Rodina LIVINGAdvertiser's offer (204): For sale » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000065]

2 days ago

Nitra
1 EUR

Ponúkame Vám na predaj pozemok na Zobore Azalková ulica. Pozemok je situovaný v tichej časti pod Liečebným ústavom, vhodný na výstavbu chaty - záhrada. Na pozemku sa nachádza vodovod a elektrina. Šírka pozemku je 11m.  Cena DOHODOU V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0948414282 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0003384-18-000066]

2 days ago

Skýcov
8.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj zariadenú chatu v obci Skýcov. Zastavaná plocha 35m2 na rovinatom pozemku o výmere 70m2. V roku 2010 prebehla v objekte značná rekonštrukcia: kompletné zateplenie stien a strechy,  nový komín, nové vedenie elektriky, pripojenie na obecnú kanalizáciu, zavedenie vody do objektu, na pozemku vybudovaná vodovodná šachta s meračom vody, terasa s kamennou podlahou a chodníkom vedúcim k asfaltovej prístupovej ceste. Sedlová strecha. Strešná krytina: pozinkovaný plech. Za chatou je plechová bunka, ktorá slúži ako príručný sklad a suché WC. Podlaha v miestnosti: dlažba. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Kúrenie: lokálne na pevné palivo. Vnútorný strop je obložený tatranským profilom a steny laminátovým obkladom. Stena za kachľami je izolovaná.  Jedno okno je plastové a druhé drevené s drevenými vyrezávanými garnižami. V miestnosti je prípojka na TV. V obci je výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, kostol, pošta, futbalové a multifunkčné ihrisko, autobusová zastávka... Okolie obce je vhodné na turistiku, lyžovanie a aktívni enduro-jazdci môžu využívať motokrosový areál. Neďaleko obce je hrad Hrušov, zámok s parkom a žrebčín v Topoľčiankach, Arborétum Mlyňany a iné zaujímavosti. Chata je obyvateľná v priebehu celého roka.  Cena 8 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0905 884060  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.    

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000061]

1 week ago

Strážske
68.000 EUR

     Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Strážskom. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, zachovalá s možnosťou dvojgeneračného bývania. Na každom z dvoch podlaží sa nachádza aj kúpeľňa. Na peknom pomerne veľkom pozemku za domom sa nachádza výsadba ovocných stromov. Na pozemku sa nachádza aj priestranná a funkčná dvojgaráž.  Plocha: úžitková 190m2, zastavaná 530m2, pozemku 1662m2. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, škola, škôlka. Cena 68 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0909 109 384 alebo 0918 812 677 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000062]

1 week ago

Nemčiňany
52.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Nemčiňany. Nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 2128 m2, z toho podlahová plocha je cca. 120 m2. Dom je orientovaný na juhozápad, takže je krásne slnečný. Dom je dispozične dobre riešený, pôdorysom "štvorec". Pozemok je rovinatý. Prístup k domu je priamy z asfaltovej prístupovej cesty. Nachádza sa blízko centra obce, pričom neďaleko od domu sa nachádza zastávka MHD. Ak hľadáte tiché miesto pre spokojný život svojej rodiny so všetkými výhodami obývanej zóny, je tento dom vhodný práve pre vás. Vďaka polohe obce si na svoje prídu aj priaznivci turistiky, cykloturistiky či rybárčenia. Pozemok je príjemný na pohľad, plný zelene, slnečný, veľká záhrada... Bonusom rodinného domu je drevené zastrešenie pre príjemné letné posedenie. Dom tvoria 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, oddelené WC. Konštrukcia domu je kvádrová, strecha pôvodná škridlová. Kúrenie je zabezpečené plynom (gamatkami), zavedená elektrina, kanalizácia na pozemku. Na pozemku je studňa. Dom má výbornú dostupnosť z Nitry - 30 minút, z Vrábel - 15 minút, Zlatých Moraviec - 12 minút, Levíc - 19 minút. Cena: 52 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0907 562 864 (p. Uhrinová) V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000063]

1 week ago

Nevidzany
91.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj novostavbu RD v obci Nevidzany. Nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 1120 m2, z toho úžitková plocha je 195 m2, pivnica 70 m2, terasa 25 m2. Dom je krásne slnečný, kvalitne prerobený. Dom je dispozične veľmi dobre riešený. Je okamžite obývateľný. Pozemok je rovinatý. Prístup k domu je priamy z asfaltovej prístupovej cesty. Nachádza sa blízko centra obce, v tichom prostredí bočnej uličky, neďaleko od domu sa nachádza zastávka MHD. Ak hľadáte tiché miesto pre spokojný život svojej rodiny so všetkými výhodami obývanej zóny, je tento dom vhodný práve pre vás. Vďaka polohe obce si na svoje prídu aj priaznivci turistiky, cykloturistiky či rybárčenia. Pozemok je príjemný na pohľad, plný zelene, slnečný... Bonusom rodinného domu je veľkorysá terasa za domom a záhrada osadená rodiacimi stromami - orechmi, jabloňami. Dom je 3 izbový, pozostáva z moderne prerobeného uceleného priestoru a je zateplený. Steny sú vystierkované, vymaľované, položené dlažby, obklady, veľkoplošné laminátové parkety. Kuchynská linka nie je zabudovaná . Kúpeľňa, WC, sprchovací kút sú zariadené a doplnené kúpeľňovým nábytkom. V dome je elektrina, voda, plyn, kanalizácia, elektrický prietokový ohrievač teplej vody, elektrické kúrenie. Dom má výbornú dostupnosť z Nitry - 30 minút, z Vrábel - 9 minút, Zlatých Moraviec - 17 minút, Levíc - 30 minút. Cena: 91 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0907 562 864 (p. Uhrinová) V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000058]

1 week ago

Svätoplukovo
82.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj 3izb.rodinný dom vo Svätoplukove. Rodinný dom postavený z klasických stav.meteriálov -pálenej tehly bol kolaudovaný v r.1960. Dispozícia domu : tri samostatné izby, kuchyňa, špajza, predsieň a kúpelňa s WC. Dom je aj napriek dlhšiemu neobývanému stavu úplne suchý a v dobrom technickom stave primeranom jeho veku . Strecha  nezateká, krov tiež v dobrom stave. Napojený je na všetky IS vrátane kanalizácie. Je tu plynové vykurovanie gamatkami, elektrika pôvodná 220/380, voda obecná ale aj vlastná studňa. Pozemok je pekný mierne svahovitý so šírkou 15m. Ulica v ktorej je dom situovaný je kľudná tichá so slušnými susedmi. Občianska vybavenosť v tejto obci je veľmi dobrá s dobrým autobusovým napojením.  Plocha: zastavaná 115m2, pozemku 1147m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Asfaltová prístupová cesta. Cena 82 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0948414282 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000057]

1 week ago

Veľký Cetín
34.000 EUR

VÝHRADNE LEN U NÁS Vám ponúkame starší domček vhodný na rekonštrukciu vo Veľkom Cetíne, obci ktorá sa nachádza len 15 km od Nitry. Domček je postavený z klasických stavebných materiálov pálenej tehly s kombináciou kvádra. Škridlová strecha je v dobrom stave, tak isto aj krov. Momentálne je dom  neobývateľný s potrebou rozsiahlej rekonštrukcie. Vhodný buď na relaxačné účely, alebo na trvalé bývanie. Pozemok na ktorom dom stojí je rozsiahly 1565m2 .  Na pozemku sú zavedené IS plyn, elektrika . Voda je z vlastnej studne zavedená do domu s čerpadlom v pivničných priestoroch. Dom je čiastočne podpivničený a prislúcha k nemu dielňa pre domáceho kutila. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy slivky a marhule. Lokalita v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza je situovaná v centre obce so slušnými susedmi. V obci je dobrá občianska vybavenosť je tu materská aj základná škola, zdravotné zariadenia, pošta , potraviny a iné. V obci sa konajú bohaté kultúrne podujatia a okolie ktoré je obklopené vinicami  je vhodné napr. na cykloturistiku  a iné. Plocha: úžitková 80m2, zastavaná 161m2, pozemku 1565m2, pivnice 20m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena 34 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0948414282 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000053]

2 weeks ago

Košice - Ťahanovce

Ponúkame Vám na predaj priemyselný objekt v Košiciach. Plocha pozemku je 2 863m2 a zastavaná plocha 296 m2.Stavba je prízemný nepodpivničený objekt halového typu na pôdoryse jednoduchého obdĺžnika s pozdĺžnou osou SZ-JV, zastrešený šikmou sedlovou strechou. Nachádza sa v juhozápadnej časti pozemku, s priamym samostatným vstupom z ulice. Hala slúžila ako zlievareň a taktiež ako sociálno-hygienické zázemie zamestnancov.Jedná sa o jednopriestorovú halu so vstupom na severozápadnej štítovej fasáde. Vstup do sociálno hygienického zázemia zamestnancov, riešeného ako vstavok v hale, sa nachádza v strede pozdĺžnej juhozápadnej fasády. Sociálno-hygienické zázemie pozostáva zo vstupného zádveria, šatne, wc, dennej miesnosti a umyvárne so sprchami. Zázemie a hala sú vzájomne komunikačne prepojené. Strop vstavku sociálno-hygienického zázemia je pochôdzny a prístupný schodiskom z haly.Je to hala s murovanými obvodovými stenami z tehál, zo zastrešením oceľovými priehradovými väzníkmi s krytinou z pozinkovaného trapézového plechu. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Strop v hale nie je vyhotovený. Steny vstavku sociálno-hygienického zázemia sú murované z tehál. Okná v hale sú s jednoduchým zasklením v oceľovom ráme, okná v soc-hygienickom zázemí sú zdvojené drevené. Vstupné dvere a vráta sú plné plechové v oceľovom ráme. Vnútorné dvere soc-hyg. zázemia sú hladké biele v oceľových zárubniach. Podlahy soc-hyg. zázemia sú s povrchom keramickej dlažby a PVC, podlaha haly je s povrchom betónovej mazaniny. Povrchy stien soc-hyg. zázemia sú s vápennými omietkami s olejovým náterom sokla, v hygienických zariadeniach s keramickým obkladom. V soc-hygienickom vstavku sú murované sprchy, wc kabínky so záchodmi s hornými nádržkami a umývadlá. Batérie sú demontované. Vykurovanie v soc-hyg. zázemí je lokálne elektrickými akumulačnými kachľami, v hale nie je. V objekte je svetelná a motorická elektroinštalácia istená poistkami.Stavba je napojená na rozvod vody, elektriny, a splaškovú kanalizáciu do žumpy.Stavba vyžaduje kompletnú rekonštrukciu, je nevyužívaná a bez údržby.Obhliadku si môžte dohodnúť na uvedenom čísle.  Cena dohodou V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0940 925 777 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000054]

2 weeks ago

Banská Štiavnica

Ponúkame Vám na predaj pozemky na komerčné využite v Banskej Štiavnici. Plocha je pozemku 2066m2 a vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Svojou polohou je vhodný na rôzne účely využitia, ktoré si budúci majiteľ určí. Je dostupný z každej strany mesta, nakoľko je v blízkosti historického centra. Záujem o obhliadku a podrobnejšie informácie volajte na uvedené telefónne číslo. Cena dohodou V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0940 925 777 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living

[ID:RE0003384-18-000055]

2 weeks ago

Vráble

Ponúkame Vám na predaj pozemok vo Vrábloch. Plocha pozemku je 509m2 a je rovinatý s asfaltovou prístupovou cestou.Pozemok je situovaný v obytnej zástavbe s rodinnými domami, na hranici s južnou priemyselnou zónou mesta. Pozemok je prístupný z verejnej komunikácie, je oplotený s vybudovanými prípojkami IS, ktoré sú napojené na verejné rozvody NN a telefónnu prípojku. Rozvody vody, plynu a splaškovej kanalizácie sú v dosahu. Nehnuteľnosť sa skladá z pozemku, na ktorom sa nachádza bunka s rozmermi 6,0 x 2,25 m a skladu s rozmermi 7,0 x 2,3m. Celková výmera skladu je 16,1  m2. Celková výmera bunky 13,5 m2. Sklad je jednoduchý objekt typu Unimobunka, s pôdorysným tvarom obdĺžnika s rozmermi s plochou strechou, osadený za oplotením pri vstupe a bunka je jednoduchý objekt typu Unimobunka, s pôdorysným tvarom obdĺžnika, s plochou strechou, osadený v oplotenom areále pri sklade pri vstupe. Jedná sa o jednopriestorový objekt, slúžiaci pre potreby výkonu práce. Pre možnosti obhliadky a bližšie informácie volajte na uvedené číslo. Cena dohodou V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0940 925 777 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Add to My Living
Next page