvorí chodba so vstavanou skriňou, izba, samostatná toaleta, kúpeľňa, obývačka spojená s kuchyňou, odkiaľ sa vychádza na balkón a terasu, ktorá disponuje markízou. Z chodby vedie schodisko do otvorenej galérie, kde je plnohodnotná priestraná izba s balkónom a vymurovaným šatníkom.  Bezkonkurenčnou výhodou bytu sú výhľady z neho, terasa so zaručeným súkromím a úložnými priestormi, kompletná občianska vybavenosť v dosahu pešou chôdzou, bezproblémové parkovanie a výborní susedia.  Cena 157.000 Eur vrátane zariadenia podľa dohody. 

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000067]

1 month ago

Banská Štiavnica
73.000 EUR

2-izb.apartmán v rodinnom dome na predaj v krásnom prostredí Banskej Štiavnice Ponúkame na predaj 2-izb.apartmán v rodinnom dome, ktorý sa nachádza vo vrchnej časti domu so samostatným vchodom. Je situovaný v prenádhernom lesnom prostredí Banskej Štiavnice v doline medzi len pár domami a výhľadom na Kalváriu. Je to novostavba postavená pred 4 rokmi, patrí k nej 158 m2 pozemku, podlahovú plochu má cca 60 m2 a predáva sa zariadený krásnym dreveným nábytkom robeným na mieru, vrátane spotrebičov ako je chladnička, sporák, pračka, sušička, veľký televízor so satelitom. Ostávajú tam aj kuchynské potreby a bežecký pás. Bezpečnosť v čase neprítomnosti majitela zabezpečuje alarm a kamerový systém. Zavedený je aj internet.   Kúrenie rieši krb, v prípade potreby je možné dokúriť aj elektrickým kotlom. Autom sa dá dostať až priamo k apartmánu, cca 200 m pred apartmánom je len lesná cesta. Do centra mesta je to 10 minút peši.   Cena je 73.000 Eur. Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 € (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000066]

2 months ago

Senec
199.835 EUR

Orná pôda na predaj - Senec Ponúkame na predaj lukratívny pozemok - ornú pôdu v celosti s rozlohou 114.191 m2 v katastrálnom území Senec. Vedie k nemu prístupová cesta, momentálne je v prenájme.  Cena 199.835 Eur. Zabezpečíme Vám: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 € (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku;

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000065]

2 months ago

Bratislava - Dúbravka
63.000 EUR

Pozemok na predaj v Dúbravke Pre tých, čo majú radí prírodu ponúkame na predaj pekný pozemok v rekreačnej oblasti Veľká lúka na konci Dúbravky blízko rímskej pamiatky.  Pozemok má rozlohu 455 m2 + podiel na prístupovej ceste. Zo sietí je na ňon elektrika. Je možné postaviť na ňom rekreačnú stavbu a v prípade záujmu vieme vybaviť stavebné povolenie a prípadne aj realizáciu. Zastavanosť 25%.   V okolí sú už stavby s trvalým bývaním a táto lokalita začína byť čoraz viac vyhľadávaná kvôli krásnej prírode a tichému prostrediu.  Cena 63.000 Eur. Zabezpečíme Vám: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku; Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie; Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000063]

2 months ago

Bratislava - Vrakuňa
99.600 EUR

Pozemok so stavebným povolením na predaj Vrakuňa-Majoránová ul.  Ponúkame na predaj rovinatý slnečný pozemok v peknej lokalite rodinných domov na Majoránovej ul. vo Vrakuni. Rozlohu má 222 m2, šírku 10 m a dĺžku 22 m, juhovýchodná orientácia. Z inžinierskych sietí je voda na pozemku, elektrika, plyn a žumpa sa musí vybudovať, je súčasťou stavebného povolenia. Káblová prípojka UPC na pozemku.  Je vydané právoplatné stavebné povolenie na stavbu rodinného domu, projekt v cene pozemku ( RD má rozmery 6m x 10m, 2 podlažný so sedlovou strechou, 3 izby, kuchyňa, WC a veľká kúpeľňa). Cena je 99.600 Eur + provízia pre RK.     Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 €  (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)        

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000062]

2 months ago

Malinovo
111.000 EUR

Na predaj 3-izb.byt so záhradkou vo viladome Malinovo  Ponúkame v Malinove na predaj 3-izb. byty s menším pozemkom vo viladomoch s atmosférou bývania v rodinnom dome. Byty majú rozlohu 86 m2 a pozemky sú od veľkosti 68 až 234 m2. Dispozične je riešený na 2 podlažiach tak, že na prízemí je zádverie, chodba, WC, kuchyňa, jedáleň, veľká obývačka s výstupom na terasu a pozemok. Na poschodí je chodba, 2 izby a kúpeľňa.  Stavba je tehlová so železobetónovými základmi, zateplená a napojená na inžinierske siete (elektrinu, vodu, kanalizáciu). Kúrenie elektrické podlahové.  Byt bude pripravený v stave holobytu (bez podláh, sanity, obkladov v kúpelni a WC, bez dverí, zárubní a kuchynskej linky). Momentálne je byt v stave výstavby a dokončený bude 12/2017.   Krásne tiché prostredie v zástavbe rodinných domov.  Cena je od 111.000 Eur do 126.000 Eur, závisí od veľkosti pozemku.    Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 111 000 €  (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living
Next page