Rodina LIVINGAdvertiser's offer (75): For sale » All categories » All localities

[ID:RE0004871-17-000079]

1 week ago

Bratislava - Ružinov
118.000 EUR

ZARIADENÝ 1,5 izb.byt na predaj Martinčekova ul. Ponúkame na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt, ktorý sa nachádza na 3. poschodí zo 6, v obytnom dome s výťahom na Martinčekovej ul. v Ružinove. Úžitková plocha bytu je 53m2, z toho zasklená loggia má 7,5 m2 a pivnica cca 2 m2. Na loggiu sa vstupuje z kuchyne a aj z obývačky.  Byt prešiel rekonštrukciou - plastové okná so žalúziami, komplet nová kuchynská linka vrátane spotrebičov, veľká vstavaná skriňa v obývačke, toaleta a kúpeľňa. V izbe a v obývačke sú pôvodné krásne drevené parkety, v kuchyni laminátová podlaha. Vstupné dvere sú bezpečnostné zn. Sherlock.  Byt sa predáva zariadený ako vidno na fotkách, vrátane spotrebičov ako je pračka, rúra, chladnička, mikrovlnka a televízor.  Orientácia je na južnú stranu s výhľadom na Prievozskú ulicu. Celý bytový dom je nanovo zeteplený, zrekonštruovaný, s novou vstupnou bránou. V okolí bytového domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť, zástavka MHD, vzdialenosť do centra cca 5 min.  Cena je 118.000,- Eur + provízia 2.000 Eur. Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000077]

3 weeks ago

Záhorská Ves
26.930 EUR

Ponúkame na predaj pozemok v Záhorskej Vsi, 761 m2. Pozemok sa nachádza v kľudnej lokalite, medzi ulicami Pri trati a Pod vrškom. Rozlohu má 761 m2 so šírkou cca 29 m. Elektrická prípojka priamo na pozemku, ku ktorému vedie kamenitá cesta. Vodovodná prípojka momentálne v riešení.  Priamo k pozemku vedie súkromná prístupová cesta, ktorá bude v spoluvlastníctve jednotlivých majiteľov. Pekné tiché prostredie, možnosť rybolovu, cykloturistiky, v blízkosti sa nachádza kompa do Rakúska. Cena pozemku je 26.930 € vrátane podielu na prístupovej ceste.  Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000078]

3 weeks ago

Záhorská Ves
19.100 EUR

Ponúkame na predaj pozemok v Záhorskej Vsi - 500 m2. Pozemok sa nachádza v kľudnej lokalite medzi ulicami Pri trati a Pod vrškom. Rozlohu má 500 m2, šírka je cca 17 m a dĺžka cca 29 m. Elektrická prípojka priamo na pozemku, ku ktorému vedie kamenitá cesta. Vodovodná prípojka momentálne v riešení.  Priamo k pozemku vedie súkromná prístupová cesta, ktorá bude v spoluvlastníctve jednotlivých majiteľov. Pekné tiché prostredie, možnosť rybolovu, cykloturistiky, v blízkosti sa nachádza kompa do Rakúska. Cena pozemku je 19.100 € vrátane podielu na prístupovej ceste.  Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000076]

1 month ago

Bratislava - Devínska Nová Ves
139.000 EUR

Veľký a pekný 3-izb.byt na predaj Devínska Nová Ves - ul. Milana Marečka  Ponúkame na predaj veľmi dobre riešený 3-izb. byt na ul. Milana Marečka v Devínskej Novej Vsi s podlahovou plochou 83 m2 + loggia 4,5 m2.  Nachádza sa na 9.poschodí z 11 a je orientovaný na dve svetové strany, obývačka s loggiou na východ, kuchyňa a 2 izby na západ s výhľadom na Sandberg a rakúsky zámok Schlosshof.  Byt prešiel postupne kompletnou rekonštrukciou a v týchto dňoch sa dokončilo aj zateplenie bytového domu. Všetky izby v byte sú nepriechodné, vstupuje sa do nich z chodby, kde je umiestnená vstavaná skriňa.  Výhodou je veľmi dobrá poloha bytu, krásne výhľady, kompletná občianska vybavenosť (školy, škôlky, obchody, pošta, kostol, rôzne športové aktivity, zdravotné stredisko....) pešou chôdzou do pár minút.  Bytový dom je čistý, udržiavaný, vrátane vchodu a výťahov.  Ponechanie zariadenia je záležitosť dohody, je možné nechať okrem spotrebičov v kuchyni aj pračku a sušičku.  Cena 139.000 Eur. Zabezpečíme: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku; Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie; Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000075]

1 month ago

Chorvátsky Grob
196.700 EUR

Na predaj 5-izb.rodinný dom v dvojdome na Čiernej Vode - Chorvátsky Grob, Panónsky Háj Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu momentálne v štádiu výstavby lokalizovanú na začiatku Čiernej Vody v projekte Panónsky Háj 3 na Bukovej ul. Nádherné lukratívne miesto na rohu jednosmernej ulice pri lesíku, okrajová časť tejto štvrte. Rozloha pozemku pre tento 5-izb.dom je 655 m2 a úžitková plocha je 127,38 m2.  Dom je súčasťou dvojdomu a má dve podlažia. Záhrada otočená na chránený Šúrsky les.  Stavba bude realizovaná z tehál hrúbky 30 cm Wienerberger + zateplená 10 cm minerálnou vlnou. Strecha rovná, okná trojsklo, bezpečnostné vchodové dvere, kúrenie podlahové, sadrové omietky, komín pre krb na pevné palivo (v prípade záujmu urobené aj prieduchy do jednotlivých miestností). Cena 196.700 Eur za 5-izbový holodom s pozemkom 655 m2. Možnosť dokončiť na kľúč.   V cene zabezpečené: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 € (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie domu (vrátane odovzdávacieho protokolu)  

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000074]

1 month ago

Chorvátsky Grob
186.700 EUR

Na predaj 4-izb.rodinný dom v dvojdome na Čiernej Vode - Chorvátsky Grob, Panónsky Háj Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu momentálne v štádiu výstavby lokalizovanú na začiatku Čiernej Vody v projekte Panónsky Háj 3, Buková ul. Nádherné lukratívne miesto na rohu jednosmernej ulice pri lesíku, okrajová časť tejto štvrte. Rozloha pozemku pre tento 4-izb.dom je 551 m2 a úžitková plocha je 121,59 m2.  Dom je súčasťou dvojdomu a má dve podlažia. Záhrada orientovaná na chránený Šúrsky les.  Stavba bude realizovaná z tehál hrúbky 30 cm Wienerberger + zateplená 10 cm minerálnou vlnou. Strecha rovná, okná trojsklo, bezpečnostné vchodové dvere, kúrenie podlahové, sadrové omietky, komín pre krb na pevné palivo (v prípade záujmu urobené aj prieduchy do jednotlivých miestností). Cena 186.700 Eur za 4-izbový holodom s pozemkom 551 m2. Možnosť dokončiť na kľúč.   V cene zabezpečené: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti Kompletný poradenský servis Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách Katastrálne správne poplatky vo výške 66 € (vlastnícke právo) Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie domu (vrátane odovzdávacieho protokolu)  

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000071]

2 months ago

Bratislava - Devínska Nová Ves
96.500 EUR

Pozemok na predaj medzi Devínskou Novou Vsou a Devínom Ponúkame na predaj pekný pozemok s výhľadom na rieku Moravu a Rakúsko pod Devínskou Kobylou medzi Devínom a Devínskou Novou Vsou.  Pozemok má rozlohu 410 m2 + 58 m2 je podiel na prístupovej ceste. Zo sietí je na ňon voda, elektrina. Orientácia juhozápad.  Možná zastavanosť 15%, v okolí sú domy s trvalým bývaním a táto lokalita začína byť čoraz viac vyhľadávaná kvôli krásnej prírode, nádherným výhľadom a tiež dostupnosťou MHD. Zastávka MHD je od pozemku vzdialená cca 30m.     Cena je 96.500 Eur. Zabezpečíme Vám: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 Eur (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku; Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie; Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000070]

2 months ago

Marianka
138.000 EUR

Predaj stavebného pozemku v Mariánke Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Marianka, v obľúbenej lokalite blízko lesa. Výmeru má 693 m2, je rohový, oplotený betónovým plotom a sú na ňom vysadené jedlé gaštany a množstvo okrasných drevín. Veľkou výhodou sú funkčné inžinierske siete priamo na pozemku (voda, elektrika, kanalizácia).   Cena 138.000 Eur vrátane oplotenia a vybudovaných prípojok na pozemku. Zabezpečíme: Preverenie vlastníka a tiarch, Kompletný poradenský servis, Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv) zabezpečený partnerskou advokátskou kanceláriou, Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách, Katastrálne správne poplatky vo výške 66 €  (vlastnícke právo), Realitné,daňové a hypotekárne poradenstvo, Zabezpečenie znaleckého posudku, Sprostredkovanie hypotekárneho úveru + poistenie, Odovzdanie (vrátane odovzdávacieho protokolu, prepis dodávateľov energií a pod.)

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000069]

3 months ago

Bratislava - Devínska Nová Ves
153.000 EUR

Mezonet s terasou a krásnym výhľadom na predaj Devínska Nová Ves Na predaj pekný atypický 3-izb. mezonet na ul. Ivana Bukovčana v Devínskej Novej Vsi s rozlohou 90 m2, pričom podlahová plocha bytu je 81 m2 vrátane pivnice a zvyšok 8 m2 tvorí terasa a 1 m2 dva malé trojuholníkové balkóniky. Bytový dom kolaudovaný v r.2004. Nachádza sa na 7. a 8. poschodí. Spodnú časť bytu tvorí chodba so vstavanou skriňou, izba, samostatná toaleta, kúpeľňa, obývačka spojená s kuchyňou, odkiaľ sa vychádza na balkón a terasu, ktorá disponuje markízou. Z chodby vedie schodisko do otvorenej galérie, kde je plnohodnotná priestraná izba s balkónom a vymurovaným šatníkom.  Bezkonkurenčnou výhodou bytu sú výhľady z neho, terasa so zaručeným súkromím a úložnými priestormi, kompletná občianska vybavenosť v dosahu pešou chôdzou, bezproblémové parkovanie a výborní susedia.  Cena 153.000 Eur vrátane zariadenia podľa dohody. 

Add to My Living

[ID:RE0004871-17-000066]

4 months ago

Senec
199.835 EUR

Orná pôda na predaj - Senec Ponúkame na predaj lukratívny pozemok - ornú pôdu v celosti s rozlohou 114.191 m2 v katastrálnom území Senec. Vedie k nemu prístupová cesta, momentálne je v prenájme.  Cena 199.835 Eur. Zabezpečíme Vám: Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Kompletný poradenský servis; Kompletný právny servis (vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv); Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách; Katastrálne správne poplatky vo výške 66 € (vlastnícke právo); Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo; Zabezpečenie znaleckého posudku;

Add to My Living
Next page