Rodina LIVINGAdvertiser's offer (113): For sale » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000091]

Today 8:04 am

Dunajská Streda
128.000 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj krásny dvojpodlažný, podpivničený, 4-izbový rodinný dom /v radovej zástavbe/ s garážou v Dunajskej Strede vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku západ. Plocha: úžitková 300m2, zastavaná 108m2, pozemku 310m2. Konštrukcia objektu: tehlová. Dom sa nachádza v kľudnom a tichom prostredí. Dom je vo vynikajúcom stave, parkety, kachľová pec na drevo, nový vykurovací kotol a rozvody /vid. na fotkách/ kamerový zabezpečovací systém, prekrytá terasa /zimná záhrada/, upravená záhrada. Cena 128 000 € Ponuka našich služieb: - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac informáciíí nájdete na www.awreal.sk.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000090]

2 days ago

Okoč
130.000 EUR

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám NA PREDAJ kompletne rekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom v blízkosti Veľkého Medera v obci Okoč. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly. Okná sú nové z dreva. Na podlahe je plávajúca podlaha / dlažba. Po vstupe do domu sa dostaneme na širokú úvodnú chodbu, odkiaľ vstúpime do všetkých miestnostiach. Vpravo je obývačka, spálňa, oproti vchodovým dverám je kúpelňa spolu s toaletou. V kúpeľni je rohová vaňa. Do ľava sa nachádza jedna izba a kuchyňa. V kuchyni je kuchynská linka. Dom je úplne podpivničený, kde sa nachádza práčovňa, technická miestnosť, menšia kuchyňa a jedna izba. POZEMOK výmera: 1730 m2 IS - elektrina, plyn, studňa, žumpa a vodovod Tento skvelý rodinný dom môže byť Váš za 130 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000088]

3 days ago

Kráľovičove Kračany
159.000 EUR

Ponúkame Vám NA PREDAJ vkusný rodinný dom v blízkosti Dunajskej Stredy v obci Kráľovičove Kračany. DOM okr. Dunajská Streda - Kráľovičove Kračany kolaudácia: 2010 úžitková plocha: 135 m2 videovrátnik bezdrotový alarm plávajúca podlaha / dlažba v kuchyni a v kúpeľni podlahové kúrenie zateplenie Popis: Po vstupe do domu sa dostaneme do predsiene, odkiaľ je vstup na chodbu. Z chodby je cesta do všetkých miestnostiach. Na ľavej strane sa nachádza obývacia izba, jedáleň a kuchyňa. Na konci chodby je izba pre hosti. Na pravej stane rodinného domu sa nachádza kúpeľňa, samostatné WC, spálňa a detská izba. POZEMOK výmera: 631 m2 parková úprava (hlavne tuje a krásne ruže) zámková dlažba zastrešené parkovacie miesto vo dvore IS - elektrina, plyn, studňa, žumpa, príprava na vodovod a na kanalizáciu Tento skvelý rodinný dom môže byť Váš za 159 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000086]

1 week ago

Potônske Lúky
110.000 EUR

Ponúkáme Vám na predaj úžastný dom len pár metrov od Malého Dunaja.Dom je vo veľmi dobrom stave pripravený na okamžité bývanie.Keď hľadáte príjemné miesto na odych blízko prírody tak je to ideálne.Pozemok s rozlohou 1150 m2 sa dá kľudne rozdeliť na dve časti .Je vhodný aj na penzión.Pre bližšie info ma prosím kontaktujte .

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000087]

1 week ago

Dunajská Streda
34.990 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú, útulnú garsónku v centri Dunajskej Stredy. Garsónka sa nachádza na 4. poschodí bez výťahu v zateplenom bytovom dome. Celková výmera bytu je 27 m2. Bytový dom prešiel rekonštrukciou fasády, zateplenia a strechy. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, izby v ktorej je okno vymenené na nové plastové a kúpeľne s WC. K bytu prislúcha aj veľká murovaná pivnica o rozlohe cca. 10 m2. Nízke mesačné zálohové platby na 1 osobu - okolo 80 euro. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Výhody: centrum mesta, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 34 990 € Ponuka našich služieb : - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac nehnuteľností nájdete na awreal.sk.

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000084]

1 week ago

Dunajská Streda
260.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 4-izbového rodinného domu v kľudnej časti Dunajskej Stredy, ulica Malodvornická. Plocha: úžitková 234,65m2, zastavaná 279,22m2, pozemku 801,43m2.Stav objektu: novostavba. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly + izolácia 16 cm. Okná a dvere sú plastové, 8 komorové s trojvrstvovým zasklením. Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, kompletne zariadenou kuchyňskou linkou aj so spotrebičmi, vstavané skrine, sedacia súprava, konferenčný stôl, lustre v celom dome ako aj alarm, klimatizacia, hromozvod, samostatná rampa vedie k domom., 3 izby, 2x šatník, 2x kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, a sprchovým kútom, samostatné WC a technická miestnosť, dvojgaráž, veľká skrytá terasa. V obývačke je krb. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou /zámková dlažba, ostatné plochy zatrávnené, zavlažovací systém/, vstupnou bránkou a bránou, plus parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS, okrem plynu. Kúrenie je podlahové elektrické, a teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler. Rodinný dom sa nachádza v úžasnom prostredí v srdci prírody v slepej uličke, kde sa nachádzajú príjemné novostavby rodinných domov. Neďaleko rôzne reštaurácie, obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica, kulturne strediska ako aj športové areály, thermálne kupaliska, hotely. Cena: 260 000 eur Ponuka našich služieb : - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac nehnuteľností nájdete na awreal.sk.

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000085]

1 week ago

Dunajská Streda
185.000 EUR

Ponúkame Vám na novostavbu 4-izbového rodinného domu v tichej časti Dunajskej Stredy, ulica Malodvornická. Plocha: úžitková 137,61m2, zastavaná 164,50m2, pozemku 564,55m2. Stav objektu: novostavba. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly + izolácia 16 cm. Okná a dvere sú plastové, 8 komorové s trojvrstvovým zasklením. Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, kompletne zariadenou kuchyňskou linkou aj so spotrebičmi, vstavané skrine, sedacia súprava, konferenčný stôl, lustre v celom dome ako aj alarm, klimatizacia, hromozvod, samostatná rampa vedie k domom., 3 izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, a sprchovým kútom, samostatné WC a technická miestnosť, veľká skrytá terasa. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou /zámková dlažba, ostatné plochy zatrávnené, zavlažovací systém/, vstupnou bránkou a bránou, plus parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS, okrem plynu. Kúrenie je podlahové elektrické, a teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler. Rodinný dom sa nachádza v úžasnom prostredí v srdci prírody v slepej uličke, kde sa nachádzajú príjemné novostavby rodinných domov. Neďaleko rôzne reštaurácie, obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica, kulturne strediska ako aj športové areály, thermálne kupaliska, hotely. Cena 185 000 € Ponuka našich služieb : - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac nehnuteľností nájdete na awreal.sk.

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000082]

1 week ago

Dunajská Streda
165.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj novostavby 2x rodinných domov v kľudnej časti Dunajskej Stredy, ulica Maloblahovská. Plocha: úžitková 126,28m2, zastavaná 149,47m2, pozemku 559,47m2. Stav objektu: novostavba. Domy sú postavené z pálenej tehly + izolácia 16 cm. Okná a dvere sú plastové, 8 komorové s trojvrstvovým zasklením. Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, kompletne zariadenou kuchyňskou linkou aj so spotrebičmi, vstavané skrine, sedacia súprava, konferenčný stôl, lustre v celom dome ako aj alarm, klimatizacia, hromozvod, samostatná rampa vedie k domom., 3 izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, samostatné WC a technická miestnosť. V obývačke je krb. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou /zámková dlažba, ostatné plochy zatrávnené, zavlažovací systém/, vstupnou bránkou a bránou, plus parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS, okrem plynu. Kúrenie je podlahové elektrické, a teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler. Rodinné domy sa nachádzajú v úžasnom prostredí v srdci prírody v slepej uličke, kde sa nachádzajú príjemné novostavby rodinných domov. Neďaleko rôzne reštaurácie, obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica,kulturne strediska ako aj športové areály, thermálne kupaliska, hotely. Cena: 165 000 eur Ponuka našich služieb : - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac nehnuteľností nájdete na www.awreal.sk.

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000083]

1 week ago

Dunajská Streda
260.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU špičkového, útulného rodinného domu v kľudnej časti Dunajskej Stredy, ulica Malodvornická. Plocha: úžitková 229,12 m2, zastavaná 273,10 m2, pozemku 801,43 m2. Stav objektu: novostavba. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly + izolácia 16 cm. Okná a dvere sú plastové, 8 komorové s trojvrstvovým zasklením. Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, kompletne zariadenou kuchyňskou linkou aj so spotrebičmi, vstavané skrine, sedacia súprava, konferenčný stôl, lustre v celom dome ako aj alarm, klimatizacia, hromozvod, samostatná rampa vedie k domom., 3 izby, 2x šatník, 2x kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, a sprchovým kútom, samostatné WC a technická miestnosť, dvojgaráž. V obývačke je krb. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou /zámková dlažba, ostatné plochy zatrávnené, zavlažovací systém/, vstupnou bránkou a bránou, plus parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS, okrem plynu. Kúrenie je podlahové elektrické, a teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler. Rodinný dom sa nachádza v úžasnom prostredí v srdci prírody v slepej uličke, kde sa nachádzajú príjemné novostavby rodinných domov. Neďaleko rôzne reštaurácie, obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica, kulturne strediska ako aj športové areály, thermálne kupaliska, hotely. Cena: 260 000 eur

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000080]

1 week ago

Dunajská Streda
81.900 EUR

Ponúkame Vám na predaj krásny, kompletne zariadený 4 izbový byt v Dunajskej Strede. Byt je kompletne rekonštruovaný. Nachádza sa v zateplenej bytovke na 8.poschodí z 8, s výťahom. Úžitková plocha bytu je 86 m2. Výťah v bytovke je nový, vchodové dvere schodištia funguje na mikročip. Celé schodište je po celkovej rekonštrukcii. Byt prešiel celkovou rekonštrukciou a predáva sa spolu so zariadením okrem elektroniky. Okná sú plastové, podlaha plávajúca parketa a dlažba. Vchodové dvere sú bezpečnostné. K bytu patrí aj loggia a pivnica. Sedacie súpravy sú z pravej kože. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, 4 izby, kúpeľňa, samostatná toaleta, gardrob (špajza), loggia, pivnica 5 m2. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Dunajskej Stredy. Výhody: ZŠ, materská škola, umelecká škola, pošta, supermarket, obchody, lekáreň, okolie pekne upravené. Cena 81 900 € vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W Real. Ponuka našich služieb: - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac nehnuteľností nájdete na www.awreal.sk

Add to My Living
Next page