Rodina LIVINGAdvertiser's offer (141): For sale » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000201]

3 days ago

Ipeľský Sokolec
22.000 EUR

Ponúkame na predaj rodinný dom s presklenou slnečnou verandou v  Ipeľskom Sokolci. Dispozičné riešenie domu: tri priechodné izby,kuchyňa,kúpeľňa.V dvoch izbách sú parkety,v jednej plávajúca podlaha,v kuchyni PVC krytina.Okná sú plastové.V obývačke sa nachádza veľký krb s prieduchmi.Ostatné kúrenie je zabezpečené prostredníctvom kotla na pevné palivo-nové radiátory v každej izbe.Dom je napojený na elektrinu,voda z vlastnej studne.Na dvore sa nachádza samostatná garáž 22 m2. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku so zatrávnenou záhradou 977m2. Celková plocha pozemku je 1415m2. Domček je vhodný aj na chalupárčenie.Cena nehnuteľnosti je 22000€.V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0915985069. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000198]

4 days ago

Malý Cetín
1 EUR

Ponúkame Vám na predaj pozemok s celkovou rozlohou 25,07 árov, pričom parcela je špecifikovaná ako zastavaná plocha a záhrada. Nachádza sa v strede obci, nie pri hlavnej trase, takže bývanie by bolo pokojné. Na prednej časti parcely je rodinný dom, ktorý by sa ešte dal zrekonštruovať, ale je len na posúdení nového majiteľa, či parcelu zužitkuje v celosti, alebo sa vie rozdeliť s prístupom cez dvor na dve samostatné parcely. Pozemok sa predáva v celosti a cena je poskytovaná na vyžiadanie u makléra. Kontakt na makléra: Ing.Veronika Dúczová 0907 885 479 V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000199]

4 days ago

Šoporňa
33.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu s veľkosťou pozemku 511m2. Je to stvba z cca 50-tich rokov a disponuje dvomi nepriechodnými izbami, veľkou chodbou, menšou predchodbou, kuchyňou z ktorej je vstup do špajze a kúpeľne. Z dvora je vstup do letnej kuchyne s pivnicou a taktiež vstup do technickej miestnosti. Na zadnom dvore sa nachádza samostatne stojaca garáž. Nehnuteľnosť je umiestnená v cetre obce, na dosah obchodu, školy, pošty, autobusovej zastávky a obecnému úradu. Cena je 33 000 € Uprednostňujeme hotovostného klienta. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Kontakt na makléra: Ing.Veronika Dúczová 0907 885 479 Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000200]

4 days ago

Pata
99.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý pozemok v obci Pata vo výmere 31,41 árov so šírkou 22m, pričom na zastavanej ploche je samostatne stojaci obývateľný rodinný dom so samostatne stojacou dvoj-garážou. Parcela pozostáva so zastavanej plochy vo výmere 660m2, záhrady 836 m2 a vinice 1645 m2 (tie sú už ale nefunkčné). Pozemok je súčasťou územného plánu obce ako lokalita určená na výstavbu rodinných domov. Je len otázka času, kedy sa k pozemkom vybuduje prístupová cesta, aby sa konkrétna lokalita mohla rozparcelovať. Takže momentálne je možné pozemok odkúpiť ako celistvú parcelu s budúcnosťou rozparcelovania. Výhodou je, že aj samotná stavba rodinného domu je stále obývateľná a čiastočne prešla rekonštrukciou: obnovená krytina strechy, vo viacerých izbách menené plastové okná i plávajúca podlaha, dobudovaná kúpeľňa s toaletou,  elektrický bojler na ohrev vody, vykurovanie bolo ponechané gamatkami a dispozične sa dá interiér prerobiť na pokojné moderné bývanie. Okrem všetkých inžinierskych prípojok(elektrina 220 aj 330, obecná voda, plyn) je na pozemku aj funkčná studňa. Na pozemku sa nachádzajú aj dve samostatné pivnice (vínna i zeleninová). Cena je 99 000 €, čo na 1m2 vychádza 31,50€ V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Kontakt na makléra: Ing.Veronika Dúczová 0907 885 479 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000195]

4 days ago

Zlatá Baňa
34.000 EUR

     Ponúkame Vám na predaj pozemok pre rodinný dom alebo chatu v obci Zlatá Baňa. Pozemok s nádherným výhľadom je situovaný na začiatku obce v rodinnej zástavbe hneď vedľa rodinných domov, je vhodný pre výstavbu domu, za pozemkom tečie potôčik. Na hranici pozemku sa nachádzajú IS, voda, elektrina. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. Obec Zlatá baňa disponuje základnou občianskou vybavenosťou, nachádza sa v krásnej prírode v blízkosti rekreačnej oblasti Sigord, vzdialenosť do okresného a krajského mesta Prešov je iba 18 km. Oblasť je viac rekreačná, vhodná na turistuku, cykloturistiku, rybolov, v oblasti sa nachádza udržiavaná lyžiarska trasa, v oblati sa pravidelne usporiadavajú rôzne akcie ako napr. súťaž v ryžovaní zlata, prehliadka opálovej bane atď.       Plocha: pozemku 2186m2. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 34 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0909 109 384 alebo 0918 812 677 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000197]

4 days ago

Šahy
230.000 EUR

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite Šiah na ulici Pográcza. Dispozičné riešenie domu: prízemie -  predsieň, 3 veľké izby, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a infra saunou, WC. Poschodie - 2 izby, veľká obývačka kúpeľňa s dvomi umývadlami, v kúpeľni je podlahové kúrenie, WC. V izbách sú plávajúce podlahy na chodbách a v kúpeľni dlažba. Kúrenie ústredné -  plynové a v obývačke je krb. Dom je napojený na všetky dostupné IS: elektrina, plyn, verejný vodovod, kanalizácia. Pri dome je prístrešok na auto. K domu prislúcha oplotený rovinatý pozemok so zatrávnenou záhradou s vonkajším bazénom. Celková plocha pozemku  je 641 m2. Dom sa predáva aj so zariadením. Cena nehnuteľnosti je 230 000 € dohoda možná. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0905 408 979. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000192]

1 week ago

Vranov nad Topľou
21.200 EUR

     Ponúkame Vám na predaj garsónku vo Vranove nad Topľou. Bytový dom je situovaný v tichej lokalite 10 min. chôdze od centra, v smere na Táňu, zateplený. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde prebehla výmena plastových okien, zasklený balkón, výmena elektroinštalácie a plávajúcich podláh. Bytové jadro pôvodné, vymenená sanita. Byt pozostáva z predsiene a obývacej izby s kuchynským kútom a balkónom, ku nemu prislúcha aj pivnica.      Plocha: úžitková 30m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 6 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zateplený bytový dom. Cena 21 200 € - možná dohoda  V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0909 109 384 alebo 0918 812 677 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000190]

1 week ago

Jelšovce
198.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny rodinný dom na krásne upravenom pozemku o rozlohe 800m2, neďaleko Nitry v obci Jelšovce. Rodinný dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov pálenej tehly. Je zateplený s novou fasádou a s krásnou, zastrešenou terasou. Strecha je pokrytá strešnou krytinou Bramac. Dom poskytuje krásnu dispozíciu a veľmi útulné bývanie. Na spodnom podlaží Vás uvíta nádherná priestranná obývacia izba so v stupom na terasu. V tejto miestnosti je situovaný krb na vykurovanie s ktorým je možné vykurovať všetky izby vyvedenými prieduchmi. Je tu tiež vykurovanie radiátormi s kombináciou podlahovým vykurovaním. V tejto časti domu sa nachádza okrem tejto miestnosti kuchyňa, izba s ďalším výstupom na terasu, kúpelňa, WC a nádherné drevené schodište do podkrovia, kde sa nachádzajú tri samostatné spálne s balkómi a tiež veľká priestranná kúpelňa. V dome je zavedená klimatizácia a celá nehnuteľnosť je napojená na alarm. Je tu tiež vstavaná garáž s bránou na elektr. ovládanie. V tejto ponuke je ďalej zahrnutá ako bonus na relaxáciu kvalitná nová Jacuzzi. Pozemok je udržiavaný s krásnou parkovou úpravou a tiež je tu vkusne oddelená úžitková záhradka, ktorá disponuje aj záhradným domčekom. Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie, je tu vlastná studňa s kvalitnou vodou potvrdená rozborom vody, obecná voda pri pozemku. Celá nehnuteľnosť je vkusne ladená s príjemnou atmosférou a pohodovým bývaním s krásnym výhľadom na neďaleké pohorie a len pár kilometrov od mesta. Nízke náklady na bývanie a exkluzívny dom, ktorý nevyžaduje už absolútne žiadne úpravy sú len pár prednosťami tejto ponuky. Plocha: úžitková 150m2, zastavaná 168m2, pozemku 800m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, podlahové, krb. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, turistika, cykloturistika, krb, altánok. Cena 198 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0948414282 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000191]

1 week ago

Šahy
158.000 EUR

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom so zariadením v tichej lokalite blízko centra mesta. V rodinnom dome sú 4 izby, šatník, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC a terasa a výhľadom na pekne upravenú záhradu. Dom je podpivničený v suteréne sa nachádza fínska sauna, sprcha, toaleta, malé fitnes a komora.  V izbách sú plávajúce podlahy na chodbách v kuchyni a v kúpeľni dlažba. Kúrenie je ústredné - kotol plynový, ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Strecha bola zrekonštruovaná v roku 2002, krytina - pálená škridla. Okná a vchodové dvere sú z masívneho dreva. Dom je napojený na všetky dostupné IS: elektrina, plyn, verejný vodovod, kanalizácia. Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2002. Súčasťou domu je aj garáž s montážnou jamou 31 m2 . K domu prislúcha oplotený rovinatý pozemok s pekne udržiavanou záhradou o výmere 360 m2  s okrasnými rastlinami a drevinami, vzadu sú vzrastlé ovocné stromy. Celková plocha pozemku  je 820 m2. Dom je vo veľmi dobrom technikom stave, je starostlivo udržiavaný a je okamžite obývateľný bez akejkoľvek ďalšej investície. Cena nehnuteľnosti je 158.000 €. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0905 408 979. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000187]

1 week ago

Nitra
72.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj zariadený 1-izbový byt v Nitre na Karpatskej ulici, vo vynikajúcej lokalite. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome, ktorý je zabezpečený bezpečnostnými dverami s el. vrátnikom.  Interiér domu je tiež vynovený, pekný a útulný. Samotný byt je umiestnený na 1.poschodí z troch, bez výťahu, ale prístup k nemu je veľmi pohodlný. Úžitková plocha bytu je 35 m2 a predáva sa spolu s pivnicou. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, sú v ňom nové plastové okná so žalúziami, stierky, obklady, plávajúce podlahy, dlažba. Kúpeľka je priechodná smerom do samostatného WC a  je v nej nová vaňa. Hlavná izba je novovymaľovaná, svetlá a priestranná, s pekným výhľadom na zeleň do okolia, zariadená nábytkom s množstvom úložných priestorov, plávajúcou podlahou, sedačkou, dvomi oddychovými kreslami a jedným lôžkom navyše.  K dispozícii je aj TV a internet. Priestor veľkej kuchyni je delený do dvoch častí. V jednej je kuchynská linka s kompletným vybavením, sporák a chladnička a v druhej je umiestnený jedálenský stôl s vyrezávanými stoličkami, lavicou a skrinkou v ľudovom štýle, a ďalšou sedačkou. V miestnosti dominuje veľké okno a zabezpečuje príjemné presvetlenie interiéru. Byt je situovaný v tichom prostredí s pohodlným parkovaním a najväčšou výhodou je jeho umiestnenie vzhľadom na blízkosť obchodov, školy, škôlky, polikliniky, zastávky autobusu a centra spoločenského diania. Rýchly prístup na diaľnicu R1 je jeho ďalším bonusom. Byt je k dispozícii ihneď. Cena je 72 000 €. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Kontakt na makléra: Ing. Renáta Kučerková +421 911 235886 V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living
Next page