Rodina LIVINGAdvertiser's offer (116): For sale » All categories » All localities

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000030]

Yesterday 7:13 am

Trhová Hradská
57.000 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s vlastným parkoviskom v obci Trhová Hradská. Plocha: úžitková 50 m2. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet, klimatizácia, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, v spálňi manželská posteľ, spálňová šatníková skriňa zabudovaná, jedálenský stôl so stoličkami, sedacia súprava, konferenčný stôl. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: luxusný, slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 57 000 € Výbava bytu: -Úžitková plocha v rozlohe 50m2 -Vlastná terasa -Vlastné parkovisko -Domáci telefón pre obytné domy -Klimatizácia -Elektrické podlahové kúrenie -Termoregulátory v každej mietnosti zvlášť -Kompletné vybavenie kúpeľne a WC (Geberit) -Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi -Parketovaná podlaha -Interiérové dvere -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným dvojsklom -Sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien K BYTU PRISLÚCHA AJ VYUŽÍVANIE SLUŽIEB DOMOVNÍKA - ÚDRŽBÁRA!!!! Terénne úpravy: sadové úpravy: výsadba trávnika, vysadenie drevín, kvetov, živého plota. K obytnému domu patrí aj detské ihrisko /preliezačky, piekovisko, hojdačky/. Trhová Hradská sa nachádza na juhu Žitného ostrova 10 km od Dunajskej Stredy na východ. V obci Topoľníky, vzdialené 4 km, je termálne kúpalisko, v Dunajskej Strede (10km) Thermalpark, Aquapark. Cez katastrálne územie obce prechádza Klátovské rameno, ktoré sa využíva na splav, rybolov, krásna príroda na turistiku. V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom a prevodom nehnuteľnosti. Právne poradenstvo a vybavenie úveru je u nás zdarma.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000027]

Yesterday 7:13 am

Trhová Hradská
44.900 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj 2-izbové byty s vlastným parkoviskom v obci Trhová Hradská. Jedná sa o 9 rovnakých dvojizbových bytov. Plocha: úžitková 48m2. Nachádzajú sa na 1. a 2. poschodí bytového domu. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: luxusný, slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 44 900 € Výbava bytov: -Úžitková plocha v rozlohe cca. 48m2 - 50m2 -Vlastná terasa -Vlastné parkovisko -Domáci telefón pre obytné domy -Klimatizácia pre každý byt samostatne -Elektrické podlahové kúrenie -Termoregulátory v každej mietnosti zvlášť -Kompletné vybavenie kúpeľne a WC (Geberit) s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb -Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) -Parketovaná podlaha s možnosťou vlastného výberu -Interiérové dvere, hladké plné – fólia s možnosťou výberu -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným dvojsklom -Sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien K BYTU PRISLÚCHA AJ VYUŽÍVANIE SLUŽIEB DOMOVNÍKA - ÚDRŽBÁRA!!!! Terénne úpravy: sadové úpravy: výsadba trávnika, vysadenie drevín, kvetov, živého plota. K obytnému domu patrí aj detské ihrisko /preliezačky, piekovisko, hojdačky/. Trhová Hradská sa nachádza na juhu Žitného ostrova 10 km od Dunajskej Stredy na východ. V obci Topoľníky, vzdialené 4 km, je termálne kúpalisko, v Dunajskej Strede (10km) Thermalpark, Aquapark. Cez katastrálne územie obce prechádza Klátovské rameno, ktoré sa využíva na splav, rybolov, krásna príroda na turistiku. V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom a prevodom nehnuteľnosti. Právne poradenstvo a vybavenie úveru je u nás zdarma.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000028]

Yesterday 7:13 am

Trhová Hradská
46.900 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj 2-izbové byty s vlastným parkoviskom v obci Trhová Hradská. Jedná sa o 2 rovnaké dvojizbové byty. Plocha: úžitková 50m2. Nachádzajú sa na 1. a 2. poschodí bytového domu. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: luxusný, slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 46 900 € Výbava bytov: -Úžitková plocha v rozlohe cca. 50m2 - 52m2 -Vlastná terasa -Vlastné parkovisko -Domáci telefón pre obytné domy -Klimatizácia pre každý byt samostatne -Elektrické podlahové kúrenie -Termoregulátory v každej mietnosti zvlášť -Kompletné vybavenie kúpeľne a WC (Geberit) s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb -Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) -Parketovaná podlaha s možnosťou vlastného výberu -Interiérové dvere, hladké plné – fólia s možnosťou výberu -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným dvojsklom -Sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien K BYTU PRISLÚCHA AJ VYUŽÍVANIE SLUŽIEB DOMOVNÍKA - ÚDRŽBÁRA!!!! Terénne úpravy: sadové úpravy: výsadba trávnika, vysadenie drevín, kvetov, živého plota. K obytnému domu patrí aj detské ihrisko /preliezačky, pieskovisko, hojdačky/. Trhová Hradská sa nachádza na juhu Žitného ostrova 10 km od Dunajskej Stredy na východ. V obci Topoľníky, vzdialené 4 km, je termálne kúpalisko, v Dunajskej Strede (10km) Thermalpark, Aquapark. Cez katastrálne územie obce prechádza Klátovské rameno, ktoré sa využíva na splav, rybolov, krásna príroda na turistiku. V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom a prevodom nehnuteľnosti. Právne poradenstvo a vybavenie úveru je u nás zdarma.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000029]

Yesterday 7:13 am

Trhová Hradská
63.900 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj 3-izbové byty s vlastným parkoviskom v obci Trhová Hradská. Jedná sa o 2 rovnaké trojizbové byty. Plocha: úžitková 65m2. Nachádzajú sa na 1. a 2. poschodí bytového domu. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: luxusný, slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 63 900 € Výbava bytov: -Úžitková plocha v rozlohe cca. 65m2 -Vlastná terasa -Vlastné parkovisko -Domáci telefón pre obytné domy -Klimatizácia pre každý byt samostatne -Elektrické podlahové kúrenie -Termoregulátory v každej mietnosti zvlášť -Kompletné vybavenie kúpeľne a WC (Geberit) s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb -Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) -Parketovaná podlaha s možnosťou vlastného výberu -Interiérové dvere, hladké plné – fólia s možnosťou výberu -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným dvojsklom -Sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien K BYTU PRISLÚCHA AJ VYUŽÍVANIE SLUŽIEB DOMOVNÍKA - ÚDRŽBÁRA!!!! Terénne úpravy: sadové úpravy: výsadba trávnika, vysadenie drevín, kvetov, živého plota. K obytnému domu patrí aj detské ihrisko /preliezačky, pieskovisko, hojdačky/. Trhová Hradská sa nachádza na juhu Žitného ostrova 10 km od Dunajskej Stredy na východ. V obci Topoľníky, vzdialené 4 km, je termálne kúpalisko, v Dunajskej Strede (10km) Thermalpark, Aquapark. Cez katastrálne územie obce prechádza Klátovské rameno, ktoré sa využíva na splav, rybolov, krásna príroda na turistiku. V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom a prevodom nehnuteľnosti. Právne poradenstvo a vybavenie úveru je u nás zdarma.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000026]

2 days ago

Vydrany
125.000 EUR

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu vo Vydranoch. Plocha: úžitková 107 m2, zastavaná 144,5 m2, pozemku 500 m2, terasa 10 m2. Rodinný dom je postavený z klasických materiálov 30 cm tehla +15 cm polystyrén s termínom kolaudácie v novembri 2017. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Dispozičné riešenie domu: Predsieň, 2x izba, spálňa so šatníkom, obývačka prepojená s kuchyňou a s výstupom na terasu, špajza, kúpeľňa s vaňou a so sprchovacím kútom, 2x toaleta, technická miestnosť. Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220/380 V, verejný vodovod, odvoz odpadových vôd je riešená žumpou 12 m3. Kúrenie je elektrické podlahové­, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná s termostatmi a s krbovými pieduchmi. Prípravu teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Energetický certifikát rodinného domu je "A". Cena holodomu je 105.000-Eur. Kompletný dom obsahuje: plastové okná ( trojsklo), bezpečnostné vchodové dvere ako aj predprípravu na televíziu, internet, alarm, klimatizáciu,sadrokartón+izolácia, maliarske práce, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere, sanitu, vypínače a zástrčky, komín na krb, vonkajšia fasáda, rustique obklad, chodník, terénne úpravy, betónový plot, kovaná brána a oplotenie z prednej strany. Cena 125 000 €

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000025]

2 days ago

Orechová Potôň
127.900 EUR

A-W Real Vám ponúka na predaj 3 jednoposchodové dvoj-domy s vlastnou záhradou a parkovacím státím. Novostavba 4 izbového rodinného domu sa nachádza v kľudnej, tichej časti obce Orechová Potôň (je vzdialená od Bratislavy len na 30 km, má výbornú dostupnosť). Rodinný dom stojí v novej zástavbe na pozemku o výmere 340 m2, úžitková plocha domu je 143,30 m2 s terasou (21 m2). Rodinný dom je jednopodlažný, nepodpivničený objekt, prestrešený s valbovou strechou. Vybavenie domu: - pred-príprava na klimatické zariadenie - plávajúca podlaha podľa vlastného výberu - kompletné vybavenie kúpeľne s možnosťou vlastného výberu obkladu a dlažieb (2 x umývadlo, vaňa, sprcha, WC - GEBERIT) - vymaľované na bielo - plynové podlahové kúrenie - optický internet zavedený v každom dome - pred-príprava krbu Možnosť kompletného zariadenia interiéru domu podľa horeuvedených vizualizácií. Dispozičné riešenie domu je veľmi dobré a výhodné: predsieň, kuchyňa s oddelenou špajzou je prepojená s jedálenskou a obývacou časťou, z ktorej je vstup na terasu a do záhrady, 3 samostatné izby, kúpeľňa s toaletou. Ideálne pre mladé rodiny. Domy sú stavané z moderných a kvalitných materiálov. Boli navrhnuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky zákazníkov, sú komfortné a nadštandardné. Vďaka špeciálnej izolácie šetria v budúcnosti peniaze zákazníkov na vykurovanie. Majú jedinečný design vďaka šikmej streche. Obec má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa v nej materská škôlka, základná škola, potraviny, ihrisko pre deti, reštaurácie. V obci je autobusová stanica (priame napojenie na Dunajskú Stredu alebo Bratislavu) a aj vlaková stanica (trasa Komárno-Bratislava a späť). Cena: 127900 eur.

Add to My Living

Nový inzerát [ID:RE0004729-18-000024]

3 days ago

Trhová Hradská
64.500 EUR

Ponúkame Vám NA PREDAJ čiastočne prerobený priestranný rodinný dom v obci Trhová Hradská. V roku 2013 bol čiastočne zrekonštruovaný /dolná časť/- nová kuchyňa, vymalovanie stien, najkvalitnejšia PVC podlaha, nové drevené dvere na schodišti. DOM Trhová Hradská - okr. Dunajská Streda 6-izbový dvojpodlažný úžitková plocha: 240 m2 (zastavaná plocha: 135 m2) čiastočná rekonštrukcia PVC podlaha, dlažba krásne drevené okná z červeného smreku 2x kúpeľňa garáž pre 1 auto IS - elektrina, plyn, žumpa POZEMOK výmera: 400 m2 rovinatý oplotený búdka na náradie OKOLIE Rodinný dom sa nachádza v tichej, nerušivej časti obce Trhová Hradská 7 km od Dunajskej Stredy. Obec ponúka základnú občiansku vybavenosť – obchody, materská škola, detské ihrisko, pizzéria, cukráreň... Mesto Dunajská Streda ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – školy, gymnáziá, termálne kúpalisko, nákupné centrá, kino, fitness... Tento výborný rodinný dom môže byť Váš za 64.500 € vrátane provízii a kvalitného servisu A-W REAL

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000020]

2 weeks ago

Trhová Hradská
104.990 EUR

Ponúkame Vám NA PREDAJ čiastočne prerobený priestranný rodinný dom v obci Trhová Hradská. V roku 2014 bol čiastočne zrekonštruovaný- nová fasáda / 6 cm polystyrén/, nové rozvody vody a kúrenia, nové radiátory, nový KOTOL+BOJLER, nové plastové okná a dvere, na prízemí v každej miestnosti nová plávajúca podlaha. Po rekonštrukcii mesačné náklady za plyn sa znížili z 190 na 110 Euro!!! DOM Trhová Hradská - okr. Dunajská Streda 5-izbový dvojpodlažný úžitková plocha: 190 m2 (zastavaná plocha: 99 m2) čiastočná rekonštrukcia plávajúca podlaha / parkety/ dlažba nové plastové euro okná 1x kúpeľňa garáž pre 1 auto IS - elektrina, plyn, žumpa POZEMOK výmera: 1125 m2 rovinatý oplotený parková úprava vedlajšia budova - /75m2/ dve hospodárske budovy, ktoré služili v minulosti na chov zvierat/ letná kuchynka + dieľňa. zimná pivnica - /8m2/ OKOLIE Rodinný dom sa nachádza v tichej, nerušivej časti obce Trhová Hradská 7 km od Dunajskej Stredy. Obec ponúka základnú občiansku vybavenosť – obchody, materská škola, detské ihrisko, pizzéria, cukráreň... Mesto Dunajská Streda ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – školy, gymnáziá, termálne kúpalisko, nákupné centrá, kino, fitness... Tento výborný rodinný dom môže byť Váš za 104.990 € vrátane provízii a kvalitného servisu A-W REAL

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000019]

2 weeks ago

Kolárovo

Ponúkame Vám na odstúpenie plne zariadenú zabehnutú pekáreň v centre mesta. Pri odstúpení prvádzky všetky zariadenie ostanú, aby nový majitel ihned s nimi pracovať. ZARIADENIE 250 cm dlhý 4 policový regál 145 cm dlhý 2 policový regál s 6 kôšmi na pečivo pult na obsluhu police pri stene na tovar väčšie a menšie košíky na pečivo 2 chladničky 400 litrová mraznička šatník umývačky na riad pokladnica digitálna váha Obchodný priestor sa nachádza na prízemí. K priestoru patrí aj záchod pre zamestnancov. OKOLIE Obchod sa nachádza na oblúbenom námestí. Blízko sú aj iné obchody (mäsiarstvo, trafika, zmrzlina, gyros, lekáreň, papierníctvo...) V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte nás kontaktovať.

Add to My Living

[ID:RE0004729-18-000017]

1 month ago

Boheľov
62.000 EUR

Ponúkame Vám NA PREDAJ ihneď obyvatelný rodinný dom v obci Boheľov. Tento rodinný dom je výborná voľba pre tých, ktorí hľadajú bývanie v kludnom prostredí. Vhodný aj ako relaxačný, víkendový dom. DOM Boheľov - okr. Dunajská Steda rok výstavby: 1996 3- izbový úžitková plocha:80 m2 pôvodný - dobrý stav konštrukcia: kvádrová drevené okná PVC / dlažba úplne podpivničený IS - elektrina, vodovod, plyn, kanalizácia, studňa na polievanie kvety Popis prízemie: predsieň, obývacia izba, 2x spálňa, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, smostatné WC picnica: kuchyňa na zaváranie, práčovňa, špajza, daľšie 3 miestností Dom sa nachádza v uzavretom dvore, situovaný v tichej slepej uličke obci. Je prízemný s troma izbami. Cez vstupné dvere vspúpíme do predsiene. Z predsiene môžeme ísť do pivnici, alebo sa dostaneme do obývačky, ktorá je centrum domu. Odtial je vstup do všetkých miestnostiach. POZEMOK výmera: 683 m2 rovinatý parková úprava oplotený studňa garáž OKOLIE Rodinný dom sa nachádza v tichej, nerušivej časti obce boheľov. V blízkosti domu je možnosť na turistiku, a na rybolov. Tento výborný rodinný dom môže byť Vaša za 62 000 € vrátane provízii a kvalitného servisu A-W REAL

Add to My Living
Next page